Strona 1 z 1

ToTeraz.pl

: 01 mar 2017, 17:31
autor: Blank
TVN po raz kolejny próbuje wybić się z portalem, który umieszcza różne "michałki", od kilku dni na Facebooku TVN24 promowane są niektóre filmy wideo ze strony http://toteraz.pl/ .

Veedo.pl - dawny serwis wideo TVN-u

: 01 mar 2017, 21:25
autor: SNOL
A zaczęli od Snapchata TVN24, na którym wszystko od dłuższego czasu ma oprawę "To teraz". Bardzo to słabe, nie trafia do mnie.

ToTeraz.pl

: 27 kwie 2017, 6:34
autor: Trzeciak
Więcej o nowym serwisie wideo TVN-u stworzonym specjalnie pod smartfony: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/to ... -smartfony

ToTeraz.pl

: 27 kwie 2017, 21:02
autor: Ama18
Żeby był sukces, musi być viral. Film o sztucznym łonie odtworzono od sześciu godzin 262 tysiące razy... na profilu na Facebooku. I na tym mógłbym w sumie zakończyć swoją opinię o kolejnym przełomowym portalu dla nikogo (sorry), ale muszę stwierdzić, że strona toteraz.pl działa tak, jak twórcy sobie wymarzyli.

Niemniej chociaż się starają coś robić, taki Cyfrowy Polsat leży w kreacji trendów w Internecie.

ToTeraz.pl

: 28 kwie 2017, 0:51
autor: Zdzichu
Nie pierwszy i nie ostatni portal TVN-u umarł śmiercią naturalną, pora na następny :D Veedeo.pl nawet roku chyba nie wytrzymało xD

A co do Polsatu - jedno czego im brakuje to jakiegoś zdolnego młodzika obcykanego w trendach. ipla, polsatnews.pl, polsatsport.pl ma potencjał tylko go nie umieją wykorzystać, tak jak by po prostu nie mogli zarabiać na tej działalności. Treści mają w porządku, ale potrzeba kogoś od promocji.

ToTeraz.pl

: 04 wrz 2017, 18:52
autor: Blank
Portal cały czas, od startu, promowany jest przez oficjalny fanpage TVN24 na Facebooku, czasem materiały powtarzane są co kilka dni.

ToTeraz.pl

: 04 wrz 2017, 20:05
autor: bustram
Zdzichu pisze:A co do Polsatu - jedno czego im brakuje to jakiegoś zdolnego młodzika obcykanego w trendach.
Dokładnie ! Ale nie do promocji... Potrzebują młodzika (nawet gimnazjalistę), który poprzegrywałby starsze seriale na kompa, a następnie umieścił je na YouTube i włączył zarabianie. No panie Solorz - proszę rozejrzeć się wokół Ostrobramskiej - na pewno jest jakieś gimnazjum w okolicy (a raczej podstawówka) ;)

PS. wiem, że dla nich YouTube to żaden interes, ale Ipla po prostu nie działa jak powinna.

ToTeraz.pl

: 05 wrz 2017, 6:45
autor: kacper3100
To dlaczego tego nie zrobisz? :)

ToTeraz.pl

: 05 wrz 2017, 14:35
autor: bustram
Bo zaraz by usunęli, tak jak usuwają co chwilę Kiepskich z YouTuba. Ale widzę, że ostatnio wytworzyła się nisza wrzucania raz po raz odcinków Kiepskich i nabijania oglądalności zanim zdążą skasować. Często właśnie wchodzę na YouTube, by wyszukać sobie odcinki i prawie zawsze znajduję kilka świeżo wrzuconych - mały wybór, ale są. Gdy następnego dnia wchodzę to już ich nie ma, są za to inne ;) Ale po co się tak szarpać ? Polsat powinien pójść na układ z YouTube (poprzez podwyższenie stawki za reklamy ?) i niektóre seriale (np. Miodowe lata oraz Kiepscy) powinny być już dawno legalnie na YT...

ToTeraz.pl

: 05 wrz 2017, 14:40
autor: Karol
Po co? Przecież mają swoją Iplę.

ToTeraz.pl

: 05 wrz 2017, 14:42
autor: bustram
Tak, ale Ipla jest kapryśna a YouTube chodzi nawet na starej motoroli-cegle ;)