Platforma Canal+ (dawniej nc+)

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Awatar użytkownika
Joker
Obserwator
x 157
x 37

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joker »

15 lipca br. Platforma CANAL+ wprowadziła nowy pakiet telewizyjny Entry+. Aktualnie jest to najtańszy pakiet w ofercie tej platformy. Jego cena wynosi 9,99 zł miesięcznie (po uwzględnieniu rabatu 10 zł miesięcznie za wyrażenie zgód marketingowych i innych). Długość trwania umowy dla pakietu Entry+ wynosi tylko 12 miesięcy. Jakie kanały obejmuje pakiet Entry+? CANAL+ Pakiet Entry+ Plaformy CANAL+, w cenie 9,99 zł miesięcznie, obejmuje 70 kanałów, w tym 6 tematycznych kanałów autorskich CANAL+ (Ale kino+, CANAL+ Domo, CANAL+ Kuchnia, MiniMini+, Planete+ i TeleTOON+). Głównie są to stacje rozrywkowe, muzyczne, dokumentalne, informacyjne i dla dzieci. Brak kanałów sportowych, a z filmowych dostępne są jedynie Ale kino+, Novelas+ i Stopklatka.

Źródło : https://satkurier.pl/news/206307/entry- ... canal.html
W mojej ocenie jest to biedny pakiet za 10 zł. Mając w domu pakiet Rodzinny HD za 5 zł to ten mi się nawet nie opłaca się tam przenosić. Widziałem że nie ma tam żadnego płatnego pakietu informacyjnego. Więc zapewne będzie działać tylko TVP Info
kamil2505
VIP Expert
x 50
x 652

Post autor: kamil2505 »

Od 21 października zmiany w układzie kanałów:
https://pl.canalplus.com/wszystkie-kanaly

Na Platformie Canal+ pojawi się też kanał Polsat Games oraz Puls 2 w wersji HD, a TNT zmieni nazwę na Warner TV.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 180
x 210
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Co tu się wydarzyło? Czyżby miłość między Canal+ a Discovery TVN wygasła?
HGTV, TVN24 BIS i Telewizja Metro wyrzucone na odległe pozycje w dekoderach. Zastanawiające...
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
x 15
x 15

Post autor: karolina1995 »

Ja mam nc+ i nadal mam tak samo czyli TVN bis na 22 tak jak do tej pory, chyba że to od 21 ma wejść?
BanaSevmeyiAnlat/Vuslat/JaneTheVirgin
Sen Cal Kapimi/Rosa diamante/A que no me dejas
Prześladowana/La malquerida/Imperium kłamstw
Despertar contigo/Pasion y poder
Kobieta z Vendaval/ZakazanaMiłość
Awatar użytkownika
Kiler
Użytkownik
x 12
x 47

Post autor: Kiler »

@karolina1995 : Tak, zmiany będą od 21 października. Na razie wszystko po staremu.
Multimedia Polska: MaxBox+HD+Sport Champions HD+Canal+HD+HBO HD+HBO GO+Cinemax HD+ MultimediaGO + Internet 120Mb/s

PlayNowTV: Pakiet Extra III goNET.tv III APV III Netflix III Viaplay
Awatar użytkownika
Kiler
Użytkownik
x 12
x 47

Post autor: Kiler »

Platforma Canal+ wprowadziła do oferty kolekcję wideo na żądanie pod nazwą Canal+ Kids. Niedawno we Francji ta marka zastąpiła Canal+ Family. Z informacji portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że do analogicznych zmian nad Wisłą nie dojdzie.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/c ... elewizyjny
Multimedia Polska: MaxBox+HD+Sport Champions HD+Canal+HD+HBO HD+HBO GO+Cinemax HD+ MultimediaGO + Internet 120Mb/s

PlayNowTV: Pakiet Extra III goNET.tv III APV III Netflix III Viaplay
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”