UPC

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

UPC

Post autor: stevie » 26 lut 2007, 10:52

Gotowanie na ekranie w UPC
Wcześniej niż zapowiadano, rozpoczęto wprowadzanie do oferty największej w Polsce sieci kablowej - UPC Polska, pierwszego kanału kulinarnego – Kuchnia.tv.
Przypomnijmy, że kilka dni temu Kuchnia.tv informowała, że jej sygnał w UPC pojawi się od 1 marca. Jednak operator kablowy rozpoczął wprowadzanie tego kanału wcześniej - już od poniedziałku, 26 lutego.

Pojawienie się Kuchnia.tv w ofercie UPC to efekt podpisania kilka dni temu umowy między spółką Canal+ Cyfrowy a telewizją kablową UPC Polska. Tym samym Kuchnia.tv dociera już do ponad 1,9 mln abonentów.
Żródło: MEDIA2.PL
Superstacja już nadaje w UPC
Zasięg Superstacji powiększa się o kolejny milion abonentów. Telewizja kablowa UPC Polska właśnie rozpoczęła wprowadzanie do swojej oferty ten informacyjno-rozrywkowy program.

Zasięg Superstacji rośnie w szybkim tempie. Na początku lutego stacja weszła do oferty największej platformy cyfrowej Cyfrowego Polsatu, od poniedziałku (26 lutego) pojawiła się w posiadającej ponad milion gniazdek telewizji kablowej UPC. Dodatkowo dostęp do stacji ma ponad 500 tys. klientów sieci Multimedia Polska, a wkrótce dołączy także do oferty sieci Vectra (ponad 600 tys. gniazdek).

Przypomnijmy, że Superstacja rozpoczęła całodobową emisję swojego programu w październiku 2006 roku. Stacja została okrzyknięta telewizyjnym tabloidem. Stawia na prosty i zrozumiały język oraz kontakt z widzem – każdy może zadzwonić do studia i wypowiedzieć się na aktualny temat.

Stacja na swoich stronach internetowych zapewnia, że nigdy nie będzie poprawna oraz obojętna. Będzie poruszać bulwersujące tematy, pokazywać rzeczy bolesne i wstrząsające oraz ustalać ich przyczyny i napiętnować winnych. Dziennikarze stacji na własną rękę będą podejmować śledztwa, interweniować w sprawach osób prześladowanych i pokrzywdzonych.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

UPC

Post autor: stevie » 28 lut 2007, 14:52

Chello classic i light bez limitów
UPC Polska od 1 marca 2007 roku znosi limity pobierania danych dla pakietów: chello classic oraz chello light. Tym samym klienci już czterech z pięciu pakietów mogą swobodnie korzystać z Internetu.
Obecnie klienci usług chello ultra, chello plus, chello classic i chello light mogą pobierać dane z Internetu bez oglądania się na limit. W najniższym pakiecie chello easy nadal obowiązuje limit pobierania danych - 10 GB.

Zlikwidowanie limitów pobierania danych dla chello classic i chello light jest kontynuacją dotychczasowej strategii rozwoju usług UPC. UPC Polska po raz pierwszy zniosła ograniczenie ilości pobieranych danych z Internetu pod koniec ubiegłego roku - dla klientów usługi chello plus.

Przypomnijmy, że pod koniec 2006 roku z usługi internetowej UPC korzystało ponad 200 tys. klientów w kilkunastu miastach w całej Polsce.
Pozdrawiam.

Stevie
....

UPC

Post autor: .... » 04 mar 2007, 21:22

kicha to malo powiedziane za 55zl miesiecznie , teraz zostalo co tvn gra, mini, jetix, tv shop :| czy oni oh....
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

UPC

Post autor: stevie » 05 mar 2007, 10:21

UPC pracuje nad telewizją cyfrową
Od kilku miesięcy słyszy się, że największa telewizja kablowa - UPC Polska przygotowuje się do powiększenia swojej oferty o usługi telewizji cyfrowej. Telewizja cyfrowa w UPC ma ruszyć jeszcze w tym roku.
Jak dowiedziała się Gazeta Prawna, telewizja cyfrowa w UPC Polska może ruszyć dopiero pod koniec roku. Liczba kanałów zwiększy się z obecnych ponad 60 do około 100.

Operator prowadzi rozmowy z nadawcami i pracuje nad szczegółami oferty: cenami, pakietami i wyborem dekoderów, za pomocą których będzie można korzystać z cyfrowej nagrywarki, HDTV czy usługi wideo na żądanie - pisze Gazeta Prawna.

Jak zapewnił Gazetę Prawną Marek Sowa, szef UPC Polska, według zapewnień szefa Liberty Global, Polska i Węgry są krajami, w których telewizja cyfrowa zostanie wprowadzona w pierwszej kolejności.

Przypomnijmy, że najwięksi konkurenci UPC - sieć Vectra, Multimedia i Aster mają już telewizję cyfrową, jednak ich oferta jest ograniczona - np. brak jest takich usługa jak wideo na żądanie, cyfrowej nagrywarki czy HDTV. Z kolei UPC nie spieszy się z wprowadzeniem usług telewizji cyfrowych, bo jak zapewnia Marek Sowa, UPC woli być lepsza od konkurencji niż pierwsza.
Pozdrawiam.

Stevie
CZAJAC

UPC

Post autor: CZAJAC » 14 mar 2007, 9:24

Od wczoraj w UPC Katowice dostepny SportKlub
malyyy

UPC

Post autor: malyyy » 22 mar 2007, 22:17

Cena w Warszawie od 1marca wzrosła do 59.99zł za tv i w dodatku zniknęły dobre stacje typu cnbc , bbc a pojawiły sie typu itv , kuchnia.tv .
Ciekawe czy internet chello doprowadzą do ładu.
Eh, a pamiętam czasy PTK.
malyyy
Użytkownik

UPC

Post autor: malyyy » 23 mar 2007, 15:10

Apropo internetu ludzie z plusa i promocyjni mało nie zabiją ich za to dzisiejsze przyspieszenie.
malyyy
Użytkownik

UPC

Post autor: malyyy » 25 mar 2007, 8:53

Ja jak dorwę rzecznika prasowego lub tego kto wymyślił te zmiany w UPC to ***.
Warto uzupełnić newsa o tą informacje.
Chello plus zostało zlikwidowane
Przypomnę ze chello plus był to pakiet 6/0,5mbita za 199zł a obecnie mamy po przyspieszeniu classic 5/0,5mbita za 99zł

ps. sorry za nowy post
Awatar użytkownika
Maciek23
VIP Expert

UPC

Post autor: Maciek23 » 05 maja 2007, 12:16

Ja jestem użytkownikiem UPC w Trójmieście, ale jestem nie zadowolony z jej usług, szczególnie po wprowadzonych ostatnio zmianach w ofercie programów TV. Kanały BBC, Polonię 1 (bądź co bądź najstarszą prywatną stację TV w Polsce) i niemiecką Vivę zastąpiono kanałami interaktywnymi: TVN Gra i ITV, a także kulinarnym: Kuchnia.TV. Wprowadzono także Superstację. Moim zdaniem zmiany w ofercie zdecydowanie na minus. Mam też nadzieję, że w najbliższym czasie do oferty UPC dołączą także nowe kanały tematyczne TVP tzn. TVP Sport i TVP Historia.
AtoMan

UPC

Post autor: AtoMan » 05 maja 2007, 16:47

malyyy pisze:Eh, a pamiętam czasy PTK.
Ja również, z tamtych czasów został tylko stary Magnavox i numery programów ;-) I niestety, abonenci z tamtych lepszych czasów są traktowani na równi z nowymi, żadnych promocji, NIC.
MACIEK23 pisze:Ja jestem użytkownikiem UPC w Trójmieście, ale jestem nie zadowolony z jej usług, szczególnie po wprowadzonych ostatnio zmianach w ofercie programów TV. Kanały BBC, Polonię 1 (bądź co bądź najstarszą prywatną stację TV w Polsce) i niemiecką Vivę zastąpiono kanałami interaktywnymi: TVN Gra i ITV, a także kulinarnym: Kuchnia.TV. Wprowadzono także Superstację. Moim zdaniem zmiany w ofercie zdecydowanie na minus. Mam też nadzieję, że w najbliższym czasie do oferty UPC dołączą także nowe kanały tematyczne TVP tzn. TVP Sport i TVP Historia.
Również z Trójmiasta, witam ;-) Fakt, zmiany niekoniecznie szczęśliwe, ale VIVY akurat mi nie brakuje - jest za to MiniMini, z lekkim opóźnieniem, ale zawsze. Teraz czekać tylko na Hypera.

Stacje "interaktywne"? Moim zdaniem mija soię toto z celem, pełno tego typu programów jest w już istniejących - powinni raczej RTLe przywrócić, bo właśnie mija 5 lat od ich zdjęcia.

Co do Polonii 1, to już tak z nią w UPC jest - raz jest, raz jej nie ma. Pewnie za jakiś czas wróci. Ubolewam za to nad zmianą częstotliwości TVN Style, matka nie może go już oglądać, bo jest poza zakresem starego konwertera.
malyyy
Użytkownik

UPC

Post autor: malyyy » 06 wrz 2007, 8:49

Ciekawe ile w tym prawdy http://www.mediaswiat.pl/n,348,internet ... ze+szybszy

i jest oficjalne potwierdzenie , znowu zrobili ludzi w balona

chello easy 2 048/ 384
chello light 4 096/ 512
chello classic wycofane z nowego porfolio i sprzedaży, dotychczasowi klienci zachowują usługę, jeśli chcą
chello ultra 20 480/ 2 048

zachowują jeżeli chcą pewno znaczy u nich że zmienić mogą po zapłaceniu np 50zł za zmiane pakietu.
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

UPC

Post autor: Alan » 07 paź 2007, 8:51

Mam pytanie, czy w innych miastach też od wczoraj w UPC brak TVN24. W Szczecinie tej stacji w kablu brak. Może PiS kazał wyłączyć.
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
Awatar użytkownika
iSiO
Użytkownik

UPC

Post autor: iSiO » 07 paź 2007, 9:31

U mnie w Łukowie cały czas jest TVN24. A u Ciebie jest czarny ekran czy wogole kanał wyłaczony? Bo jak czarny ekran to pewnie dobrodziejstwo techniki sie zawiesilo...
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

UPC

Post autor: Alan » 07 paź 2007, 9:43

Czarny ekran. Też tak myślę, że coś im padło.

Obrazek
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

UPC

Post autor: Alan » 14 paź 2007, 18:35

TVP2 w Szczecinie jest.

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”