Oferta programowa platformy Orange

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Awatar użytkownika
jurek77
Użytkownik

Post autor: jurek77 » 24 mar 2009, 11:16

Artu pisze:Bo tylko ten jest w cenie neostrady, a przecież reklamują neostradę z telewizją a nie platformę TP.
Tak, z tym, że teraz jak zamawiasz to też za friko masz przez jakiś czas orange sport, chyba do końca czerwca...
monkeyy
Użytkownik

Post autor: monkeyy » 06 wrz 2010, 15:15

Czy to prawda, że pakiet C+ można odbierać tylko drogą kablową, a nie satelitarną?
jazgotx
Użytkownik

Post autor: jazgotx » 11 gru 2011, 17:35

Mam pytanie czy w N Sport dostępne w pakiecie witaj HD w funapcku przez liveboxa, są te równoległe transmisje meczów LM na kilku kanałach,tak samo jak na platformie N. Czy tylko główny kanał?
Tradycjonalista
Thinker

Post autor: Tradycjonalista » 03 mar 2017, 9:26

Kolejne nowości platformy Orange to paczka kanałów Polsatu, w szczególności Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD. Kanały wchodzą w skład pakietu "Polsat" za 10 zł/mies. Oferta marzenie. - http://polskieplatformy.pl/news.php?readmore=59
Lex

Post autor: Lex » 03 mar 2017, 14:02

Zaś do pakietu optymalnego w IPTV dołączono Polsat HD, Super Polsat, TV4 HD, TV6 i TV Puls HD
TajemniczyONE
Użytkownik

Post autor: TajemniczyONE » 04 mar 2017, 15:49

Bardzo oryginalny pomysł z "pakietem" Polsatu. Ciekawe czy będzie rewanż...
wstrzemięźliwość
Lex

Post autor: Lex » 09 kwie 2017, 10:20

Orange w ostatnim czasie poszerzyło swoją ofertę IPTV o kanały w jakości HD: Puls 2 HD, MTV Polska HD, Cartoon Network HD, E! HD ( z tym kanałem upierali się, że jest dostępny od wielu miesięcy). Dalej Telewizja WP jest dostępna jedynie z satelity.
Dodatkowo jak mnie poinformował doradca w czatu na "Mój Orange", trwają prace nad wprowadzeniem aplikacji HBO GO. Nie ma na razie co się spodziewać wprowadzenia innych serwisów VOD typu: Netflix, Ipla oraz Player.
Tradycjonalista
Thinker

Post autor: Tradycjonalista » 11 maja 2017, 12:43

Od dzisiaj Telewizja WP dostępna również w satelitarnej Orange na pozycji 35.
Źródło: Sat Info 24.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”