Strona 1 z 2

Telewizja na kartę

: 19 paź 2008, 13:14
autor: Kamil
Nareszcie ktoś pomyślał o taniej ofercie dla każdego. Z tego co słychać zainteresowanie TNK jest tak duże że zdarza się iż w niektórych miejscach brakuje zestawów :D

Oferta programowa naprawdę fajna - brakuje tylko troszkę więcej kanałów z N i TV4 (Polsat można ściągać naziemnie). Ale ogólnie oferta bardzo mi się podoba. Ciekawe jak będą rozwijać ofertę programową - podobno w niedługim czasie dołączy do oferty TVN LINGUA. Ciekawe czy będzie też TVN WARSZAWA który ma być dostępny także dla widzów "N"?

Telewizja na kartę

: 19 paź 2008, 13:19
autor: Karol
Bardzo możliwe, że TVN Warszawa może pojawić się w ofercie TNK. Chociaż druga strona medalu jest taka, że dla oferta przeznaczona jest głównie (w moim mniemaniu) dla ludzi spoza Warszawy, więc taki program może ich nie zainteresować. Natomiast dlaczego moim zdaniem TNK nie jest przeznaczona dla mieszkańców Warszawy? W mniejszych miastach, gdzie dochody są znacznie mniejsze a brakuje sieci kablowych, ludziom trudno było zdecydować się na platformę cyfrową, a gdy już ją wybierali, był to Cyfrowy Polsat. Jednak skoro wprowadzono Telewizję na kartę, która kosztuje kilka złotych miesięcznie, ludzie na momencie mogą odejść z CP. Jeśli chodzi o mieszkańców Warszawych, to tam raczej dominują sieci kablowe, które zabijają się o klienta oraz droższe oferty platform cyfrowych, bo skoro kogoś stać na mieszkanie w Warszawie, to stać go też wydać kilkadziesiąt albo nawet kilkaset złotych na kanały premium.

Telewizja na kartę

: 19 paź 2008, 13:19
autor: Artu
Polsat rzeczywyście łatwo, ale z TV4 już mogą być problemy. Np. u mnie TV4 jest nadawany z innego nadajnika niż Polsat, i jak już jest antena na TV4 nastawiona, na Polsacie pojawiają się "duchy".

I oprócz pakietu "na doładowanie" powinni dodać pakiet premium, z jeszcze większą liczbą kanałów na doładowanie.

Telewizja na kartę

: 19 paź 2008, 13:22
autor: Karol
To by było zbyt ryzykowne zagranie względem własnej platformy, która póki co musi wyjść na prostą i przestać przynosić straty. Do momentu aż nie będzie rentowna, wątpię w dołączanie droższych kanałów do jej oferty. W końcu TNK nie może konkurować z N....

Telewizja na kartę

: 19 paź 2008, 13:38
autor: Kamil
Karol pisze:Bardzo możliwe, że TVN Warszawa może pojawić się w ofercie TNK. Chociaż druga strona medalu jest taka, że dla oferta przeznaczona jest głównie (w moim mniemaniu) dla ludzi spoza Warszawy, więc taki program może ich nie zainteresować.
Pewnie jakby go dołączyli to jako opcja bezpłatna. Po za tym jak podawał wrześniowy Press w TVN Warszawa mają być emitowane programy life-stylowe o życiu gwiazd (tych w Warszawie jest całkiem sporo). Kanał ma pokazywać blaski i cienia mieszkania i życia w stolicy, mają się pojawić jakieś programy poradnikowe - więc pewnie ktoś by go oglądał - zresztą podobnie jak TVS :-)

Telewizja na kartę

: 31 paź 2008, 22:56
autor: Kpc21
u mnie TV4 jest nadawany z innego nadajnika niż Polsat, i jak już jest antena na TV4 nastawiona, na Polsacie pojawiają się "duchy".
Trzeba założyć dwie anteny i połączyć je za pomocą zwrotnicy. Podobnie w woj. łódzkim z innego nadajnika nadawany jest TVP1 i po ustawieniu anteny na Łódź na kanale 7 widać śnieg. Trzeba ustawić drugą antenę nieco bardziej na prawo. W północnej części Łodzi typowa instalacja antenowa to antena na południe na EC-4, do tego antena o większym zysku na TVN skierowana zazwyczaj w tym samym lub podobnym kierunku oraz antena na TVP1 skierowana na zachód. Na wysokości Łowicza już większość anten skierowana jest na Warszawę + czasem dodatkowa antena na Łódź do odbioru TV regionalnej.A czy TVN Warszawa będzie nadawana naziemnie?
Czy może istnieją plany stworzenia podobnych telewizji w innych miastach, np. TVN Łódź?

Telewizja na kartę

: 01 lis 2008, 8:37
autor: Krewetka
Planują jeszcze zrobić TVN Katowice i Kroków bodajże.
I może z czasem zrobią dla innych miast

Telewizja na kartę

: 01 lis 2008, 15:06
autor: Ice
Nie planują. Startują tylko z TVN Warszawa - decyzja o utworzeniu kanału jest bardzo prosta - stacja ma odciążyć TVN24 od informacji z Warszawy gdzie dzieje się bardzo dużo. Co do TVN Kraków i TVN Katowice - to rezolutna bzdura - nie wiadomo czy TVN Warszawa będzie kanałem, który będzie osiągał jakiekolwiek korzyści dla Waltera czy też przynosił straty - oglądalność również będzie pewnie niewielka, ale nie w tym rzecz. Po prostu - chcą zobaczyć czy inwestowanie w stację lokalną jest opłacalne. Mimo wszystko uważam, że utworzenie kolejnych takich kanałów jest marne zważywszy na ogromne pieniądze jakie trzeba by było ponieść przy ich tworzeniu. A jak już powiedziałem kanał dla Warszawy TVN-u ma odciążyć TVN24 od wielu informacji ze stolicy. Mam nadzieje, że wszystko zostało wyjaśnione.

Telewizja na kartę

: 02 lis 2008, 16:22
autor: Artu
Kpc21 pisze:
u mnie TV4 jest nadawany z innego nadajnika niż Polsat, i jak już jest antena na TV4 nastawiona, na Polsacie pojawiają się "duchy".
Trzeba założyć dwie anteny i połączyć je za pomocą zwrotnicy.
Tylko czy jest sens bawić się w to wszystko dla jednego kanału, na którym czasami może obejrzę Galileo i nic więcej)? ;)

Telewizja na kartę

: 16 lis 2008, 21:41
autor: Kpc21
Tylko dlaczego kanały TVP są płatne?

Opłaty za TVP Info można obejść korzystając z zeza ustawionego na Astrę (chyba że dekoder TNK nie obsługuje przełączników DiSEqC - tego nie wiem, ale wtedy można używać innego dowolnego dekodera byle nie od CP lub n) lub anteny naziemnej. Ale TVP Sport to kanał, który powinien koniecznie być w pakiecie darmowym. Jest to kanał TV publicznej, ale jest on kodowany ze względu na to, że licencje na transmisję meczów są ograniczone terytorialnie. Ale nie widzę przeszkód żeby go nadawać w darmowym, ale kodowanym pakiecie w TNK. Wystarczy przecież, że jest kodowany.

Telewizja na kartę

: 01 gru 2008, 20:30
autor: stevie
Dobra wiadomość dla tych co uczą się języka angielskiego: Do ,,Telewizji Na Kartę" od dziś został dołączony kanał TVN Lingua.

Telewizja na kartę

: 19 gru 2008, 15:19
autor: Artu
Pojawiły się spoty TNK - krótkie w blokach reklamowych na TVN i dłuższe na Mango 24.

Telewizja na kartę

: 26 gru 2008, 16:07
autor: michael112
Ka.mil pisze:Nareszcie ktoś pomyślał o taniej ofercie dla każdego.
Ja bym chętnie widział ofertę "kanały do wyboru". Polegałoby to w przybliżeniu na tym, że z szerszej oferty (obecna w TNK jest za wąska) klient wybiera sobie kanały, które chce odbierać. Jest podana cena "za kanał" i doładowywuje konto taką kwotą, by ta pozwalała na ich odbiór.

Telewizja na kartę

: 05 mar 2009, 14:38
autor: orlean
gdyby pojawiła się pełna oferta kanałów w systemie pay-per-view to byłoby coś
niestety ta karcianka daje nie wiele więcej niż mogę złapać na zwykłej antenie :/

Telewizja na kartę

: 20 kwie 2009, 15:26
autor: marcinj161
Ostatnio przeglądając kanały u kumpla, który ma TNK, około 100 kanału natknałem się na 3 kanały, które nie miały nazwy, ani nic na nich nie było, ale był sygnał. To nie są przypadkiem kanały - klony NSport ?? Sa w ogole te kanały w ofercie TNK??