Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
gugl
Użytkownik

Postautor: gugl » 24 mar 2010, 21:59

Mam podobny problem co sparrow23. Kanały z satelity odbiera ale tych z TNK już nie. Jest napisane, że "Zakodowane" a ma być niby 3 miesiące za darmo. Na infolinii jeden facet powiedział, że dekoder musi być cały czas włączony i czekać 2h aż się pojawi i musi być tylko na TVN. Następny, że ten proces trwa 48h i cały czas dekoder włączony na TVN. Co robić? Jakbyście mogli pomóżcie ;)
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Kamil » 24 mar 2010, 22:54

Z jakiej częstotliwości masz TVP 1 i TVP 2 ?
Micheł
Użytkownik

Postautor: Micheł » 02 kwie 2010, 13:22

Dzień Dobry. Mam zamiar zakupić Telewizję Na Kartę. Chciałbym do tego jakiś dobry dekoder. Czy istnieje taki, który ma możliwość nagrywania w swojej pamięci?
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Kamil » 02 kwie 2010, 16:11

Polecam Fergusona Arrivę 200.
Nagrywa tylko na pamięć zewnętrzną.
Micheł
Użytkownik

Postautor: Micheł » 02 kwie 2010, 21:53

Dziękuję
daria1511
Użytkownik

Postautor: daria1511 » 05 kwie 2010, 15:34

Czesc. Moja siostra kupila sobie TNK. Podlaczyla wszystko, i jak sie okazalo ma wszystkie programy oprocz TVN, na ktorym jej najbardziej zalezy! Pojawial sie jakis "zolty klucz-symbol dolara" a przeciez TVN niejest platnym programem?! Zupelnie niewiemy o co chodzi, jak rozmawialysmy z biurem obslugi kilenta to wszystko jest ok!! Prosimy o pomoc. Z gory wielkie Dzieki!!
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontaktowanie:

Postautor: Kpc21 » 05 kwie 2010, 15:41

Może to jakaś chwilowa awaria, trzeba by poczekać.

Możliwe też że jest niedokładnie ustawiona antena/źle skręcony konwerter i z tego transpondera, z którego nadaje TVN, akurat nie łapie sygnału. Ale to jest mało prawdopodobne (symbol $).

Dzwoń na infolinię i pytaj.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
daria1511
Użytkownik

Postautor: daria1511 » 05 kwie 2010, 16:08

Spoko wielkie dzieki za info!! Chcialam tylko powiedziec na dekoderze "sile" mam na 87 i "jakosc" na 70! Mam wszystie porgramy oprocz tych za "darmo"!! Jeszcze raz dzieki, i zaraz zadzwonie poraz kolejny na infolinie zobaczymy co tym razem mi powiedza ....... Pozdrawiam
daria1511
Użytkownik

Postautor: daria1511 » 05 kwie 2010, 16:21

Poniewaz jestem za granica niemoge polaczyc sie z infolinia, czy jest jakis inny numer telefonu??
nowakela
Użytkownik

Postautor: nowakela » 30 cze 2010, 9:16

Proszę Was o pomoc, ponieważ jestem kompletnie nie w temacie; mam dekoder marki Philips (z Cyfry+), umowa się skończyła i chciałabym go wykorzystać do odbioru telewizji na kartę. Czy jest to możliwe, czy koniecznie muszę mieć jakiś inny (nowy) dekoder?
Awatar użytkownika
przemkiemzwany
Użytkownik

Postautor: przemkiemzwany » 01 lip 2010, 8:58

dekodery Philips nie obsługują systemu Conax :) ps. co do zagranicy to z Telewizji na Kartę można korzystać tylko na terytorium Polski więc i telefon jest możliwy tylko z terytorium Polski :)
Crump
Użytkownik

Postautor: Crump » 01 lip 2010, 23:26

daria1511 kontakt z infolinia nie wiele pomaga, gdybys wiecej szczegolow opisala tutaj to moze by ktos pomogl. Nie wiem jaki masz dekoder, ale np w ortonach/opticumach wciskasz ok i wyswietla sie lista kanalow i przy kazdym jest poziom i jakosc sygnalu co bardzo by pomoglo w podpowiedzi co sie dzieje. Poza tym nie ma kanalu TVN, a czy jest on w ogole na liscie? Podstawowa sprawa to przywrocenie fabrycznych ustawien dekodera, napisz czy karta byla aktywowana, programy ktore sa za darmo nie maja znaczka $. tvp1, tvp2, tvn, religia tv i ktorys tam jeszcze sa za darmo ale pod warunkiem aktywacji karty, inaczej bedzie pisalo zakodowane. Nie wiadomo tez ile masz karte itd, teraz wprowadzili takie cos, ze minimum raz na rok musisz doladowac karte bo inaczej przepadna nawet tvp czy tvn. Wiecej szczegolow napisz, jakie dokladnie programy sa a jakich nie ma to moze sie cos podpowie. Moze antena jest zle ustawiona, moze dekoder karty dobrze nie czyta i mozna sprobowac ja wyciagnac i przeczyscic, trudno powiedziec
shifty
Użytkownik

Postautor: shifty » 13 sie 2010, 9:00

Witam! Mam problem tego typu iż kupiłem TnK ponad rok temu (czerwiec 09) i od ostatnich kilku dni dekoder ma jakieś humory swoje bo się włącza i za sekunde wyłącza, sądziłem ze aktualizuje EPG czy wogóle się aktualizuje ale nie, ciągnie sie już to 3 bądź 4 dzień. Jak odłączam kabel od anteny to się włączy, lecz jeśli tylko podłącze antene automatycznie zaczyna tak "świrować". Dekoder mam TechniSat Digit S2 CD.
Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

Postautor: Mocny FULL » 13 sie 2010, 14:55

Mi się podobnie robi (Echosmart)
Ja kupiłem Tnk w lutym ' 09, to chyba już dekoder szwankuje...
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
wislok
Obserwator

Postautor: wislok » 28 sie 2010, 11:40

Myślę przejść na Tnk.Mam dekoder Echostar DSB 717.Czy muszę kupić nowy,żeby móc korzystać z oferty telewizji na kartę??
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM

Wróć do „Pay TV”