Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Od kilku dni brakuje w Aster Zielona Góra następujących stacji radiowych :

Radiostacja
Eska
Złote Przeboje
Plus
Wawa
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator
Posty: 340
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
x 51

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawop »

SportKlub ma być w Aster, ciekawe tylko czy w analogu czy cyfrowo i czy będzie dodatkowo płatny
INFO


Dzwoniłem do Aster i powiedział mi konsultant, że SportKlub będzie w ofercie analogowej.
Zapytałem różnież czy zastąpi jakiś inny kanał sportowy, jak to miało miejsce z PS gdy zastąpił EUSP2, to odpowiedział, że nie ma takich informacji.
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Posty: 409
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Lokalizacja: Gdzieś daleko stąd...
x 1
Kontakt:

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: master »

Zapowiadaliśmy już, że nieznany w Polsce sportowy kanał rodem z Węgier i Rumunii - Sport Klub będzie nadawany w polskiej wersji. Teraz wiadomo, że 29 lipca wystartuje na razie w Aster, bo żadna z dwóch istniejących platform nie jest nim zainteresowana. Sport Klub przejął prawa do Bundesligi.

Podobnie tak, jak w Niemczech, gdzie Arena przechwyciła od Premiere prawa do Bundesligi, tak w Polsce, to Sport Klub przejął prawa do transmisji meczów niemieckiej ligi od Polsatu Sport.

Sport Klub jest znany widzom takich krajów, jak Węgry, Rumunia i Serbia. Sport Klub m.in. transmitował mecze MŚ2006.

Zapewne buńczuczne zapowiedzi stacji Sport Klub wprowadzą zamieszanie w status quo wśród polskich stacji sportowtych.

Sport Klub obiecuje m.in. transmisje piłkarskie, oprócz Bundesligi także ligę brazylijską i prawdopodobnie hiszpańską (straci ją Canal+ Polska?!). Poza tym włoskie rozgrywki siatkówki, mistrzostwa lekkoatletyczne w Monako i Londynie, PŚ w pływaniu, amerykańską koszykówkę NCAA oraz golf.

W zamierzeniach nadawcy jest uruchomienie transmisji satelitarnej DTH (dosył dla Aster i tak będzie z satelity). Pytanie z której platformy? Bo zarówno Cyfra, jak i Cyfrowy Polsat nie są zainteresowane w budowaniu popularności nowego i nieznanego kanału, skoro mają własne kanały sportowe. Czyżby trzecia polska platforma miała go w ofercie, a może jakaś czwarta?
SK.pl
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Mam nadzieję,że analogowo i ,że w Zielonej Górze też. :mad:
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator
Posty: 340
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
x 51

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawop »

Jak już pisałem analogowe.
Dziś się dowiedziałem, że SportKlub niezastąpi żadnego istniejącego kanału sportowego, jak to było z PS.
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator
Posty: 340
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
x 51

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawop »

WIEDZIAŁEM, WIEDZIAŁEM :mad:
Wiedziałem, że to za piękne żaby było prawdziwe
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, nowy kanał sportowy Sport Klub, który ma ruszyć w przyszłą sobotę, zastąpi w warszawskiej sieci kablowej Aster konkurencyjną stację Eurosport. Powodem takiej zmiany jest niższa opłata 'od gniazdka', jakiej żąda od sieci Sport Klub.

Najprawdopodobniej od sierpnia abonenci warszawskiej sieci kablowej Aster stracą dostęp do kanału Eurosport. Stacja ta ma bowiem ustąpić miejsca w sieci nowemu kanałowi sportowemu Sport Klub, który na polski rynek wprowadza węgierska spółka IKO Media.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że przedstawiciele telewizji kablowej Aster zażądali od Eurosportu obniżenia opłaty, jaką pobiera od nich stacja. Eurosport nie zgodził się na takie warunki. Wszystko wskazuje na to, że popularny kanał sportowy zostanie wyłączony z sieci.

Wiele miesięcy temu Aster wyłączyła ze swojej oferty kanał Eurosport 2. Jego miejsce zajął wtedy Polsat Sport. Dodajmy, że w ostatnich miesiącach z sieci kablowej Aster wyłączone zostały też kanały takie, jak CNBC, czy 4fun.tv.

Start kanału Sport Klub zapowiedziano na 29 lipca. Właśnie wtedy swój nowy sezon zainauguruje niemiecka piłkarska Bundesliga, czarny koń oferty kanału. Nowa stacja ma owiem wyłączność na transmisje jej meczów.

Węgierski kanał, który wejście na polski rynek zapowiedział dosyć niespodziewanie, dostępny będzie początkowo w dwóch sieciach kablowych - warszawskiej Aster i łódzkiej Toya. Umowa z drugą siecią została podpisana pod koniec tygodnia.

Sport Klub, za którym stoi spore zaplecze finansowe, zamierza aktywnie konkurować z Canal+ Sport i Polsatem Sport. Stacja zapowiada walkę o prawa transmisyjne do najatrakcyjniejszych imprez sportowych.
Źródło: MediaLink

ku*** ich mać :mad:
Całe szczęście ż mam jeszcze Cyferke
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Mam zrozumiec ,że tylko w Warszawie ?
A idźcie do diabła.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

A jednak kanał Sport Klub nie zastąpi Eurosportu.
Eurosport zostaje w sieci Aster
2006-07-24 13:56:53 | Piotr Witkowski
Eurosport pozostanie w sieci kablowej Aster. Jak poinformowali nas w poniedziałek przedstawiciele sportowego kanału, stacja podpisała przed kilkoma tygodniami długoterminową umowę, która gwarantuje jej obecność w sieci Aster przez kilka lat.

- Mamy umowę z siecią Aster, która gwarantuje nam obecność w tej sieci przez kilka lat - powiedział nam jeden z pracowników polskiego Eurosportu.

Pod koniec zeszłego tygodnia informowaliśmy o tym, że Eurosport może zostać zastąpiony w sieci Aster przez nowy kanał sportowy Sport Klub.
żródło: ML.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Posty: 409
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Lokalizacja: Gdzieś daleko stąd...
x 1
Kontakt:

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: master »

DSlaczego tu raz piszą Sport Klub a innym razem Sport Klub Plus??
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator
Posty: 340
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
x 51

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawop »

Na kanale, na którym leciał kiedyś 4FunTV, jest teraz audio SportKlubu w języku węgierskim
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

W dniu 29 lipca 2006r. w ASTER Zielona Góra nastąpią następujące zmiany:

Kanał SPORTKLUB zostanie włączony na kanale 69 w miejsce VOX.

Niemieckojęzyczny kanał VOX zostanie przeniesiony na kanał S23 ,gdzie jeszcze miesiąc temu tę częstotliwość zajmowała telewizja Bloomberg.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator
Posty: 340
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
x 51

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawop »

Skąd masz to info? Bo na stronce Aster nie widze. Nie żebym Ci nie wierzył, ale chce też zobaczyć, czy w Warszawie jutro włączął
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Pawop pisze:Skąd masz to info? Bo na stronce Aster nie widze. Nie żebym Ci nie wierzył, ale chce też zobaczyć, czy w Warszawie jutro włączął
Informację mam z kanału Info ,który można odebrac tylko w Zielonogórskim oddziale Aster.
Sport Klub w Zielonej Górze pojawił się około 9.00 rano.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Posty: 409
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Lokalizacja: Gdzieś daleko stąd...
x 1
Kontakt:

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: master »

A co z Eurosportem?? Nadal nadaje????

A pozatem ten kanał jest po Polsku??
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator
Posty: 340
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
x 51

Aster (Telewizja, Internet i Telefon)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawop »

EUSP dalej jest, a SK jest po Polsku
Narazie jeszcze mają jakieś problemy techniczne, a to komentarza nie słychać, a to na górze jest czarny pasek itd.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości