Strona 1 z 1

Nadajniki TV Mobilnej

: 21 mar 2012, 17:08
autor: Poland
Pod tym tematem zastanowimy się nad nadawaniem TV Mobilnej od strony technicznej. Z tego co wyczytałem na tym forum: www.telewizjamobilna.fora.pl nadajniki będą w okresie przejściowym bardzo słabe jeżeli chodzi o moc nadawania. Stąd moim zdaniem to może stać na przeszkodzie dobrego korzystania z tej usługi - maksymalną mocą ma być 4kW a więc w niektórych miejscach mocą MUX4 będzie zbliżony do MUX3. Ciekawe czy w przypadku każdego z tych nadajników polaryzacja będzie dookólna bo jeżeli tak to zasięgi mogą być nieco lepsze i wychodzić nawet poza dane miasto. A wy o o tym sądzicie - zapraszam do rozmowy w tej sprawie :)

Nadajniki TV Mobilnej

: 30 maja 2015, 9:03
autor: Poland
Od 1 czerwca bieżącego roku TV Mobilna ma przejść na częstotliwości genewskie przedstawione na niniejszej mapce:
Obrazek
Prawdopodobnie wtedy TV Mobilna będzie korzystać z obiektów Emitela co oznacza że na przykład w Krakowie czwarty multipleks zacznie nadawać z Chorągwicy.

Nadajniki TV Mobilnej

: 01 cze 2015, 16:57
autor: Poland
MUX4 już z nowymi pozwoleniami ale niestety nie na docelowych częstotliwościach: https://www.uke.gov.pl/decyzje-rezerwac ... jnych-5150
Ktoś tu chyba leci sobie w kulki gdyż decyzje rezerwacyjne niestety mówią co innego niż znajdujący się przed nimi wykaz.