Nowości Cyfrowego Polsatu

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: regoat » 28 wrz 2006, 1:59

oferta jeszcze jest taka jaka jest bo platforma ITI jesze nawet nie wystartowala. fakt na CP jest co ogladac heheh ja mam platyne na C+ i tu czasami nie co pogladac
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 28 wrz 2006, 14:06

ARTUR B. pisze:Jak ktoś ma rodzine, to normalka, że każdego z członków będzie interesować coś innego. Ja w CP mam wszystko co potrzebne dla mojej rodziny za 49,80zł i co z tego, że jakiegoś kanału nie oglądam, ale inny u mnie domownik go lubi, więc z niego nie zrezygnuje, a w "n" bym musiał wszystko wykupić w przyblirzeniu za 70 zł. Mi się po prostu nie opłaca.
78 zł jeśli chodzi o ścisłość. Widocznie masz pecha, że musiałbyś kupować wszystkie pakiety. Moja rodzina jest akurat w miarę zgodna i wiem, że są pakiety, a dokładnie jeden pakiet, którego nie kupię, bo mi do szczęścia nie potrzebny - chodzi tu o paczkę kanałów sportowych. Reszta wchodzi w grę i zapłacę za to 62 złote - 18 zł więcej niż za kablówkę i będę miał więcej ciekawych kanałów, które BĘDĘ OGLĄDAĆ.
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. » 28 wrz 2006, 18:59

Według BOA kanały Eurosport oraz AXN znajdą się w pakiecie familijnym, zaś AXN SCI-Fi, AXN Crime oraz Zone romantica w pakiecie filmowym, a Eurosport 2 jak wszystkim wiadomo w pakiecie sportowym. Cena nie ulega zmianie! Podobno planują małą niespodziankę, której jeszcze nie mogą zdradzić. Nieoficjalnie mówi się o Disney Channel, ale czas pokaże. Bardzo dobrze, że CP dalej się rozwija, bo teraz zaczęła się walka o klienta!!!

EDIT: Teraz na kanale test2 leci polska fonia i to dubbing z filmu "101 Dalmatyńczyków". Ja już nie mam wątpliwości, to testy Disney Channel. Często jest ciemność, więc się nie zdziwcie jeśli ktoś nie będzie tego odbierał
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Kontakt:

Post autor: master » 28 wrz 2006, 20:02

ten kanał bedzie zarówno w CP jak i C+ i N!
Bo test2 jest kodowany w Nagra2 i Seca2
N tez nieoficjalnie wlaczy ten kanał 12 października
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. » 28 wrz 2006, 20:11

No to będzie gorąca jesień :D
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: RaPi » 28 wrz 2006, 21:08

No i CP podoba mi się coraz bardziej. Mój ulubiony kanał AXN znajdzie się w pakiecie familijnym. A nowe AXN-y będą w pakiecie film który i tak zawsze opłacam.
Planowałem zmianę platformy ale po zapoznaniu się z jesienną ofertą nie mam zamiaru zmieniać jej przez minimum rok....
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. » 28 wrz 2006, 21:35

Czy ktoś coś odbiera w tej chwili na tescie2, bo u mnie ciemność?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 28 wrz 2006, 21:52

Nikt nic nie odbiera. Tylko @master widzi nam Disneye.... Jezu, co za człowiek.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: RaPi » 28 wrz 2006, 21:57

Ja na wszystkich testach ma zakodowany sygnał. Dzwoniłem do BOK i nikt nic nie wspominał nawet o Disney Channel. Nowe kanały mają zostać włączone 2 października....
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. » 28 wrz 2006, 22:02

No bylo już pisane, że szykują niespodziankę, której nie mogą zdradzić, więc myślałeś, że Ci powiedzą o tym. Zresztą nikt nie jest na 100% pewien, że to Disney Channel, może to będzie coś innego. Chociaż mi się od początku wydawało, że te 3 testy są przygotowanie na 2 AXN-y oraz Zone Romantica. Tylko ja również słyszałem polską fonię na teście 2! No przecież tego nie zmyśliłem, bo po co?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 28 wrz 2006, 22:06

Disney Channel w najbliższym czasie nie pojawi się w Polsce, bo włączenie go do oferty to nie jest robota od ręki. Po pierwsze muszą go zarejestrować w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji jako kanał telewizyjny rozprowadzany na terenie polski drogą satelitarną oraz kablową, bo pewnie także w kablówkach raczej się pojawi.
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. » 28 wrz 2006, 22:11

Ale jedno jest pewne. Według BOA CP szykuje jakiś nowy kanał filmowy, tylko jaki?
Maq
Użytkownik

Post autor: Maq » 28 wrz 2006, 22:35

Może zapowiadane od jakiegoś roku przez SPI kanały FilmBox lub/i KinoNonstop (które nadają już np. w czechach).
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator

Post autor: Pawop » 28 wrz 2006, 22:43

Być może MGM
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: RaPi » 28 wrz 2006, 22:44

Ale przecież niespodzianak niakoniecznie musi oznaczac wprowadzenie jakiegoś klanału. Jest tam informacja o jakiś zniżkach dla stałych abonentów wiec mozę to jest ta niespodzianka. Jeżeli tak to mozna to uznac jako probe utrzymania starych abonentów przy sobie w obliczu pojawienia sie nowej platformy "n". Ostatnio trzeba przyznac ze CP zaniedbywał starych abonentów gdyż promocje familijny za 29,90 i relax mix za 19,90 byly skierowane tylko dla nowych abo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”