Cyfrowy Polsat

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Nowości Cyfrowego Polsatu

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Trochę z tym okresem na jaki podpisuje sie umowę źle zrobili. Ale oferując pakiet i dekodery po tak niskich cenach chcą sie zabezpieczyć. Jednak kwota 10 zł miesięcznie nie jest zbyt wygórowana i można śmiało podpisywać umowę...
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. »

u mnie w miejscowości z naziemnej odbiera się jedynie TVP1, TVP2, TVP3 (zaśnierzony), Polsat i (cholernie zaśnierzony) TVN, więc na pewno kilka osób się skusi na ten mini pakiet za tą niską cenę. Tylko szkoda, że wciąż nie ma TVP 3, ale tego kanału i tak wiele osób nie ogląda, przynajmniej w mojej miejscowości
3bit
Użytkownik
x 2

Post autor: 3bit »

No prawie jak hit... mango24 :D:D:D:D

A tak wogóle to ktoś może mi podać liste kanałów, które otrzymujemy przy zakupie pakietu mini? (Coś nie mogę znależć...)
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: stevie »

Co do tego pakietu to jestem pozytywnie zaskoczony.Kiedyś myślałem,że mogliby stworzyć taki pakiet,ale wydawało mi się to raczej nie realne.Tylko szkoda,że nie dali TVN 24,ale wtedy cena pewnie by była wyższa.Ogólnie jak już wcześniej pisałem CP ma u mnie dużego plusa.Będzie miało jeszcze większego,jak będzie można wykupić pakiety wchodzące w skład pakietu Relax Mix,np.pakiet Muzyka,Pakiet bajeczka itp.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert
x 1

Post autor: danielpes5 »

No to Polsat się postarał,jak na razie jest to najtańsza oferta na rynku.Cyfra ze swoim pakietem startowym zaczyna zostawać w tyle..
konrad
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: konrad »

danielpes5 pisze:jak na razie jest to najtańsza oferta na rynku.
jestes w bledzie, majac liveboxa i neostrade w tp, placisz 9,57zl za te same pakiety :) (ew. od 16. pazdz. Multipakiet TP)

Obrazek

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/int ... pakiet_tp/
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Post autor: RaPi »

To nie jest ten sam pakiet.
Po pierwsze Pakiet Mini ma więcej kanałów. m.in. Polsat i tv4 No i oczywiście możliwość odbierania kanałów FTA.
Po drugie rzeczywiste koszty użytkowania Videostrady TP są wyższe. Należy doliczyć koszty dzierżawy Livebox'a no i abonament telefoniczny.
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

Post autor: Golbi »

Pakiet Mini będzie umożliwiał dostęp do następujących kanałów polskojęzycznych: Polsat, TV 4, Polsat 2, Polsat Zdrowie i Uroda, TVP 1, TVP 2, TVP Polonia, TVP Kultura, Puls, Mango 24, TVN, TVN Siedem, TV Biznes, VIVA, 4fun TV, ITV, TELE 5, Polonia 1 oraz do setek zagranicznych kanałów niekodowanych: m.in. CNN, BBC Word, EuroNews, Bloomberg TV, DW, NBC, Rainews, RTL, RTL II, Rai Uno, VOX, SAT 1, PRO7, Planeta Sport, TV5, Fashion TV, TV Moda, Canale 5, MTV 5, Magic TV, HIT Channel, Super RTL.
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
konrad
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: konrad »

rapi, okej, ale jezeli wezmiesz multipakiet TP to masz wszystko w 1 cenie juz od 29zl z 512 kb/s, oczywiscie to nie to samo co daje CP, ale umowa na 27 mc ?? tak jak i zmienia sie dlugosc umow dla nowych (chyba?) na 17 z 13 mc :/
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu »

gosc pisze:No i niestyety haczyk jak zawsze:
Umowy na Pakiet Mini są zawierane na okres 2 lat i 3 miesięcy (27 miesięcy).
Ja bym nie podpisał umowy na tak długo.
satkurier.pl
Czyli jakieś 260 zł na 27 miesięcy. Sam już nie wiem czy to dużo czy mało jak na taki pakiecik :)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Kontakt:

Post autor: master »

A cyście chceli??? Pakiet mini za 2,99zł???? To jest nie opłacalne! kwota 9,90zł jest najtańsza i niema w tej chwili w Polsce metody na tańsze ogladanie!
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc »

Nie chodzi o cenę ale o długą umowę. Ja nie lubię się wiązać umowami na ponad 2 lata.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: stevie »

Widzieliście już nowe logo CP na stronie głównej ?
Jeśli nie to już jest na: http://www.cyfrowypolsat.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu »

Co oni najlepszego zrobili z listą kanałów? Masakra na maxa! Żeby TVN turbo dawać na końcówke listyy kanałów polsko języcznych:) A tak pozatym to szkoda że wszystkie nowe kanały kodowane poza eurosportem są zakodowane :/
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. »

Abonenci, którzy nie mają Relaź Mix wykupionego nie mają włączonych nastepujących kanałów: AXN Crime, AXN Sci-Fi, Eurosport2 oraz Zone Romantica. Zwykły AXN faktycznie powinien dzisiaj być już dostępny w familijnym, ale niestety włączą go dopiero jutro. Nie było też informacji o żadnej promocji nowych kanałów za free przez jeden miesiąc, tylko niektórzy użytkownicy różnych for ubzdurali sobie, że CP włączał jakiś nowy kanał, to teraz też tak będzie. Niestety tak tym razem nie ma
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”