Strona 1 z 1

TNTV - oferta prepaid

: 15 lis 2016, 16:31
autor: Karol
http://satkurier.pl/news/153498/tntv-no ... rynku.html

Na rynku pojawiła się nowa oferta prepaid dla posiadaczy naziemnej telewizji cyfrowej. Warto zainwestować?

TNTV - oferta prepaid

: 15 lis 2016, 17:41
autor: Dominik
Dziwna oferta. Ale o tyle ciekawe rozwiązanie, że nie trzeba instalować anteny satelitarnej. Płacąc dychę miesięcznie dostaję: AXN, TVP Seriale, TVP Sport, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, BBC CeBeebies, 13 Ulica, Romance TV + kanały muzyczne 4funTV. Trochę słabo, nawet jak za tę kasę. Fajnie by wyglądał pakiet filmowy, gdyby znalazło się w nim coś oprócz Filmboxu. Na pewno zapłaciłbym za sam pakiet filmowy, gdyby znalazło się w nim parę ciekawych stacji, choćby Ale Kino i Cinemax - i już byłoby ciekawie.

Ale sam pomysł bardzo ciekawy. Dekoder kosztuje 179 zł, anteny montować nie trzeba. Mogłoby to być naprawdę świetną sprawą dla osób korzystających głównie z DVB-T, gdyby zrobili same pakiety tematyczne, bo 9,90 czy 19,90. Pakiet z kanałami dokumentalnymi, sportowymi, lifestyle itp. Wtedy myślę, że sporo osób chciałoby sobie wzbogacić telewizję naziemną o taki pakiet.

TNTV - oferta prepaid

: 16 lis 2016, 8:16
autor: Tradycjonalista
Ciekawi mnie, czy posiadacze TNK SD będą za wszelką cenę bronić dostępu do nSportu, czy też przesiądą się do oferty TNTV prepaid? Bo oferta TNTV rzeczywiście jest ciekawa, szczególnie cenowo. Zgadzam się, są braki programowe, ale gdzie ich nie ma? Chociażby kanały tematyczne AXN, paczka Universal, wspomniana Opcja Cinemax, czy kanały dokumentalne.

TNTV - oferta prepaid

: 16 lis 2016, 11:22
autor: Karol
Przyjrzałem się ofercie programowej i chodzi nie tyle o braki, co nadmiar programów zagranicznych - w ofercie niesamowita ilość kanałów rosyjskich, aż do bólu, tureckich, hiszpańskich czy holenderskich. Dobre dla europosła :)

TNTV - oferta prepaid

: 16 lis 2016, 12:37
autor: Tradycjonalista
Jeśli chodzi o zagraniczne kanały to muszę się zgodzić. Brakuje mi tylko ZDF ze środowymi meczami piłkarskiej LM i innej oferty sportowej pokazywanej na antenie ZDF. Po za tym oferta super.

TNTV - oferta prepaid

: 23 sty 2017, 20:25
autor: waldus_5
Uważam, że bardzo ciekawa propozycja, nieciekawa aktualnie oferta; ale sam pomysł super.
Właśnie w ten sposób (IPTV) będziemy w przyszłości oglądać telewizję, tani sposób przesyłu danych, niezawodny i z niewyobrażalnymi możliwościami (m.in. VOD) tą drogą już podążają lokalni operatorzy światłowodowi.

Na miejscu operatora, dorzuciłbym kanałów, i zwiększył liczbę pakietów; czyli oferta podobna do NETII

TNTV - oferta prepaid

: 26 sty 2017, 8:31
autor: Tradycjonalista
Równie dobrze mogli by się wzorować na platformie n z 2006 roku. Pakiety: Filmy i seriale, Sport, Dokumenty, Muzyka, Dzieci / Młodzież po 10 zł. I to jako oferta (IPTV)

TNTV - oferta prepaid

: 31 lip 2017, 13:49
autor: martines79
Przestrzegam przed ta firma krzak !!!!!!!!
Zakupilem pakiet w TNTV ktory mi nie dziala. Nie ma mozliwosci dodzwonienia sie na infolinie, po 3 h kilka razy przez pare dni wysluchiwalem muzyczki z infolini( podejrzewam ze jest tam po prostu automat z nagraniem i nikt nie pracuje) , na wiadomosci na swoim profilu FB nie odpisuja, na wiadomosci pisane przez ich formularz kontaktowy z ich strony tez nikt nie odpisuje. Firma Skymaster ( dzwonilem do nich) nie ma do TNTV innego kontaktu niz poprzez infolinie ktora jest po prostu zartem z klientow. PRZESTRZEGAM I Z SALEGO SERCA NIE POLECAM !!!!!!

TNTV - oferta prepaid

: 05 kwie 2018, 21:52
autor: Jolaslask
Jedno wielkie oszustwo podwyżka bez jakiejkolwiek informacji i to aż o 300 % Znikające kanały za które zapłaciłam .I to kilka dni .Oszustwo! Nie polecam nikomu !!!