TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator

TV Puls (HD)

Post autor: Giovanni » 02 lis 2019, 21:20

Ja tam lubię oglądać Puls bo zawsze się trafi jakaś filmowa perła
Przepraszam za swoje wczesniejsze zachowanie zrozumiałem swój błąd.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

TV Puls (HD)

Post autor: Trzeciak » 09 lis 2019, 19:52

TV Puls już z oprawą na Święto Niepodległości.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Dominik » 12 sty 2020, 15:03

Wygląda na to, że 'Rodzinny interes', jak i 'Gra muzyka' ostatecznie wypadły z ramówki. W info prasowej, w której chwalą się wynikami oglądalności pojawia się taka informacja:

'przed nami transmisja na żywo uroczystej gali Telekamer Tele Tygodnia, szósty sezon hitowego serialu „Lombard. Życie pod zastaw” oraz premiera serialu „Reporterzy. Z życia wzięte”. Na wiosnę szykujemy również nowy program z nietuzinkowymi, jedynymi w swoim rodzaju bohaterami, który niebawem będziemy komunikować.'

Czyli nie ma co liczyć na wypełnienie ramówki własnymi produkcjami. Druga szansa, jaką dali 'Interesowi' najwyraźniej nie wypaliła i serial nadal marnie się oglądał. 'Gra muzyka' - dobre wyniki pod koniec to za mało, by ruszać z drugą serią. Czyli 'Reporterzy' wchodzą w pasmo 'Interesu', a oprócz tego w ramówce pojawi się jeszcze jakiś tani program na jeden sezon.

Jeszcze daleka droga przed Pulsem, żeby przestać być niszową stacją. Ciekawe, czy w ciągu 10 najbliższych lat uda im się znaleźć kolejny hit na miarę 'Lombardu'...
Adix2004
Junior

TV Puls (HD)

Post autor: Adix2004 » 12 sty 2020, 18:54

- Od 3 lutego o 11.00 premierowa emisja amerykańskiego serialu "Castle".

- Od 6 lutego o 14.00 powtórka "Łowców skarbów" od 3. sezonu.

PS. Wywalenie "Rodzinnego interesu" mnie kompletnie nie dziwi. Za to myślałem, że "Gra Muzyka" mimo wszystko będzie kontynuowana. Przynajmniej na to się zapowiadało. Osobiście wątpię, żeby Puls znalazł sobie kolejny hit oprócz "Lombardu...". Będą go tak długo ciągnąć dopóki oglądalności będzie okej.
dchudy91
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: dchudy91 » wczoraj, 12:39

Giovanni pisze:
02 lis 2019, 21:20
Ja tam lubię oglądać Puls bo zawsze się trafi jakaś filmowa perła
prawda, szczególnie wieczorami :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”