TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 20
x 41

TV Puls (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Dominik pisze:Jesienna oferta programowa Pulsu się kurczy. Z ramówki wypada serial 'Brygada ratunkowa' w którego miejsce wejdą powtórki bajek.
Zarówno wyniki oglądalności jak i olejne roszady w ramówce pokazują, że kolejna jesień Pulsowi nie wyszła.

Nie wspominając o Puls 2 w którym co tydzień zmieniają ramówkę powtórkową, więc można się domyślić że i ten kanał ledwo przędzie.
Serial "Brygada ratunkowa" w dalszym ciągu będzie emitowany o 9:30.
Jantar pisze:Będzie u nas w wersji 163 odc. po 45 min bez reklam (+/- kilka minut, bo końcowe odcinki mogą być dłuższe)... Planowano Pokojówkę na 150 odc i tak była zapowiadana i stąd taka informacja o ilości odcinków... Później troszkę im się przeciągnęła i podają informacje o 167/168 odcinkach... Przy czym końcowe odcinki na macierzystym kanale producenta (Telemundo) były po ok. 25 min, bo pasmo było współdzielone z nową produkcją, która weszła w miejsce Pokojówki... Taki tam już zwyczaj, że telenowela, która wchodzi w jakieś pasmo, dzieli godzinę z produkcją, która się kończy - zabieg ten służy przyciągnięciu widzów i jednocześnie promocji, a w blokach reklam kończącej się produkcji dają proma premiery... Taki sam zabieg stosuje meksykańska Televisa na swoim kanale Canal de las Estrellas... Na sprzedaż odcinki są już montowane normalnie, ale w katalogach bardzo często nie jest sprecyzowana ilość odcinków po zakończeniu produkcji...
Czyli w Pulsie ostatni odcinek "Pokojówki..." we wtorek 6 listopada.
pavl6
Junior
x 1

TV Puls (HD)

Post autor: pavl6 »

direct39 pisze:Chyba jednak trudno na dłuższą metę utrzymać widza taką niskobudżetową ramówką. Może na wiosnę będzie lepiej i zwiększą się inwestycje w program. Tylko, który to już raz piszę te słowa? Co sezon mam(y) nadzieję, że w kolejnym będzie lepiej, a w sumie niewiele się zmienia :D.
Jak, niewiele? Moim zdaniem jest coraz lepiej. Może rozwój nie odbywa się w prędkości światła, czy skokowo, no ale jednak stacja sukcesywnie się rozwija.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

TV Puls (HD)

Post autor: Direct »

Jeśli chodzi o oglądalność, to wg mnie stoją już w miejscu. Oglądalność wzrośnie, bo zwiększy się zasięg, ale to będzie zasługa zasięgu, a nie ramówki. Jeżeli chodzi o samą ramówkę - owszem, jest postęp względem oferty sprzed np. 2,5 roku (wiosna 2010), ale raczej nie taki, jakiego przez prawie 3 lata, że tak powiem, oczekiwałem. I wierz mi - nie spodziewałem się ramówki na poziomie TVN czy Polsatu.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 20
x 41

TV Puls (HD)

W listopadzie będą kolejne zmiany w ramówce. Zmieni się układ seriali.
Jantar
VIP Expert
x 8
x 54
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Jantar »

Pitus, jakieś szczegóły??? Najważniejsze dla mnie to godzina emisji Evki - zostanie utrzymana 14.30, czy zmienią???
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 20
x 41

TV Puls (HD)

Jantar, wiem tylko tyle, że w porze emisji "Pokojówki..." będzie "Brygada ratunkowa". Co do reszty dowiem się w czwartek.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 34
x 207

TV Puls (HD)

Post autor: Dominik »

direct39 pisze:Jeśli chodzi o oglądalność, to wg mnie stoją już w miejscu. Oglądalność wzrośnie, bo zwiększy się zasięg, ale to będzie zasługa zasięgu, a nie ramówki. Jeżeli chodzi o samą ramówkę - owszem, jest postęp względem oferty sprzed np. 2,5 roku (wiosna 2010), ale raczej nie taki, jakiego przez prawie 3 lata, że tak powiem, oczekiwałem. I wierz mi - nie spodziewałem się ramówki na poziomie TVN czy Polsatu.
Całkowicie się z Tobą zgadzam.
Oglądalność rośnie, ale nie dlatego że oferta jest lepsza, tylko w wyniku zwiększającego się zasięgu DVB-T. Również Siódemce oglądalność idzie mocno w górę, znacznie mocniej niż TV Puls, mimo że nic w swojej ramówce nie zmieniają.

Porównując ramówki z 2009 i 2010 roku liczyłem na to, że progres jakości ramówki będzie wyższy, a w obecnej chwili wydaje mi się, że stacja stoi w miejscu, mimo rosnącej oglądalności.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 34
x 207

TV Puls (HD)

Post autor: Dominik »

Okazuje się, że program 'Kręcimy z gwiazdami' osiąga całkiem przyzwoite (jak na TV Puls) wyniki - średnio 300 tys. widzów.
Mam nadzieję, że to zaowocuje w większą ilość własnej produkcji w kolejnych sezonach.
pavl6
Junior
x 1

TV Puls (HD)

Post autor: pavl6 »

Program jest całkiem całkiem to i oglądalność taka jest ;).
lukasz933
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: lukasz933 »

Od listopada dzięki TV Puls będziemy mieli okazję przypomnieć sobie serial "Czterej pancerni". Premiera w sobotę przed godziną 17, powtórki w niedzielę przed południem.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 133

TV Puls (HD)

Post autor: matik »

Ciekawe, czy skończy się na jedynie 8 odcinkach. Pewnie w ramach współpracy z TVN Media, wyemitują odcinki, do których ma prawa TVN.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 347
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: AtoMan »

W listopadzie czeka nas generalnie trochę filmów odkupionych od Disneya, w tym "George prosto z drzewa" z genialnym dubbingiem, którego poskąpiła nam TVP - dopiero w niedzielę na Disney XD pojawił się w TV (pomijam HBO, bo tam pewnie również był emitowany w takiej wersji).
dość
kruq
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: kruq »

Tymczasem, podejrzewam że od tego sezonu, "Taki jest świat" ma nową oprawę audiowizualną, graficzna zmieniona od początku istnienia programu chyba 3 raz. W moim odczuciu nawiązuje trochę do pierwszej z przewagą koloru granatowego i czerwonego. Swoją drogą, program jest dość długo emitowany, bo jeśli dobrze pamiętam to od 2009 roku.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

TV Puls (HD)

Post autor: Direct »

Tak, od lipca 2009.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 21
x 224
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Poland »

Tymczasem dzisiaj TV Puls pokazała pełnometrażową produkcje stacji Nickelodeon tzn. film ''Wymiatacz'' z gwiazdami serialu ''iCarly'' w roli głównej. Co ciekawe puszczono wersje
dubbingową emitowaną wcześniej na Nick'u.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”