TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
03czerwiec
Obserwator

TV Puls (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 03czerwiec »

A czy na koniec listopada nie były zapowiadane jakieś nowości? A czy ktoś wie, czy jest gdzieś już oficjalna ramówka na święta Tv Puls? O kiedy na oficjalnej stronie program tv będzie na więcej dni i w bardziej czytelnym formacie?
Johny Begood
Poster

TV Puls (HD)

Post autor: Johny Begood »

Były. W PULS 2. I są.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Klakier2003
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Klakier2003 »

Czy jest szansa że programy bankomat- wyścig z czasem ,oraz Cejrowski pojawią się w IPLA z którą współpracujecie ?
pavl6
Junior
x 1

TV Puls (HD)

Post autor: pavl6 »

"Bankomat" jest na YouTube, więc nie widzę potrzeby dodawania do IPLI, ale Cejrowskiego chętnie bym zobaczył w internecie, bo ostatnio zarobiony jestem i nie mogę w tv oglądać, ani premier, ani powtórek :/.
lukasz933
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: lukasz933 »

Fajnie byłoby, gdyby znalazł się też program Eweliny Kopic "Kręcimy z gwiazdami".

Poprawiłem post, bo zamiast tzw. polskich znaków powychodziły krzaczki. Na przyszłość zwróć na to uwagę. /Direct
jmk
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: jmk »

rotalplus pisze:Pan prezes znów roztacza wizję:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tr ... jrowskiego

Przypomnę wypowiedź p. Dąbskiego z maja nt. jesiennej ramówki:
- Coraz więcej inwestować będziemy w polską produkcję. Planujemy na jesień co najmniej trzy nowe polskie programy. Rozważamy różne opcje, m.in. emisję teleturnieju, codziennego programu rozrywkowego, lifestylowego programu o gotowaniu czy poradnikowego - mówi Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls. -

Mamy 2 polskie produkcje w Pulsie w tym JEDNĄ własną, bo trudno nazwać program W.Cejrowskiego za własną, skoro sam p. Cejrowski produkuje program i sprzedaje go stacjom TV.
O ile do brze pamiętam, wypowiedź dotyczyła wiosennej ramówki... ale mogę się mylić

rotalplus pisze:A ws. programu publicystycznego który od 2 sezonów nie może zostać zrealizowany mam radę:
Zamiast kombinować niewiadomo co trzeba zastosować najprostsze rozwiązanie - takie, które nie jest co ciekawe obecne w polskiej TV dotyczące programów publicystycznych (podobne zastosowano w TVN 24,ale dotyczy ono programu raczej o konwencji satyrycznej). Warto się wzorować na ...radiu
Mam na myśli program publicystyczny na żywo w którym głos mieliby widzowie - dosłownie. Program z telefonicznym udziałem widzów , bez udziału pseudoekspertów czy znawców wszystkich tematów świata. Ewentualnie z gościem specjalnym, który KRÓTKO skomentuje opinie widzów. Coś a la SZKŁO KONTAKTOWE, tylko że ten program ma charakter satyryczny, a nie publicystyczny.
Dobrym wzorem jest choćby radiowa audycja ZA A NAWET PRZECIW czy wieczory w TOK FM ( nie wiem czy i teraz są programy z udziałem słuchaczy)

Takiego programu publicystycznego NIE MA . Namiastką jest program TWOJE INFO, tylko że kontakt bezpośredni z widzami w tym programie mimo wszystko to jakaś marginalna część programu.
.... I tu się po części zgadzam - przydałby się program publicystyczny, ZUPEŁNIE BEZSTRONNY. Tego u nas naprawdę brakuje. Dziś odpalam stację, oglądam dziennik czy publicystykę i już wiem, kto patronuje stacji :D
Lepsza dobra publicystyka niż kolejny głupi program rozrywkowy, który służy głównie nabijaniu kieszeni naszym celebrytom drugiego sortu, a jakość ma wielce dyskusyjną (czy to nie znamienne, że choć tyle się teraz produkuje, starsi telewidzowie wciąż uważają, że najlepsze było PRL-owskie Studio 2?)
pavl6
Junior
x 1

TV Puls (HD)

A może TV Puls zainteresuje się transmisjami F1, skoro Polsat trochę mniej zainteresowany? :)
tvp2
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: tvp2 »

Tak, od razu kupią prawa do Ligi Mistrzów i Polskiej Ekstraklasy, zastanów się co piszesz.
TAK DLA HD W DVB-T
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

TV Puls (HD)

Post autor: Direct »

Oczywiste, że stacja nie będzie inwestować w prawa sportowe, kiedy największym wzięciem cieszą się filmy.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
x 639
x 20
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Kacper »

Mam pytanie: O czym miał być "Puls Polski"?
pavl6 pisze:A może TV Puls zainteresuje się transmisjami F1, skoro Polsat trochę mniej zainteresowany? :)
Formuła1 jest zbyt droga jak na stację 2. ligi. Prędzej by kupiliby prawa do piłki nożnej kobiet.
Przy okazji nowy hit na TV Puls się szykuje:
[ Spoiler ]
Polsat | Puls | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Błagam, zróbcie wreszcie porządki w TVP
Rudolf50
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Rudolf50 »

Piłka kobiet może i tańsza ale czy ktoś to obejrzy ?

A ja mam pytanie czy Puls zamierza kiedyś zerwać z wizerunkiem stacji baaardzo głupich filmów ? Ten obrazek wyżej może i jest to reklama ale raczej mało pozytywna.
Wiem, że tak do końca nie jest ale stacja jest tak kojarzona, wcześniej było jeszcze z goło i wesoło.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 347
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: AtoMan »

Co kogo wizerunek obchodzi? Ważne, że kasa się zgadza ;)
dość
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
x 639
x 20
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Kacper »

Rudolf50 pisze:Piłka kobiet może i tańsza ale czy ktoś to obejrzy ?
Znajdzie się spore grono fanów: widzowie "Różowej Nocy" i RedTube, gospodynie, nastolatki... Piłkę podałem jako przykład audycji, która zapewne będzie w mojej TV, gdy wyjdzie poza neta.
Rudolf50 pisze:A ja mam pytanie czy Puls zamierza kiedyś zerwać z wizerunkiem stacji baaardzo głupich filmów ? Ten obrazek wyżej może i jest to reklama ale raczej mało pozytywna.
Chcą być stacją pierwszorzędną, więc zmniejszą ich ilość, choć ostatnio TVN wyemitował horror na poziomie Pulsu.
Polsat | Puls | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Błagam, zróbcie wreszcie porządki w TVP
pavl6
Junior
x 1

TV Puls (HD)

tvp2 pisze:Tak, od razu kupią prawa do Ligi Mistrzów i Polskiej Ekstraklasy, zastanów się co piszesz.
To ty się zastanów - jakie jest zainteresowanie w Polsce LM i Ekstraklapą, a jakie F1. No, chyba, że właściciel praw będzie stawiał wygórowane warunki, to wtedy być może nikt nie będzie w Polsce transmitował F1.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3050

TV Puls (HD)

Post autor: Karol »

Ty się lepiej zastanów dlaczego Polsat zrezygnował z Formuły 1... Skoro to nie kalkuluje się już dużej stacji, jaki sens będzie miało pchanie się w to TV Puls?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”