TV Puls

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Rudolf50
Użytkownik
Posty: 108
Rejestracja: 22 sty 2013, 21:40

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rudolf50 »

Nowe bajki w Pulsie:
Pingwiny z Madagaskaru", "SpongeBob Kanciastoporty" i "Kung Fu Panda", "Fanboy i Chum Chum", "Psi Agent", "Zagroda wg. Otisa" , "Hej Arnold", "Planeta Sheena", "Psi Patrol", "Jimmy Neutron Mały Geniusz", "Wojownicze Żółwie Ninja", i "KotoPies"
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Warto dodać, że te produkcje pojawią się na antenach obu Pulsów dzięki umowie podpisanej z Viacom International Media Networks. Będzie obowiązywać przez 2 lata. http://media2.pl/media/109308-Animacje- ... uls-2.html
Obrazek
Johny Begood
Poster
Posty: 2070
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:34
x 1

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johny Begood »

Kacper pisze:Dokładnie. Większość audycji można zrobić grubo poniżej tysiąca złotych (odliczając pensje), ale stacje drugiej ligi lubią przepłacać za produkcje firm zewnętrznych.
Mam nadzieję, że zwiększą ich ilość.
Już dawny nie czytałem czegoś tak bezmyślnego. Jakiś przykład może?
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Pawel

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Trzeciak pisze:
Pawel pisze:
Trzeciak pisze:Jednak względem produkcji własnych - nie można tego powiedzieć.
Jeśli miałby to być produkcje własne na poziomie Trudnych spraw, Ukrytek prawdy czy Wawy non stop to akurat tylko plus. Bo wątpie aby TV Puls było stać na produkcje własne pokroju amerykańskich seriali (Arrow, Wikingowie) które będą emitowac.
Produkcje własne to nie tylko paradokumenty, czy słabe programy rozrywkowe (...)
Patrząc na ramówki Polsatu czy TVNu odnosze odwrotne wrażenie. Dodatkowo Puls zapewne dysponuje mniejszym budżetem niż te stacje, więc jakby chcieli zrobić coś podobnego-swojego to wyszło by to jeszcze gorzej. Także, dobrze że inwestują w dobre produkcje zagraniczne. Niestety i tak muszą ramówkę zapełnić 33% polskich produkcji, ale jako zapychacze w day-time to im się udaje.

Z polskich produkcji czekam tylko na Watahę od HBO, liczę też że zainwestują w zapowiadany serial o Jagiellonach.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

"Arrow" w wersji lektorskiej z Universalu, czy drugi raz dogrywane tym samym lektorem? :D
dość
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Hmm, może pytanie należałoby postawić nieco inaczej... A mianowicie, Arrow pocięte (jak na Universalu), czy w całości? Bo wszyscy dobrze wiemy, że na Universalach mało co dają bez żadnych cięć - i to nawet tam, gdzie nie trzeba...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

A to pewne, że akurat ten serial cięli?
dość
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Z Universalem nic nie jest pewne. Nasha Bridgesa kilku odcinków za którymś razem już nie emitowali, bo nagle stwierdzili, że zbyt brutalne (!!!), choć we wcześniejszej emisji kilka lat temu były normalnie. W odcinku, który uzupełniałam z Pulsu, zauważyłam, że brakowało jednej sceny w emisji z Universala. I to bynajmniej wcale nie wulgarnej, czy brutalnej - po prostu zwykła scena w odcinku. Mam wrażenie, że pocięte też są ostatnie serie Morderstw w Midsomer - wcześniejsze miały od 90 do 100 minut, a ostatnie już tylko 85-88 i tylko niektóre pełne 90 min. A w tym serialu jak w rzadko którym mało co było do cenzury.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
piotrekzgr
Junior
Posty: 1265
Rejestracja: 08 paź 2013, 21:07
x 1

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekzgr »

Direct pisze:
piotrekzgr pisze:Nie, nie tylko, nie rozumiem tylko czemu się tak uparliście na polskie produkcje. Po co to na Pulsie?
A po co są w innych stacjach? :)
Miałem na myśli produkcje własne ;) Emitują 33%? Emitują, więc jest ok.
MoonSwan
Obserwator
Posty: 423
Rejestracja: 14 lut 2014, 16:13
x 4
x 2
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MoonSwan »

Witam serdecznie ;)
Ja mam trochę nietypowe pytanie do Johny Begood. Nie wiem czy będzie Pan mógł mi udzielić odpowiedzi na moje pytanie, ale jest Pan moją ostatnią deską ratunku :D a mianowicie chodzi mi o piosenkę, która jest w tle zapowiedzi Zbuntowanego anioła - co wydarzy się w tym tygodniu. Szukam jej już kilka dni, niestety nie znam tytułu i byłabym ogromnie wdzięczna, gdyby mógł Pan zdradzić jej tytuł ;) no chyba, że na forum jest jakaś osoba, która również zna tytuł tej piosenki. Z góry dziekuję i pozdrawiam!
Johny Begood
Poster
Posty: 2070
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:34
x 1

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johny Begood »

Niestety nie znam tytułu. Wyślij wiadomość przez FB Pulsu 2 - postaram sie znaleźć odpowiedź w poniedziałek.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
MoonSwan
Obserwator
Posty: 423
Rejestracja: 14 lut 2014, 16:13
x 4
x 2
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MoonSwan »

Dziękuję za pomoc :)
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
Posty: 587
Rejestracja: 08 lut 2010, 16:05
Lokalizacja: Wołów
x 1070
x 27
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper »

Johny Begood pisze:Już dawny nie czytałem czegoś tak bezmyślnego. Jakiś przykład może?
Z ceną może poszalałem (jeśli chodzi o wypłaty, to odliczyłem), ale z tego co wiem, to produkcje własne są znacznie tańsze aniżeli produkcje firm zewnętrznych.
Przy okazji: chyba miało być "dawno" nie "dawny".
Polsat | Puls | WP | MWE | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3402
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Kacper pisze:Jeśli chodzi o produkcje własne, to tutaj Puls przegrywa z TV lokalnymi. Z ceną może poszalałem (jeśli chodzi o wypłaty, to odliczyłem), ale z tego co wiem, to produkcje własne są znacznie tańsze aniżeli produkcje firm zewnętrznych.
Przy okazji: chyba miało być "dawno" nie "dawny".
Wyborny sarkazm Kacperku.
Posprzątałeś już swoje zabawki z piaskownicy?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Kacper pisze:Z ceną może poszalałem (jeśli chodzi o wypłaty, to odliczyłem), ale z tego co wiem, to produkcje własne są znacznie tańsze aniżeli produkcje firm zewnętrznych.
Przy okazji: chyba miało być "dawno" nie "dawny".
Pan Jacek kiedyś napisał i tym się sugerujmy, ponieważ osobiście nie znam się na tym:
Godzina własnego programu to obecnie min. 20-30,000 zł +. Godzina kupionego (doskonałej jakości) - $600-1,000.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości