TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
dominooo
Użytkownik
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: dominooo » 04 lis 2007, 13:42

Kiedys był emitowany program ukryta kamera na tv4 pod nazwą ''AKUKU!'' :D
0 x
Awatar użytkownika
dominooo
Użytkownik
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: dominooo » 04 lis 2007, 13:48

Co myślicie o ''puls raport''? Ja myśle, ze jest nie najgorzej mimo ze studio jest małe, ale pogoda jest tylko na kolejny dzień :) Jeśli chcielibyście zobaczyć oprawe graficzną poprzedniego serwisu informacyjnego PULSU ''wydarzeń'', to podaje link gdzie można ja znaleźć http://pl.youtube.com/watch?v=xFOvheqDTP8 :)
0 x
ARTUR B.
x 449

TV Puls (HD)

Post autor: ARTUR B. » 04 lis 2007, 14:04

dominooo pisze:Co myślicie o ''puls raport''?
Co myślimy? Wystarczy przejrzeć parę postów wcześniej, to już będziesz wiedział co o tym serwisie informacyjnym sądzimy. :)
0 x
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Axel » 04 lis 2007, 18:02

Oglądałem dzisiaj "Uwaga żarty !" na TV Puls i rzeczywiście było to znane już "Just kidding" emitowane na Polsacie ale w wersji trochę odnowionej bo czołówki były trochę inne i na napisach końcowych był podany rok produkcji 2006. Ale jednak większość gagów było mi już znanych właśnie z "Just kidding" z Polsatu, kiedy to ten program był emitowany w 1998 i 1999 roku.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 429
x 2307

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 07 lis 2007, 19:37

No i sprawa wyjaśniona. KRRiT przeanalizowała nazywane przez was "przerywanie" Puls Raportu reklamami. Okazuje się - i byłem tego smaego zdania - że każde wejście jest oddzielną częścią pasma.
0 x
Ghost
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Ghost » 07 lis 2007, 20:14

Troszeczkę PULS mi przypomina Wizję Jeden, niestety tylko troszeczkę, ale lepsze to niż nic. Stacja na plus!
0 x
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Majkell » 08 lis 2007, 11:48

Karol pisze:No i sprawa wyjaśniona. KRRiT przeanalizowała nazywane przez was "przerywanie" Puls Raportu reklamami. Okazuje się - i byłem tego samego zdania - że każde wejście jest oddzielną częścią pasma.
Gdyby każde wejście było "osobną częścią pasma", powinno być zamknięte napisami końcowymi (przynajmniej "(c) TV Puls 2007"). W przeciwnym razie dla mnie również (choć wcześniej się w tej sprawie nie wypowiadałem, bo generalnie mało mnie obchodzi, w jaki sposób trzeciorzędny nadawca emituje swoje serwisy) będzie to jeden program przerywany reklamami, nie trzy osobne. W każdym razie nie dziwię się takiej decyzji Rady - w końcu kruk krukowi oka nie wykole, swój swojemu krzywdy nie zrobi.
0 x
Awatar użytkownika
dominooo
Użytkownik
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: dominooo » 08 lis 2007, 12:00

Nie złamali prawa, ale i tak nawet jeśli to jest zgodne z prawem nie wygląda to zbyt ciekawie gdy podczas emisji nagle pokazują blok reklamowy. Może to kiedyś wyeliminują :)
0 x
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

TV Puls (HD)

Post autor: Golbi » 08 lis 2007, 17:48

Majkell pisze:
Karol pisze:No i sprawa wyjaśniona. KRRiT przeanalizowała nazywane przez was "przerywanie" Puls Raportu reklamami. Okazuje się - i byłem tego samego zdania - że każde wejście jest oddzielną częścią pasma.
Gdyby każde wejście było "osobną częścią pasma", powinno być zamknięte napisami końcowymi (przynajmniej "(c) TV Puls 2007"). W przeciwnym razie dla mnie również (choć wcześniej się w tej sprawie nie wypowiadałem, bo generalnie mało mnie obchodzi, w jaki sposób trzeciorzędny nadawca emituje swoje serwisy) będzie to jeden program przerywany reklamami, nie trzy osobne. W każdym razie nie dziwię się takiej decyzji Rady - w końcu kruk krukowi oka nie wykole, swój swojemu krzywdy nie zrobi.
Czyli dola Ciebie lkoniec oznacza ze sa napisy. A czy 2 osoby w studiu zapowiadajace sport to jest serwis informacyjny? Czy 2 osoby w studiu zapraszajace na nastepne wydanie Puls Raportu sa programemk informacyjnym? Nie to jest zwykłe studio takie jak ma TVP wiec nie łamia prawa. Jakby przerwali program np po informacjach z kraju a przed informacjami z zagranicy to wtedy byłoby przerwanie serwisu reklamami. Kruk w KRRIT juz nie ma
0 x
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 429
x 2307

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 08 lis 2007, 21:45

Majkell pisze:Gdyby każde wejście było "osobną częścią pasma", powinno być zamknięte napisami końcowymi (przynajmniej "(c) TV Puls 2007"). .
No i tak jest na koniec "Puls Raportu". Po pogodzie i sporcie akurat tego nie ma, ale po serwisie informacyjnym JEST.
0 x
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Majkell » 08 lis 2007, 21:47

Golbi pisze:Czy 2 osoby w studiu zapraszajace na nastepne wydanie Puls Raportu sa programemk informacyjnym? Nie to jest zwykłe studio takie jak ma TVP wiec nie łamia prawa.
Jeśli to nie jest "Puls Raport", to czemu po nim następują napisy końcowe z tytułem tego programu? Obrazek
Golbi pisze:Jakby przerwali program np po informacjach z kraju a przed informacjami z zagranicy to wtedy byłoby przerwanie serwisu reklamami
Taaa, to wtedy by pewnie powiedzieli, że to dwa serwisy informacyjne - z kraju i ze świata...
Golbi pisze:Kruk w KRRIT juz nie ma
Myślałem, że użyte przeze mnie przysłowie jest znane przeciętnemu gimnazjaliście. Wybacz, myliłem się...
Karol pisze:
Majkell pisze:Gdyby każde wejście było "osobną częścią pasma", powinno być zamknięte napisami końcowymi (przynajmniej "(c) TV Puls 2007"). .
No i tak jest na koniec "Puls Raportu". Po pogodzie i sporcie akurat tego nie ma, ale po serwisie informacyjnym JEST.
Po głównej części serwisu pojawia się na krótko logo "Puls Raport" u dołu ekranu. Podobnie jak w przerwie na reklamy "Tańca z gwiazdami" pojawia się logo "Taniec z gwiazdami" i jak w przerwie na reklamy "Singa Dinga" pojawia się logo "Singa Dinga" itp. itd. etc. - z tą tylko różnicą, że nie w formie czołówki, a małego logotypu. Napisów końcowych jako takich nie ma. Są dopiero, gdy prezenterzy się żegnają - już po pogodzie i sporcie.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 429
x 2307

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 08 lis 2007, 21:52

Pod koniec serwisu pojawia się logo "Puls Raport" a pod tym "2007".
0 x
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 29
x 253
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: AtoMan » 08 lis 2007, 21:54

Po pierwsze to jest to dość wymarłe powiedzenie, po drugie, chyba każdy pomyślał, ze to aluzja do byłej pani prezes... Bo ludzie są inteligentni i czują sarkazm ;-)
0 x
dość
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Majkell » 08 lis 2007, 21:58

AtoMan pisze:Po pierwsze to jest to dość wymarłe powiedzenie, po drugie, chyba każdy pomyślał, ze to aluzja do byłej pani prezes... Bo ludzie są inteligentni i czują sarkazm ;-)
Niech więc będzie to aluzja do pani prezes. ;) Tylko wtedy trzeba ją inteligentnie zinterpretować i nie pisać jak Golbi, że jest nieaktualna, bo Kruk już nie ma. Co z tego, że ona sama odfrunęła, skoro w Radzie zostali wszyscy jej ludzie? :) Jej = byli współpracownicy, o podobnych poglądach i wierni tej samej opcji politycznej? :) Duch Kruk w Radzie dla mnie jest wciąż żywy. ;)

@Karol: Akurat jak się kiedyś wpatrywałem, jak się ten serwis kończy, to tego "2007" nie było. Samo logo "Puls Raport". Możliwe, że ktoś z błyskotliwych realizatorów zwyczajnie o nim zapomniał...
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 429
x 2307

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 08 lis 2007, 22:16

To oglądaj np. teraz wieczorne wydanie. Ja widzę ten napis zawsze gdy mam okazję oglądać "Puls Raport".
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”