TV Puls

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ciekawostką jest, że KRRiT nadal jest przychylna Pulsowi. Najprawdopodobniej to właśnie Puls dostanie koncesje w kolejnych miastach, ponieważ Rada wyklucza innych nadawców zważywszy na ich obecność w tych miastach (np. obejmują je zasięgiem lub posiadają w nich słabsze nadajniki).
forum-polsat
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 17 lut 2007, 19:50
x 2

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: forum-polsat »

Czy ma ktoś czołówkę "Puls Raportu" w formacie mp3? :)
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Widzieliście świąteczne logo Pulsu? Takiee, zwyczajne xD.

Obrazek - oficjalna strona TV PULS
ARTUR B.

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Przyznaję, że oferta świąteczna Pulsu bardziej mi odpowiada niż w innych stacjach.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Oto świąteczne logo Pulsu na ekranie.
No i jak widać na zapie fragment filmu animowanego "Królik Bugs i Struś pędziwiatr" - czyli 2 godziny z bohaterami kreskówek Warner Bros. Ogolnie mozna obejrzec i sie pośmiać ale ja te historie to znam już chyba na pamięć bo tyle razy oglądałem.

Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Fajne to było. Dystrybutor jednak nie postarał się o dobry dubbing, taki jaki był w Canal+. Ogółem był to zlepek odcinków znanych z C+ z dodatkami między "przygodami" bohaterów.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Zgadza się. Ale kto nie ma dostępu do Canal+ lub innego kanału dziecięcego to miał szanse zobaczyć kreskówki ponownie dzięki stacji. Ja tez oglądałem:) Jednak i tak w święta mało tv oglądam... Być może dziś coś nadrobię:)
pulsfan
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2007, 11:57

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulsfan »

Jestem ciekaw czy Tv Puls wprowadzi jakieś nowe programy w nowym roku??? Jeśli tak to czego możemy się spodziewać ???
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nic nowego w ramówce nie widziałem, z wyjątkiem jakichś powtórek seriali, które wchodzą już w grudniu, czy nawet już weszły.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Serial "Z Boska pomocą" to premiera w Telewizji Puls od 3 stycznia o 10:00
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Puls szykuje premierę telewizyjną w sylwestra - pokaże komedię "Na psa urok"
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Golbi »

TV Puls ostatni mnie zadzwia pracuja nad poprawkami w pasmie porannym a moze by tak zaczeli od pasma popołudniowego i wieczornego. Te ukryte kamery co sa w piatek juz chyba lepsza byłaby powtórka serialu Whistler. Podobno wieksza ogladalnosc ma Tylko Ty o 22:35 wiec moze zlikwidowac ten o 19:00 przesunac tam Wszyscy kochaja Raymonda i dac jeden odcinek a o 18:00 dac powtórke Nieśmiertelnego po jego zakonczeniu Amatorzy Przygód i Przygody Tarzana z 23 tez wywalic te powtórki WKR i dac np Bez pardonu nastepni Burmistrz Da Vinci, Prawnicy z Centre Street. Do tego Władca zwierzat o 15:00 po zakonczeniu Wdowy w bieli. Co wy na to?
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Golbi pisze:TV Puls ostatni mnie zadzwia pracuja nad poprawkami w pasmie porannym a moze by tak zaczeli od pasma popołudniowego i wieczornego. Te ukryte kamery co sa w piatek juz chyba lepsza byłaby powtórka serialu Whistler. Podobno wieksza ogladalnosc ma Tylko Ty o 22:35 wiec moze zlikwidowac ten o 19:00 przesunac tam Wszyscy kochaja Raymonda i dac jeden odcinek a o 18:00 dac powtórke Nieśmiertelnego po jego zakonczeniu Amatorzy Przygód i Przygody Tarzana z 23 tez wywalic te powtórki WKR i dac np Bez pardonu nastepni Burmistrz Da Vinci, Prawnicy z Centre Street. Do tego Władca zwierzat o 15:00 po zakonczeniu Wdowy w bieli. Co wy na to?
Nie podoba mi się taki układ zaproponowany przez Ciebie. Owszem, zmiany mogą być, ale napewno nie takie seriale jak proponujesz. Bylbym raczej za premierami.

A zmiany jakie się szykują sa niewielkie, i dotyczą tylko porannego pasma.
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Golbi »

A czy Whistler, Nieśmiertelny, Burmistrz Da Vinci, Prawnicy z Centre Street i Przygody Tarzana to nie premiery? Ile osób ten seriale ogladało był wtedy gdy TV Puls miała słaba ramówke i nkektóre z nich o godzinach malo atrakcyjnych. Ja bym np Niesmiertelnego i Whistlera obejrzył. Zreszta i tak teraz bedzie okres powtórkowy w TV. Jakie masz obecnie seriale w Pulsie 2 telenowele, obyczajowy odgrzewanego MacGayvera, stary Star Trek no i ten serial w srode o 21 co jest nie pamietam nazwy.
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Okres powtórkowy w telewizji nie oznacza, że powtarza się zagraniczne produkcje. Właśnie w te się inwestuje najbardziej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości