TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 13
x 24

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 28 gru 2007, 22:10

Golbi pisze:A czy Whistler, Nieśmiertelny, Burmistrz Da Vinci, Prawnicy z Centre Street i Przygody Tarzana to nie premiery? Ile osób ten seriale ogladało był wtedy gdy TV Puls miała słaba ramówke i nkektóre z nich o godzinach malo atrakcyjnych. Ja bym np Niesmiertelnego i Whistlera obejrzył. Zreszta i tak teraz bedzie okres powtórkowy w TV. Jakie masz obecnie seriale w Pulsie 2 telenowele, obyczajowy odgrzewanego MacGayvera, stary Star Trek no i ten serial w srode o 21 co jest nie pamietam nazwy.
Nie pamiętasz nazwy jednego z lepszych seriali w Pulsie? To Ja Ci przypomnę: "Zabójcze umysły"

Mysle ze w Pulsie obecnie masz o wiele więcej propozycji, niz sam wymieniłes. Ponadto, styczeń w Pulsie nie jest okresem powtórkowym...
0 x
pulsfan
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: pulsfan » 28 gru 2007, 22:26

A czy ktoś ma jakąś wiedze na temat Puls Raportu??? Podobno od stycznia ma być wydanie poranne.Czy to prawda ???
0 x
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 13
x 24

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 28 gru 2007, 22:32

pulsfan pisze:A czy ktoś ma jakąś wiedze na temat Puls Raportu??? Podobno od stycznia ma być wydanie poranne.Czy to prawda ???
Na chwile obecną nie ma zadnych informacji. A ty gdzie tak słyszałes?
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 403
x 2227

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 28 gru 2007, 23:08

To jest bzdura zasugerowana dawno temu przez "Gazetę Prawną". Pisali także, że Puls Raport ma trwać godzinę.
0 x
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Axel » 29 gru 2007, 0:44

A mnie ostatnio zdziwiło, że emitują też powtórki serialu "Władca zwierząt" w nocy o 4:30 czyli wtedy gdy na innych stacjach emitowane są albo plansze testowe albo powtórki programów z przed wielu lat. Nie rozumiem kto to niby ma oglądać. Serial jest OK no ale żeby o takiej godzinie go puszczać ? Nawet jeśli to jest powtórka.
0 x
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 96
x 214

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 29 gru 2007, 10:53

Golbi pisze:stary Star Trek
I właśnie dzięki temu jak to nazwałeś "staremu Star Trekowi" Puls ogląda wiele ludzi, którzy są fanami s-f. Star Trek TOS to absolutna klasyka i wielkie brawa dla Puls zwłaszcza że emituje wersję remastered i to jest w sumie premiera i to nie tylko w Polsce.
Axel pisze:A mnie ostatnio zdziwiło, że emitują też powtórki serialu "Władca zwierząt" w nocy o 4:30 czyli wtedy gdy na innych stacjach emitowane są albo plansze testowe albo powtórki programów z przed wielu lat. Nie rozumiem kto to niby ma oglądać. Serial jest OK no ale żeby o takiej godzinie go puszczać ? Nawet jeśli to jest powtórka.
Zawsze ktoś mógł zapomnieć obejrzeć to sobie chociaż ustawi żeby nagrać dany odcinek. Ja często różne powtórki po nocach nagrywałem jeszcze mając Cyfrę.
0 x
Będę pisał to co chcę.
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

TV Puls (HD)

Post autor: Golbi » 29 gru 2007, 13:39

Władca zwierząt jest tez o 12 a co do Puls Raport to juz chyba bardziej bym sie spodziewał jak sie skonczy Wdowa w bieli wydania o 15:30
0 x
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 403
x 2227

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 29 gru 2007, 17:18

Powtórki o tak późnych godzinach spowodowane są tym, że Puls nie posiada tylu programów, by był sens powtarzać je nocą. Wcześniej potrafili np. dwa razy w ciągu jednej nocy powtarzać "Puls kultury". Dla porównania w Niemczech seriale lecą także bardzo późną porą, np. w RTL. Emitowane są także filmy fabularne, niekoniecznie powtórki.
0 x
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

TV Puls (HD)

Post autor: Golbi » 30 gru 2007, 2:09

Karol pisze:Powtórki o tak późnych godzinach spowodowane są tym, że Puls nie posiada tylu programów, by był sens powtarzać je nocą. Wcześniej potrafili np. dwa razy w ciągu jednej nocy powtarzać "Puls kultury". Dla porównania w Niemczech seriale lecą także bardzo późną porą, np. w RTL. Emitowane są także filmy fabularne, niekoniecznie powtórki.
No juz nie przesadzaj bo ramówke moga utrakcyjnic serialami które mieli na antenie jak Władca zwierzat, Dokto Martin, Niesmiertelny i Bez pardonu. Nastepne w kolejnosci seriale to Burmistrz Da Vinci, Alicja w krainie prawa, Prawnicy z Center Street, Przygody Tarzana, Whistler, Hollywod Safari (czy jakos tak) czy serial komediowy Sprzedawcy. I dac tak Niesmiertelny o 18, Bez pardonu o 23:05. A co do pasma miedzy 12 a 15 to o 12 powtórzyc jakas telenowele z tych co mieli kiedys nastepnie Doktor Martin o 13 i Władca zwierzat o 15:00 mogło by byc pasmo seriali dokumentalnych, programów religijnych i magazynów. Tylko Ty zredukowac do jedengo odcinka o 22:00 a Puls Raport o 23:05 Bez pardonu o 00:00 Diagnoza morderstwo a w piatki o 23:05 mogły by byc filmy i od 1 jest pasmo powtórkowe. Trzeba umiec korzystac z powtórek tymbardziej ze niektóre z nich to ciekawe i nowe na polskim rynku seriale skoro taki Polsat moze powtózyc Graczyków czy Kiepskich poraz którysTVN czasem powtarza W 11 o 20:15 to Puls moze dac swoje archwium a od marca wproawdzic nowosci o 18 i 23,
0 x

Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 13
x 24

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 30 gru 2007, 10:50

Golbi pisze:No juz nie przesadzaj bo ramówke moga utrakcyjnic serialami które mieli na antenie jak Władca zwierzat, Dokto Martin, Niesmiertelny i Bez pardonu. Nastepne w kolejnosci seriale to Burmistrz Da Vinci, Alicja w krainie prawa, Prawnicy z Center Street, Przygody Tarzana, Whistler, Hollywod Safari (czy jakos tak) czy serial komediowy Sprzedawcy. I dac tak Niesmiertelny o 18, Bez pardonu o 23:05. A co do pasma miedzy 12 a 15 to o 12 powtórzyc jakas telenowele z tych co mieli kiedys nastepnie Doktor Martin o 13 i Władca zwierzat o 15:00 mogło by byc pasmo seriali dokumentalnych, programów religijnych i magazynów. Tylko Ty zredukowac do jedengo odcinka o 22:00 a Puls Raport o 23:05 Bez pardonu o 00:00 Diagnoza morderstwo a w piatki o 23:05 mogły by byc filmy i od 1 jest pasmo powtórkowe. Trzeba umiec korzystac z powtórek tymbardziej ze niektóre z nich to ciekawe i nowe na polskim rynku seriale skoro taki Polsat moze powtózyc Graczyków czy Kiepskich poraz którysTVN czasem powtarza W 11 o 20:15 to Puls moze dac swoje archwium a od marca wproawdzic nowosci o 18 i 23,
Człowieku! Daj juz sobie spokoj z tym układaniem ramowki. A wogole przeczytaj sam to co napisałeś. Dla mnie jakas paranoja. To się kupy nie trzyma.

A serial Hollywood Safari będzie od 6 stycznia o 10:00.
0 x
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

TV Puls (HD)

Post autor: Golbi » 30 gru 2007, 17:35

Now wlasnie widze Autostrada do nieba w sobote o 10 a w niedziele o 9 i jak tu widz ma nie zwariowac? Jakby nie mozna było dac Holywod Safari w sobote o 11 czyli w miejsce jednego odcinka Macgayvera. Ja chce powtórki Niesmiertelnego i to tak zeby mogł ogladac czyli pon - piatek 18 lub sobota i niedziela o 16, 17 lub 18. I jeszcze te powtórki tej Paczki i Rekordów Guinesa czemu stacje w weekndy w porze najwiekszej ogladalnosci daja powtórki z tygodnia?. Wydaje mi ise ze daleko tak nie zajada. Moze by tak zredukowali Star Treka tylko do po jednym odcinku w sobote i niedzele. Przeciez TV ogladaja nie tylko fani s-f. Telezakupy w sobote o 9 robi nam sie kanał na pozimie Tele 5. Trzeba polowe ramówki namieszac zeby jeden serial wrzucic komiczne. Juz Polsat 2 ma lepsza ramówke. A co do ramówki od pon - piat to miedzy 12 - 15 to nawet telenowele i seriale dokumentalne moga wrzucic to pasmo ogladaja głownie emeryci i rencisci.
0 x

ARTUR B.
x 232

TV Puls (HD)

Post autor: ARTUR B. » 30 gru 2007, 18:06

Przestań układać ramówki stacji!! Czy Ty masz 5 lat. To nie Ty decydujesz, co jest nadawane w danej stacji, a telewizje nie posłuchają gimnazjalisty, który nie ma doświadczenia o mediach. Jeśli nie zmienisz swoich wypowiedzi będę apelował o kilkudniową banicję dla ciebie
0 x
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

TV Puls (HD)

Post autor: Golbi » 30 gru 2007, 18:17

A gdzie Ty tu widizsz ramówke? Chyba musisz sie nauczyc czytac :D I nie jestem Gimnazjalista oj duzo starszy jestem :D
0 x

ARTUR B.
x 232

TV Puls (HD)

Post autor: ARTUR B. » 30 gru 2007, 18:23

Ty nawet nie wiesz człowieku co piszesz. Nie znasz pojęć. Przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisałeś. A te twoje propozycje, to nie układanie ramówki:
Holywod Safari w sobote o 11 czyli w miejsce jednego odcinka Macgayvera
Ja chce powtórki Niesmiertelnego i to tak zeby mogł ogladac czyli pon - piatek 18 lub sobota i niedziela o 16, 17 lub 18
Człowieku jak coś piszesz, to pomyśl 10 razy
0 x
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

TV Puls (HD)

Post autor: Golbi » 30 gru 2007, 18:41

i to jest według Ciebie układanie ramówki Moja wlasna samoocena gdzie mogliby dac program a nie przerabianie całej ramówki zeby jeszcze bardziej utrudnic zycie widzowi nie majacemu gazety i oni chca miec ogladalnosc przeicez tym odstraszaja ludzi raz o 12 raz o 11 a zachwile znowu o 10 takimi zmianami widzów im nie przybedzie lecz ubedzie :D Ramówka ma byc przejrzysta i przyswajalna łatwo. Lecz sie
0 x

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”