TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 21
x 109

TV Puls (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

TajemniczyONE pisze:Karol ma rację. Puls nie ma się czym pochwalić w SHR, to podaje wynik RCH. Tylko, że każdy epek MjM ma kilkadziesiąt milionów RCH i jakoś TVP się tym nie chwali, bo nikt się nie posuwa do takich wybiegów. RCH wysokie może posiadać nawet Mango, tylko co z tego?
W Pulsie są już zdesperowani. W komercyjnej zdarza im się przegrywać nawet z TV6 to jakoś próbują się podbudować. :D
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 120
x 252

TV Puls (HD)

Post autor: Direct »

kacper3100 pisze:Oprawa graficzna przeszła lifting, jest też nowy ident i nowa plansza nocna.
Całkiem ładna kreacja. Wraz z nową oprawą pojawiło się jeszcze coś: odświeżony sposób zapowiedzi lektorskich w czasie napisów końcowych. Spotkałem się dziś z sytuacją, że lektor zamiast oklepanego "już za chwilę..." powiedział "już za 40 sekund..." :).
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 11

TV Puls (HD)

Post autor: TiM »

Nowy ident - naprawdę przyjemny ;)

mjart
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: mjart »

TV Puls nie odpuszcza Cyfrowemu Polsatowi i wystąpiła do KRRiT z wnioskiem o unieważnienie zmiany koncesji kanału Polsat Sport News na Super Polsat.
http://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=5849
Zdzichu
VIP Expert
x 87
x 130

TV Puls (HD)

Post autor: Zdzichu »

Było. Rozmawiamy w odpowiednim temacie już na ten temat.
Awatar użytkownika
Marecki384
Obserwator

TV Puls (HD)

Post autor: Marecki384 »

Ten serial Jankes i Dama jest całkiem ok.
Nie ma go w strefie serialowej od razu nadmieniam :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 74
x 2106

TV Puls (HD)

Post autor: wiatriwoda »

''Górka Dolna'' to po 1 odcinku serial słowacki z czeskim humorem, zbliżony do Rancza, ale idący bardziej po bandzie z humorem, który skręca często bardziej w stylu naszych Kiepskich z tych bardziej odjechanych odcinków. Produkcja więc nie dla każdego, mocno przerysowana, bo każda postać jest bardzo specyficzna, ale z pewnością znajdzie swoich zwolenników. Technicznie ogląda się całkiem spoko, są różne wątki i przewodni, bardzo realistycznie to wszystko wygląda :) I nieźle się ogląda :)

Jako ciekawostka, jedna z bohaterek mówi, że suknię ślubną kupi w Polsce, bo są tańsze i ładniejsze :)
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 36
x 148

TV Puls (HD)

Post autor: Kamilo »

Konwencja "Rancza", klimat słowacki z całym dobrodziejstwem inwentarza. Górskie widoki, wieś bez wodociągów i kanalizy, specjalizująca się w wypieku ciasteczek w kształcie... odchodów, ksiądz współdzielący salę z siłownią, większość facetów żłopiąca piwo w pijalni, policjant ganiający z kogutem na rowerze... Do tego kury, koguty, kozy, krowy. Takie polskie lata 90.
verrka
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: verrka »

mjart pisze:TV Puls nie odpuszcza Cyfrowemu Polsatowi i wystąpiła do KRRiT z wnioskiem o unieważnienie zmiany koncesji kanału Polsat Sport News na Super Polsat.
A gdzie konkretnie można poczytać? Nie mogę się odnaleźć, a temat jak najbardziej dla mnie ciekawy i mam nadzieję że TV Puls coś wywalczy bo to jedna z moich ulubionych stacji!
Tradycjonalista
Thinker
x 19
x 26

TV Puls (HD)

Post autor: Tradycjonalista »

Tu chodzi o przesunięcie TV Puls z pozycji 84 na pozycję 157. O nic więcej. I nawet gdyby KRRiT cofnęła koncesję kanałowi Super Polsat, to na pozycję 84 zawita Polsat Doku. Do TV Puls to jeszcze nie nie dociera?
dida12314
VIP Expert
x 1
x 43

TV Puls (HD)

Post autor: dida12314 »

Znając życie to ten spór wygra Polsat. Ale Puls wcale nie jest na najgorszej pozycji. Polsat wykorzystał pozycję "dominującą" wysyłając kanał na dalszą pozycję bez żadnego wcześniejszego ustalenia i poinformowania (ani abonentów ani z nadawcą - chyba są umowy, które regulują dostępność i pozycję na liście). Jeśli chodzi o zmianę koncesji : nie wiem kto siedzi w KRRiT aby lekką ręką zmieniać koncesję dla kanału, na którym jedyne co dobre to udogodnienia dla niesłyszących. Jeśli nie KRRiT to Puls powinien pójść do Sądu Administracyjnego w tej sprawie.

Wyobraźcie sobie taką sytuację : pracujecie w firmie na dobrym stanowisku i zarabiacie 5.000zł na rękę, po czym bez żadnego poinformowania od nowego roku otrzymujecie informację, że będziecie pracować na produkcji i tyrać za minimalną.

Tutaj jest dokładnie ta sama sytuacja. Co prawda : nie można mówić tu o usunięciu kanału, bo występuje must carry (które wg mnie powinno być rozwinięte o wszystkie kanały dostępne w DVB-T), ale Polsat pomyślał, że zrobi psikusa Pulsowi i ich odeśle daleko.
Tradycjonalista
Thinker
x 19
x 26

TV Puls (HD)

Prawda jest taka że gdyby nie must carry to by TV Puls HD Całkowicie wyleciał z oferty Cyfrowego Polsatu. TV Puls to wie. I dlatego TV Puls bezradnie idzie na wojnę z Cyfrowym Polsatem. Jak ja bym chciał likwidacji must carry.
mjart
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: mjart »

verrka pisze:
mjart pisze:TV Puls nie odpuszcza Cyfrowemu Polsatowi i wystąpiła do KRRiT z wnioskiem o unieważnienie zmiany koncesji kanału Polsat Sport News na Super Polsat.
A gdzie konkretnie można poczytać? Nie mogę się odnaleźć, a temat jak najbardziej dla mnie ciekawy i mam nadzieję że TV Puls coś wywalczy bo to jedna z moich ulubionych stacji!
Tutaj masz artykuł : http://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=5742
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 15
x 155
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Poland »

Zbychu51 pisze:Prawda jest taka że gdyby nie must carry to by TV Puls HD Całkowicie wyleciał z oferty Cyfrowego Polsatu. TV Puls to wie. I dlatego TV Puls bezradnie idzie na wojnę z Cyfrowym Polsatem. Jak ja bym chciał likwidacji must carry.
Faktycznie forma must carry w obecnej formie jest już przestarzała i przydałaby się jej bardziej aktualizacja o wszystkie kanały z DVB-T niż likwidacja gdyż dzięki temu na przykład nie mamy kasacji stacji TVP przez Cyfrowy Polsat która to kiedyś miała miejsce.
Moim zdaniem racje w sporze ma jednak TV Puls gdyż, obok nagłego przesunięcia pozycji głównej anteny, Cyfrowy Polsat ma jeszcze na koncie brak Pulsu 2 który to z racji obecności DVB-T powinien być u wspomnianej platformie satelitarnej. Ma zatem argumenty do dyskusji. Osobiście mogę nawet stwierdzić że konkurencyjne nc+ prędzej doda brakujące u nich Metro i Zoom TV niż Cyfrowy Polsat kanały Puls 2 i WP ponieważ słoneczny operator nie dość że się ślamazarzy z dodaniem nowych stacji, to jeszcze faworyzuje kanały którym to sprzedaje reklamy i stosuje zasadę ograniczającą szanse na wejście do oferty kanałom którym to reklamy sprzedaje konkurencja. Portal Wirtualnemedia twierdzi że właśnie przez to do oferty nie może wejść WP: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/te ... -tvn-media
Cyfrowy Polsat chyba zatem ma małe szansę na wygraną tych sporu z Pulsem zwłaszcza że i tak z racji przeładowania się usługami nieco opuścił się w kwestii oferty satelitarnej.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Tradycjonalista
Thinker
x 19
x 26

TV Puls (HD)

Jeśli poszerzać ustawę o must carry, to chętnie bym poszerzył tę ustawę o polskie kanały nadawane FTA na satelicie Hot Bird 13*E. A nie tylko ograniczał tę nowelizację ustawy do dzisiejszej NTC. I 1 z kanałów z MUX-8, (nie pamiętam który) który jest w ofercie Cyfrowego Polsatu jest obsługiwany przez TVN - Media. Więc to nie jest wytłumaczenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”