TV Puls

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Miro
Obserwator
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:10
Lokalizacja: Chojnice
x 1
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miro »

Jedyne co czasami oglądam na Pulsie to "Puls o poranku" :) Reszta programów (według mnie) to kicha :/
Awatar użytkownika
kiper
Użytkownik
Posty: 130
Rejestracja: 31 lip 2006, 12:57
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kiper »

1.Puls Raport o 22.00 (skutecznie zastąpił Panorame).
2.Najgorszy Polski Kierowca (czasami)
To wszystko co ogłądam na pulsie reguralnie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dajcie sobie spokój z tymi rankingami, bo to dziecinada.
Awatar użytkownika
dragontor
Użytkownik
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:39
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dragontor »

Ice pisze:
Pitus: Natomiast nie wiem co chcesz od teleturnieju "tylko ty"- co Ci tam przeszkadza?
No chyba że wogole cały teleturniej Ci nie pasuje, to wtedy juz co innego...
Nie odpowiada mi wykonanie i monotonia. Usypiam przy tym programie... dlatego zaprzestał oglądać ten twór...
Wiesz, że mam to samo? Moim zdaniem w tym programie jest mało dynamiki, Andrus "przymula", studio nieciekawe, prawie 0 akcji...
tele5.xt.pl - powrót wkrótce...
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
Posty: 314
Rejestracja: 23 maja 2008, 14:27
Lokalizacja: Polska
x 4
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: person253 »

Co tam w Pulsie piszczy???
Pozdrawiam.
www.media2.pl
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

TV Puls nabyło 90 sekundowe skróty z meczów Polaków. Dobrze ale trochę to mało tylko z meczy Polaków ale brawo dla Pulsiku.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

person253 pisze:Co tam w Pulsie piszczy???
A co piszczy w twojej głowie? Co to ma być w ogóle za post?

Dobra wiadomość jak dla mnie. Puls rezygnuje z produkcji kolejnej edycji programu "SingaDinga". Cieszy mnie to, uważam, że to zwykłe nudziarstwo.
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
Posty: 314
Rejestracja: 23 maja 2008, 14:27
Lokalizacja: Polska
x 4
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: person253 »

Karol pisze:
person253 pisze:Co tam w Pulsie piszczy???
A co piszczy w twojej głowie? Co to ma być w ogóle za post?

Dobra wiadomość jak dla mnie. Puls rezygnuje z produkcji kolejnej edycji programu "SingaDinga". Cieszy mnie to, uważam, że to zwykłe nudziarstwo.
Mi chodziło o to, czy wiadomo już coś w sprawie nowości programowych...
Na przyszłość:czytaj uważniej...
Pozdrawiam.
www.media2.pl
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 742

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

person253 pisze:Na przyszłość:czytaj uważniej...
No nie - kolejna osoba pokroju kisiela nam się trafiła... Jak można uważniej czytać kilka słów ? Przecież tam nic nie było napisane dokładnie, a można to było zinterpretować dowolnie.

Singa Dinga to w oryginale świetna rozrywka, jednak polskie wykonanie pozostawiało wiele do życzenia. Niemniej jednak usunięcie tego z ramówki bardzo mnie cieszy :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

person253 pisze:Na przyszłość:czytaj uważniej...
Nie musisz mnie pouczać jak czytać posty pisane przez osoby, które nie potrafią się wyrazić na forum. Zresztą nie da się czytać czegoś, czego po prostu nie napisałeś. Z twojego postu nic nie wynika.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Pitus pisze:
Karol pisze:
Ice pisze:E, e... Pitus często odwiedza siedzibę TV Puls więc na pewno widział nowe studio. W TV jeszcze zobaczyć go nie możemy [bynajmniej jeszcze nie widziałem, hehe...].
Pomijając fakt, że nowe studio znajduje się w Gdańsku :)
Zgadza się :) Studio znajduje się w Gdańsku. Tam jeszcze nie byłem. Może kiedyś.

A co do stacji. W poniedziałek będe tam dopiero po raz drugi. ( i napewno nie po raz ostatni..) Wczesniejsze wyjazdy które planowałem, musialem przełozyc, no ale teraz w poniedziałek już napewno pojade.


A jak chcecie zobaczyc zdjęcia, to są na mojej stronie.
Nawet Ja byłem w błędzie. Studio programu "Czy jesteś mądrzejszy od 5 - klasisty?" znajduje się w Warszawie
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 742

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Pierwsze dwie serie "5-klasisty" nagrywane były w hali na terenie Wyścigów Konnych Służewiec. Nowa edycja też pewnie tam będzie, bo hala była w dużej części niewykorzystana,więc większa scenografia spokojnie tam się zmieści :)
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Kryterium0 pisze:Pierwsze dwie serie "5-klasisty" nagrywane były w hali na terenie Wyścigów Konnych Służewiec. Nowa edycja też pewnie tam będzie, bo hala była w dużej części niewykorzystana,więc większa scenografia spokojnie tam się zmieści :)
Tak, i tam powstają kolejne odcinki "czy jesteś mądrzejszy..." z Marzeną Rogalską.
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
Posty: 314
Rejestracja: 23 maja 2008, 14:27
Lokalizacja: Polska
x 4
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: person253 »

Od września TV Puls będzie emitowała nowe odcinki teleturnieju "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?". Program w zmienionej oprawie poprowadzi Marzena Rogalska, wcześniej związana z TVN Style. Na antenie pojawi się też "Niedzielny kierowca", będący nową odsłoną "Najgorszego polskiego kierowcy".

Oba formaty, w wyższych budżetach, wyprodukuje Mastiff Media Polska. Firma zrealizuje także dla stacji nowy program, który zastąpi w ramówce teleturniej muzyczny "Singa Dinga". Poza tym ofertę TV Puls mają wzbogacić magazyny kulinarne szefa kuchni Jamiego Olivera oraz nowe filmy fabularne.

Kontynuacji nie doczeka się "Paczka", realizowana przez Rochstar. Firma przedstawiła stacji nowe projekty i czeka na ich akceptację.

Według naszych informacji TV Puls rozpoczęła także prace nad nową oprawą graficzną i muzyczną kanału. Mają one jednak na razie wstępny charakter.

Nowa TV Puls nadaje od blisko 8 miesięcy. W okresie listopad 2007 - maj 2008 stacja miała średni udział w rynku na poziomie 0,7 proc. Dla porównania w okresie listopad 2006 - maj 2007 kanał posiadał 0,4 proc. udziału w rynku ( dane AGB Nielsen Media Reserach).
Jak widać Puls znów "postara" się starać o swą ramówkę.Efekty pracy poznamy jesienią...
Pozdrawiam.
www.media2.pl
ARTUR B.

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Pewnie te nowości, to znowu będą jakieś tanie i słabe produkcje. Ciekawe czy Puls w tym roku przekroczy tą barierę 1%.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kamil i 6 gości