TV Puls

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Arek86
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 03 wrz 2008, 23:30

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arek86 »

Tomek pisze:
http://media2.pl/felietony/39335-nauczm ... media.html

Wprawdzie o Religia TV, ale ten sam problem.
Możesz nie podawać tak beznadziejnych artykułów. "Dziennikarz" swoim językiem kompromituję siebie oraz Media2. Zastanawiam się, ile M2 płaci za wpisy blogowe tego człowieka.
Jest kilka denerwujących zdań, ale przekaz artykułu jak najbardziej słuszny.
A TV Puls będzie nadal kojarzony ze stacją katolicką, dopóki będzie miał tych samych właścicieli i ogólnie familijny charakter. Niedawno mogło się to zmienić, ale i tak ludzie z tej telewizji wpadli na pomysł cenzurowania niektórych scen, więc nadal chyba chcą być kojarzeni z konserwatyzmem religijnym, choć gorsze rzeczy nadawali za czasów Polsatu.
Familijny charakter mi pasuje. A czy są aż tak bardzo konserwatywni... Nowy serial Will & Grace - tytułowy Will jest homoseksualistą. W Co masz do stracenia uczestnikiem jest zdeklarowany homoseksualista:

http://comaszdostracenia.interia.pl/ucz ... -jankowski

w dodatku szef kampanii przeciw homofobii na Śląsku.

Troszkę się to kłóci z typowo religijno-konserwatywną telewizją i trochę mnie to martwi, bo chciałbym mimo wszystko żeby konserwatywni pozostali, bo nie oczekuję po TvPuls kolejnej wersji TVNu/Polsatu.
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojt.20 »

@Arek86 - Puls to młoda stacja a jedyną szansą wypromowania takiego kanału jest dążenie do sensacji, a nie bycie konserwatywnym (bo to jest szalenie nie medialne). Właśnie na sensacji, różnych tematów tabu telewizja Fox wybiła się. Gdyby była taka jak Pulsik ,gdzie słowo penis i wagina nie mogłoby paśc bo niby te rzesze rodzin, które oglada Puls od razu miałaby wypieki na twarzy ,bo nie potrafią (ze wstydu) wytłumaczyc swoim dzieciom, a co gorsza powiedziec słowa "penis", czy "wagina"
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Już jest sensacja w postaci Simpsonów, a konkretnie polonizacji - może to ściągnąć zaciekawiony tłum ;-)
dość
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Będą zmiany w ramówce. Od 8 wrzesnia serial Will & Grace zostanie przesunięty na godzinę 17;00, natomiast Zorro na 17:30. I znana już zmiana, poranna, że o 6:30 będzie telenowela "Burza uczuc"
Ghost
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 22 sie 2007, 14:44

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ghost »

Promowanie pederastów w Pulsie? Kolejny tvn nam rośnie : /
Tv Puls
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 02 wrz 2008, 20:15

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tv Puls »

Ja nie mam nic do homo i uważam że tak jak my mają prawo do udziału we wszelkich konkursach, a poza tym to od dziecka powinno się uczyc co ma chłopiec, a co dziewczyna i uważam że puls nie powinien rezygnowac z każdego programu w którym pojawiają się te słowa i w których ludzie w różny sposób wyrażają miłośc.
Ghost
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 22 sie 2007, 14:44

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ghost »

Korwin Mikke w Wydarzeniach Tygodnia! (Opóźnienie 15 minut)
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojt.20 »

Ghost pisze:Promowanie pederastów w Pulsie? Kolejny tvn nam rośnie : /
Jeśli ktoś mieszka na wschodzie i ma tylko państwowe dwa kanały, za które i tak nie płaci abonamentu to nie dziwota, że jest na tyle tempy ,iż nie wie o tym, że W&G to istna ikona amerykańskiej pop kultury ostatnich lat. Nie którym jednak nie da sie tego wytłumaczyc. Wąskie horyzonty myślowe.
PS Może sam jesteś takim pederastem, który próbuje się kryc oskarżjąc lub obrażając innych?
Awatar użytkownika
projektor.ols
Użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: 31 lip 2007, 17:15
Lokalizacja: Igristoje
x 1
x 1
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: projektor.ols »

wojt.20 pisze:Jeśli ktoś mieszka na wschodzie i ma tylko państwowe dwa kanały,
Wiesz co? Na zachodzie też jest sporo ludzi, którzy mają dwa kanały i wąskie horyzonty myślowe i nie płacą abonamentu i są "tempi".

Po prostu nie podoba mi się sztuczny podział Polski na A i B (czasem też dalej na C i D)...
Odkąd ostatnio ściszałem telewizor to mnie tu nie ma.
// Telewizja jest dla słabych.
Arek86
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 03 wrz 2008, 23:30

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arek86 »

Przynajmniej raz zobaczyliśmy normalnego homoseksualistę w TV, z wadami jak każdy z nas. Zawsze dobierają jakiś wypieszczonych i dopracowanych homo, w filmach homo musi zagrać przystojniak, a tu zwykły chłopak.
Nie zmienia to mojego negatywnego podejścia do homoseksualizmu, szczególnie tych ich parad.
rerere
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:37

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rerere »

Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3401
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Ten przed ostatni promos jest naprawdę fajny:D. Na razie poczekajmy na wyniki oglądalności tego programu i nie mówmy że to strzał w dziesiątkę bo na razie nic z nim nie wiadomo - ale ma dobry czas bo w czwartek nie jest emitowane żadne show.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Obejrzałem dzisiaj 1 odcinek Simpsonów na Pulsie. Oczywiście na początku wypada obejrzeć wersję z lektorem na Canal+. Oglądnąłem, teraz czas na wersję Pulsu. Już na samym początku napis ''Nie będę marnować kredz'' bardzo mnie zaskoczył :P Na samym początku usłyszałem głos Marge, nie jest on taki zły, ale coś mi w nim nie pasuje. Po usłyszeniu Barta, spadłem z krzesła i turlałem się ze śmiechu po podłodze xD (co to za pisk xD). Głos Homera nie jest taki zły (można przeboleć). Głos Lisy, lepszy od Barta, ale nie wiele. Ogólnie mówiąc Simpsonów z dubbingiem Pulsu oceniam na 3-. Ale za to odcinki leca na kanale FTA :)
Tv Puls
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 02 wrz 2008, 20:15

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tv Puls »

Fajnie już nawet Polsat promuje Puls. Bo Kasia Cichopek w czasie programu ,,Jak Oni...'' (męczą mnie jak śpiewają) nosiła koszulke z Simsonami hehe(szkoda że niebyło tam jeszcze napisane od Pon-Pio o 18:30)
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Jaka tam promocja? Zwykła koszulka z Simpsonami. Większość ludzi nawet nie zwracała na to szczególnej uwagi i nie wiedziała o co biega - przecież na tej koszulce nie było podanej żadnej istotnej informacji. Przesadzacie.
(szkoda że niebyło tam jeszcze napisane od Pon-Pio o 18:30)
Wolny żart.

Muszę pogratulować Pulsowi za ogromny wkład w reklamę - u mnie w mieście co drugi billboard reklamuje pozycje programowe tej stacji. Tak samo jest poza miastem. Reklamują się podobnie jak Polsat - na każdym kroku. To doceniam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości