TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 413
x 2239

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 09 wrz 2008, 12:29

Wydaje mi się, że najdłużej w tej stacji zachował się program "Studio Otwarte Cybernetyki 7" Jana Pospieszalskiego. Nie lubię gościa, ale głównie z tym programem można było kojarzyć TV Puls. Pamiętam, że po reanimacji Pulsu przez Polsat, nagrano jeszcze jeden odcinek tego programu, który powtarzany był przez następne kilka tygodni. W końcu okazało się, że Pospieszalski tworzy swój propisowski program na antenie TVP2.
0 x
Arek86
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Arek86 » 09 wrz 2008, 13:31

Ja Puls oglądam od momentu kiedy część udziałów wykupił tam Murdoch. Przyciągnął mnie Puls Raport. Bardzo lubiłem wiadomości w Pulsie. Były bliżej ludzi,dalej polityki. Podobało mi się to. Do dziś żałuje że Puls Raportu już nie ma. Chociaż Wydarzenia Dnia też dają radę, ale wiadomo że to nie to samo. Wcześniej o TV Puls ledwo co słyszałem, a o Telewizji Niepokalanów już w ogóle. Za młody byłem. Teraz Puls to moja ulubiona stacja i mam nadzieję że nadal będą się rozwijać, a w 2012 już konkurować jak równy z równym z TVN czy Polsatem.
0 x
Tv Puls
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Tv Puls » 09 wrz 2008, 15:28

Hmmm... Ja zetknełem się z pulsem dopiero po kupnie udziałów telewizji przez Murdocha. A już teraz to moja ulubiona stacja.

A i uważam że oglądalnośc stacji w pierwszym tygodniu nic nie wróży, bo jednocześnie może byc gorzej, ale i lepiej, okaże to się dopiero gdzieś po miesiącu, bo nie wiadomo czy oglądalnośc będzie rosła.
0 x
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Ali » 09 wrz 2008, 16:01

Arek86 pisze:a w 2012 już konkurować jak równy z równym z TVN czy Polsatem.
O ile dotrwają do 2012. Tego im życzę. :D
0 x
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil » 09 wrz 2008, 16:21

Karol pisze:Wydaje mi się, że najdłużej w tej stacji zachował się program "Studio Otwarte Cybernetyki 7" Jana Pospieszalskiego. Nie lubię gościa, ale głównie z tym programem można było kojarzyć TV Puls. Pamiętam, że po reanimacji Pulsu przez Polsat, nagrano jeszcze jeden odcinek tego programu, który powtarzany był przez następne kilka tygodni. W końcu okazało się, że Pospieszalski tworzy swój propisowski program na antenie TVP2.
Pamiętam że w czasie największego kryzysu w stacji tłukli ten program prawie przez cały dzień. Ale chyba był tak taki w produkcji że były jakieś premierowe odcinki ale nie jestem pewien.
0 x
Tv Puls
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Tv Puls » 09 wrz 2008, 16:34

Słabą oglądalnośc ma program,, Wydarzenia Dnia '' średnio ogląda go 53 tys. osób i udziałem 0,48% (dane AGB Nielsen...). Miejmy nadzieje, że ten tydzień będzie lepszy.
0 x
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

TV Puls (HD)

Post autor: Artu » 09 wrz 2008, 16:46

Czy kogoś to dziwi? Bo mnie nie. Puls Raport to był program, który miał już wyrobioną markę na rynku. Wiele ludzi wiedziało, że PR to program w którym jest mało polityki, a dużo informacji. Wiele znanych osób przeszło do redakcji PR, taki Krzysztof Ziemiec. Teraz, po usunięciu redakcji PR, Wydarzenia Dnia są programem bez tego "czegoś" co miał PR. Nie kojarzy się z niczym, tak jak PR. A szanse powrotu starej redakcji PR są nikłe, jak nie żadne.
0 x
erkk
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: erkk » 09 wrz 2008, 22:18

Mnie to również nie dziwi. Puls Raport był nastawiony bardzo przyjaźnie do widza. Podobało mi się jak w jednym z PR Katarzyna Trzaskalska rzucała truskawkę (albo czereśnię, nie pamiętam) do Mariusza Kłopeckiego, albo jak Marcin Wikło smażył jajecznię na masce auta. W innych stacjach tego nie ma. Tam ograniczają się głównie do podawania w gorące dni, gdzie jest najwyższa temperatura i szybkiej pogawędki z prezenterem pogody. Pozatym nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że studio Wydarzeń Dnia jest przynajmniej częściowo oparte na projekcie nowego PR.
0 x
michal
VIP Expert
x 5
x 17

TV Puls (HD)

Post autor: michal » 09 wrz 2008, 22:38

Puls Raport rzeczywiście był dobry a zdjęcie tego programu z anteny było totalną głupotą.
0 x
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 11

TV Puls (HD)

Post autor: TiM » 09 wrz 2008, 22:45

Może troszkę nie na temat, ale zauważyliście że doceniamy różne rzeczy (albo ludzi) dopiero gdy odchodzą. Na przykład taki Puls Raport, ot taki zwykły program informacyjny, Teraz 2/3 widzów Pulsu żałuje że zniknął z ramówki. Niektórzy 'nawet beczą'' za TVN GRA :P Artu ma racje, WD nie maj
ą tego czegoś, są bardziej sztywne, głównie omawiana jest polityka (której w PR nie było za dużo). Za bardzo programów informacyjnych nie lubię, ale PR przydał mi do gustu.
0 x
los
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: los » 09 wrz 2008, 23:01

errrk napisał:
". Poza tym nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że studio Wydarzeń Dnia jest przynajmniej częściowo oparte na projekcie nowego PR..."

ano właśnie
to studio to rzeczywiście planowane studio nowego Puls Raportu...
wiem co mówię ;)............
Projektowane było pod PulsRaport
A swoją drogą, faktycznie, poziom Puls Raportu był niezły.
a zresztą... ;)\... ta lekkość tematu, zabawa, ... niespotykana....
taaaaaaaa
obejżcie Panoramę na TVP2
tam trafiło parę osób z PULSU... widać zmiany ;)
na lepsze :P
0
:)
spx #
()
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 413
x 2239

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 09 wrz 2008, 23:55

Do "Panoramy" trafiła chyba właśnie Paulina Drapała, która prowadziła ostatnie wydanie programu. Przyznam się, że gdy zastąpiła Olubińską, byłem lekko zawiedziony. Przyznam jednak, że ona i Trzaskalska bardzo dobrze radziły sobie w programie.
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil » 10 wrz 2008, 13:57

Karolu do Panoramy Drapała trafiła już chyba z miesiąc temu :D
0 x
Ghost
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Ghost » 10 wrz 2008, 13:57

Spokojnie, przecież za kilkanaście dni Wydarzenia Dnia zmienią formułę - pojawi się flesz 10minutowy.
0 x
Tv Puls
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Tv Puls » 10 wrz 2008, 14:42

Pojawiły się informacje na temat oglądalności niektórych programów pulsu (źródło AGB Nielsen...), a oto wyniki:
- Simsonowie 45tys., udziały na rynku 0,57%
- Dance, Dance, Dance 70tys., udziały 0,51%
- Czy jesteś mądrzejszy... 140tys., udziały 1,34%, ale jego oglądalnośc z odcinka na odcinek rośnie (drugi miał 128tys. , piąty 171tys., a szósty już 205tys.)
Jak na razie programy pulsu radzą sobie raczej słabo, ale zabaczymy może widzowie przekonają się do nich.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”