TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Morus
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Morus » 24 paź 2008, 19:24

Ostatnio rzadko oglądam "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?" i dopiero dziś zauważyłem zupełnie nowych uczniów w klasie. Oczywiście zmiana była konieczna, bo "starzy" uczniowie nie mogli udawać przez kilka sezonów, że cały czas są w 5 klasie, ale ci nowi uczniowie jak na razie mojej sympatii nie budzą.
0 x
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Ali » 24 paź 2008, 20:12

Chyba to właśnie dzisiaj zmienili klasy.....
Przegapiłem dzisiejszy odcinek.
0 x
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Arek86
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Arek86 » 29 paź 2008, 2:08

Dzisiaj pierwszy raz obejrzałem program: "Nie dajmy się zwariować". Prowadzi go jakiś Ojciec chyba więc z góry podchodzę z rezerwą zazwyczaj do tego typu programów. Pozytywnie się zaskoczyłem. Pierwszy religijny program na luzie jaki widziałem. Nie ma ciągłego straszenia grzechem, potępieniem, ale jest swobodna rozmowa. Gościem była Pani która mówiła o sobie że jest poza kościołem i Szymon Hołownia, a jako ekspert wypowiadała się Magdalena Środa, znana ze swoich anty-kościelnych poglądów. Fajny program, widać że nie boją się wymiany zdań i argumentów. Za tydzień będą dyskutować o tym czy "Polacy są pieniaczami" a gościem będzie Stefan Niesiołowski, którego prowadzący rozmowę Ojciec zapowiedział: "wiadomo jaki jest" ;) Gdybym miał tak luźnego księdza u siebie to z przyjemnością chodziłbym do kościoła. Polecam, Wtorek 22:30. Zalatuje reklamą, ale często o istnieniu dobrych, nie masowych programów ciężko się dowiedzieć.
0 x
Evil
Junior
x 1

TV Puls (HD)

Post autor: Evil » 29 paź 2008, 16:04

Wczoraj oglądałem z nudów, i pewnej ciekawości po raz pierwszy "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty"... Bagno! A to wszystko przez tę prowadzącą... Uważa się za nie wiem, kogo. Próbuje imponować wiedzą, poniżając tym samym poziom wiedzowy uczestników. Nie ma "dobrego kontaktu" z uczniami, i też zarówno z uczestnikami - w przeciwieństwie do poprzedniego prowadzącego. Do tego głupie odzywki, mijające się z kulturą osobistą. To jest moim zdaniem, nie do wytrzymania. Żałośnie prowadzi ten program.
0 x
Morus
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Morus » 29 paź 2008, 16:57

Ja nie mam do prowadzącej większych zastrzeżeń. Program teraz bardziej mi się podoba, jest bardziej dynamiczny. Kiedy program prowadził Korólczyk, wszystko było jakieś takie bardziej nudne, statyczne. Ja mam wrażenie, że to chłodniejsze traktowanie uczestników i uczniów ma swój cel, program jest ciekawszy. Wczoraj jednak pani prowadząca popełniła pewien błąd. W jednym z pytań z matematyki odpowiedź uczestnika brzmiała 1,4, co się oczywiście czyta jako jeden 1 i 4 dziesiąte, tymczasem odpowiedzi uczniów były 1,24 (1 i 24 setne). Pani prowadząca czytała je natomiast jako 1 i 24 dziesiąte. Może się czepiam, ale raziło mnie, kiedy prowadzący popełnia takie szkolne błędy.
0 x
janusz080
Obserwator

TV Puls (HD)

Post autor: janusz080 » 29 paź 2008, 17:01

Dlaczego odszedł poorzedni prowadzący?
0 x
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 13
x 24

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 29 paź 2008, 17:26

Jeśli chodzi o program "Nie dajmy się zwariować...czyli rozmowy o. Leona" to naprawdę bardzo ciekawy program. Sam oglądam, chociaż raczej programy redakcji katolickiej nie przyciągają mojej uwadze.

Co do programu "Czy jesteś mądrzejszy od 5 - klasisty?"- każdy ma swoje zdanie na ten temat. Podoba mi się zachowanie Marzeny Rogalskiej w teleturnieju i jej styl prowadzenia. Ale wiem że większość telewidzów za nią nie przepada.... A szkoda.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 395
x 2171

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 29 paź 2008, 17:59

Także uważam, że styl Rogalskiej jest dobry. Nie będę jej porównywał do Korólczyka, ponieważ prowadzą oni program na różne od siebie sposoby. Moje zdanie jest jednak takie, że to nie prowadzący przeważa na ocenie programu, lecz wykonanie oraz uczestnicy. A ta edycja jest lepsza od poprzedniej.
0 x
Paweł Ciupak
Obserwator
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Paweł Ciupak » 29 paź 2008, 20:56

Morus pisze:Program teraz bardziej mi się podoba, jest bardziej dynamiczny.
Gdyby w taki sposób oceniać dynamikę programów, to niewątpliwie najdynamiczniejszym programem w polskiej telewizji byłyby Gwiazdy na Lodzie.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil » 31 paź 2008, 19:46

Telewizja PULS znów zmienia ramówkę: W piątek miał być emitowany film "O-tello" - ruszyła promocja filmu i zmieniono go na Ostatnie Lato. Kolejny idiotyczny ruch ze strony Pulsu - gazety wydrukowane z programem - opisy porobione a oni taki numer.

Tym bardziej nie wydaje mi się żeby Szekspirowska tragedia była jakimś nietaktem przed jutrzejszym świętem.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 395
x 2171

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 31 paź 2008, 22:02

Ale ciekawe info. Dużo stacji zmienia jakoś ramówki w ostatniej chwili i nikt nie widzi problemu.
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil » 31 paź 2008, 22:10

Tak Karolu... jakieś drobne zmiany są nie warte komentowania. Ale powiedz mi jaki sens ma tworzenie machiny promocyjnej filmu który od dawna był zapowiadany i miał być głównym punktem ramówki w tygodniu, pisanie o nim, emitowanie spotów promocyjnych. Puls to mała stacja ale to tak samo jakby jedynka zapowiadała np. jakiś megahit powiedzmy Shreka II promowała go i dwa dni przed emisją wyrzuciła go z ramówki.

Chciałem ponadto zwrócić uwagę, że to nie pierwsza taka zagrywka Pulsu. To kolejny raz kiedy tysiące widzów spojrzy na program telewizyjny i na ekranie zobaczy co innego.
0 x
Ghost
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Ghost » 01 lis 2008, 19:19

Czy w Wydarzeniach jest już flesz? Miał być chyba od końcówki października.
0 x
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 7
x 86

TV Puls (HD)

Post autor: Kryterium0 » 03 lis 2008, 13:55

Murdoch wycofał się z inwestowania w Puls. I na tym kończy się kolejny etap tej telewizji :). Zastanawiam się, czy na wiosnę dadzą nowe serie swoich programów, czy powtórki :D.
0 x
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 13
x 24

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 03 lis 2008, 14:43

Moze jakieś źródło ?
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”