TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TV Puls (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Proszę, oto źródło:
http://www.wirtualnemedia.pl/article/25 ... i_Puls.htm

A niech mnie gęś kopnie. Przecież to było do przewidzenia. Już teraz jestem pewien, że serial "Simpsonowie" zostanie przerwany w grudniu i nie będzie dokończony i wszyscy o nim zapomną tak jak o "Puls Raporcie" i "Puls o Poranku", które pochłaniały dużo pieniędzy.
W styczniu powróci pewnie stary, zielony Puls i ramówkę wypełnią znów stare, polskie filmy i powtórki programów. Może doczekam się powtórki "Studia Otwartego" z Pospieszalskim i z tym reporterem Dziennika, który zawsze wrzeszczał i ludzie z publiczności się śmiali (pamięta ktoś jak on się nazywa ?).
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
x 1
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Majkell »

Pitus pisze:Moze jakieś źródło ?
A proszę ja Ciebie: http://www.wirtualnemedia.pl/article/25 ... i_Puls.htm

Ja już nie wiem, czy z tej "telewizji" się smiać, czy rozpaczać, że coś takiego psuje wizerunek polskich mediów i zajmuje cenne częstotliwości naziemne.

Chciecie komentarz krótki czy długi?

Krótki: Pralnia!

Długi: Buahahahaha. ;)

Przepraszam, ale bardziej merytoryczne komentarze na temat tej "telewizji" przez 7 lat jej działania, obfitujących w zmiany inwestorów, właścicieli, producentów, pracowników, koncepcji programowych, identyfikacji wizualnej - już mi się wyczerpały.

Przypomniało mi się teraz, jak kilka lat temu mnóstwo osób wiązało ogromne nadzieje z wejściem Murdocha do TV Puls, a ja cały czas pozostawałem sceptyczny co do powodzenia tej inwestycji, a nawet kpiłem z owych planów. :P
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 69
x 361
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Tomek »

Mój stary wredny wpis (koniec sierpnia '07):
Czy mi zdaje, czy oni coś mówili o serwisie w HDTV? Bo od jakiegoś czasu jakość obrazu i dźwięku jest jeszcze gorsza, a jedynym formatem wysokiej "giętkości", który posiada ta stacja są jęzory ich pracowników w ADHD tongue
Powiem szczerze, że "lanie wody" przez dyrekcję TV Puls przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jak inaczej nazwać taka sytuację, że jednego dnia mówi się o stacjach tematycznych, drugiego traci się inwestora, który ma je tworzyć.

Zastanawiam się, czym teraz będzie się utrzymywać stacja. W takim szefostwem jak teraz to długo nie przetrwają.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 37
x 352
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: AtoMan »

Pewnie te plany o stacjach miały służyć sztucznemu podkręceniu wartości aukcji przed ich sprzedażą...
dość
zalotnik
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: zalotnik »

Tego się nie spodziewałem! Wiedziałem, że to się kiedyś to stanie (rezygnacja News..), ale nie sądziłem, że teraz. No to teraz bym obstawiał datę wyłączenia sygnału TV Puls, bo to już niedługo potrwa. Uważam, że do końca roku 2009 ta stacja zniknie na zawsze.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 41
x 81

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil »

No a więc stało się to czego się spodziewałem. Po śmierci jesiennej ramówki Murdoch powiedział: bye, bye. Powiem tyle - szkoda dla Pulsu ale Murdoch może zająć się czymś poważniejszym w Polsce.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 37
x 352
Kontakt:

TV Puls (HD)

Np. tworzeniem kanału od podstaw? Tyle, że miałby utrudnione działanie przez brak zasięgu i pozycji tu i ówdzie.
dość
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 41
x 81

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil »

Niczego takiego nie zasugerowałem. Może zainwestować w jakieś inne medium - niekoniecznie telewizję. Franciszkanie na pewno teraz szukają nowego inwestora ale czy go znajdą? To już była by która z kolei próba ratowania stacji? Czwarta? Trzecia? Nie wiem czy ktoś by chciał zainwestować w tą stację złamany grosz. No chyba że totalnie by ją zresetował korzystając tylko z koncesji. BYĆ MOŻE udziały kupi chętna do zaistnieniu na rynku telewizyjnym AGORA, bo kiedyś słyszałem takie PLOTKI.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TV Puls (HD)

Post autor: Ice »

zalotnik: Tego się nie spodziewałem!
A ja wręcz przeciwnie! :P
Przeglądałem dzisiaj Forum w czasie pracy w redakcji i normalnie prawie co nie umarłem ze śmiechu. :) Koledzy zastanawiali się z czego się śmiałem. ;)
Powiem krótko - YES! Franciszkanie mają co chcieli. Przecież nie od dziś wiadomo, że nie potrafią dopuścić żadnego inwestora do głosu w sprawach programowych i organizacyjnych stacji. CUDOWNIE! Na to czekałem. :)
I niech ktoś mi jeszcze powie, że z Pulsu coś wyjdzie i, że to fajny, alternatywny kanał. A gó*no prawda. No i co Pitus? Jak odniesiesz się do decyzji ''najlepszego kanału w Polsce, który ma szansę odnieść ogromny sukces i konkurować z takimi stacjami jak Polsat czy TVN''? :lol:

Żałosne.

Kolejne osoby zostaną zwolnione a produkcje ''FOX-owe'' zostaną zawieszone - co chyba w tej sytuacji jest logiczne.

Ogromnie się cieszę. Niech tylko jeszcze znikną z rynku telewizyjnego - a myślę, że to stanie się niebawem.

Szkoda Pulsu? Dobry żart. Podobnie dobry do ''spektakularnego sukcesu stacji''.
Z całym szacunkiem, ale powiem krótko - niektórzy są ślepi. Współczuję fanom, którzy obrali sobie taki obiekt do ''uwielbienia''.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 25
x 43

TV Puls (HD)

Post autor: PPM »

Nigdy nie powiedziałem że Puls będzie walczył z TVN czy Polsatem! Nawet jak z Pulsu wycofał sie Murdoch to i tak dla mnie to zostaje dobra telewizja! Lepsza od Tele 5! A dzięki Puls poznałem fajnych dziennikarzy, i ludzi tam pracujących. Puls tak szybko nie upadnie. Nie podniecajcie sie tak! Stało sie i już! Ja jakoś zresztą problemu nie widzę. Nie płacze z tego powodu.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TV Puls (HD)

Post autor: Ice »

Mściwe to są durne pały z TV Puls. Masakryczne zarządzanie, idiotyczne decyzje - po prostu żałosny kanał. Ja zdanie nie zmienię. Część dziennikarzy, których poznałeś również nie za dobrze wypowiadają się o tej stacji...

Nie upadnie? A to ciekawe, bo stacja traci kolejnego inwestora, jakbyś nie zauważył. To znaczy co? Będą nadawać powtórki Piątoklasisty? :lol: To tylko kwestia czasu kiedy stacja zniknie z polskiego rynku medialnego....
Jakbym DO WSZYSTKIEGO podchodził mściwie, to nie miałbym kolegów, dziewczyna by ze mną nie wytrzymała ani minuty, a szef wyrzuciłby mnie z pracy. Zresztą cytat:
''najlepszego kanału w Polsce, który ma szansę odnieść ogromny sukces i konkurować z takimi stacjami jak Polsat czy TVN''?
Nie odnosił się tutaj TYLKO do Twojej osoby, a także do innych śmiałków, którzy tak bardzo wierzyli i O DZIWO wierzą nadal w tą stację. Czytanie ze zrozumieniem i odrobina znajomości mediów - w tym temacie - by się ogromnie przydała.

A za swoje słownictwo powinieneś dostać co najmniej ostrzeżenie. My mówimy o całokształcie stacji. Jakbym przypomniał wszystkie posty fanów, że ta stacja będzie zajebista, to trochę by to zajęło, bo więcej jest opinii negatywnych niż pozytywnych. To już Tele5 ma konkretną politykę programową - uświadomiła sobie to też w odpowiednim czasie, czego o TV Puls powiedzieć nie można.

PS. Czekam jeszcze na projekt TV Puls Rozrywka i Puls News (najlepszy kanał informacyjny). :lol:
No ludzie, litości. :)
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 24
x 221

TV Puls (HD)

Post autor: Kryterium0 »

Polsat odetchnął z ulgą :). Po wygaśnięciu umowy na filmy z wytwórni należących do News Corp. najprawdopodobniej otrzymają prawo pierwokupu na kolejny okres. Tak to by te prawa otrzymał Puls, ale w tym wypadku stanie się inaczej :D
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: wojt.20 »

Stacja spisana na starty a jej częstotliwości może teraz przejąc Tv4 ( tam, gdzie się nie pokrywają)
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 37
x 352
Kontakt:

TV Puls (HD)

Żeby chociaż TV4 dorównywało im jakością obrazu i dźwięku.
dość
Arek86
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Arek86 »

Ice pisze:Mściwe to są durne pały z TV Puls.
Ice pisze:A za swoje słownictwo powinieneś dostać co najmniej ostrzeżenie.
:rolleyes:

No to jakoś 70% mniej czasu niż dotychczas będę poświęcał na oglądanie telewizji po zakończeniu obecnych produkcji Pulsu. Zawsze to jakiś plus. Always Look On The Bright Side Of Life ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”