TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TV Puls (HD)

Post autor: Ice » 03 lis 2008, 21:17

Arek86 pisze:
Ice pisze:Mściwe to są durne pały z TV Puls.
Ice pisze:A za swoje słownictwo powinieneś dostać co najmniej ostrzeżenie.
:rolleyes:
Jeżeli już schodzimy z głównego tematu to wyjaśniam:
nie uważam, aby sformułowanie ''durne pały'' było jakiekolwiek obraźliwe dla użytkowników Forum, tymbardziej nie było skierowane do takowych. To bardziej w stronę najlepszej stacji TV Puls. ;) Uważam zaś, że Pitus(owe) ''nie podniecajcie się'' było skierowane do użytkowników, co chyba widać. Ale nie roztrząsajmy tego. Było, minęło.

No zobaczymy jak dalej potoczą się losy tej stacyjki. ;) Generalnie rzecz biorąc przed szumnie zapowiadanymi zmianami w zeszłym roku nie dawałem tej stacji szans. Jak widać - słusznie. Ale co im zarzucić nie można - dobry PR sobie robili kosztem News Corp. Szkoda, że przy tym robili i robią zresztą - z widzów debili...
0 x
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Ali » 03 lis 2008, 21:31

Kiedyś to musiało nastąpić. Murdoch stwierdził, że na Pulsie dużych pieniędzy nie zarobi i zwinął żagle. Ciekawe kto zostanie kolejnym inwestorem? Wierzę w Agorę, która mogłaby coś z tą stacją zrobić.

Cóż-jako fana tej stacji jest mi przykro, że znów chyli się ku upadkowi. Miejmy nadzieję, że coś się zmieni (na lepsze oczywiście).

Ice-wiem, że każdy może mieć własne zdanie, ale powinieneś zrozumieć że ta stacja ma swoich wiernych fanów, którzy będą ją oglądać. Poza tym o gustach się nie dyskutuje.
0 x
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TV Puls (HD)

Post autor: Ice » 03 lis 2008, 21:40

Ali: Wierzę w Agorę, która mogłaby coś z tą stacją zrobić.
Kiedyś wierzono w News Corp. - w wielkiego giganta medialnego, a teraz fani wierzą w Agorę, która nie była aż tak zainteresowana TV Puls co Superstacją. No ludzie. :D
Czy Wy nie rozumiecie, że tam rządzą MANIPULATORZY? Żaden udziałowiec tam długo się nie utrzyma. Z całym szacunkiem, ale Franciszkanie nie lubią jak odsuwa się ich od przysłowiowego ''koryta''...
0 x
Ghost
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Ghost » 03 lis 2008, 21:44

Gdzie agora do Franciszkanów? Dwie zupełne inne ideologie. Agora w życiu się nie weźmie za katolicką/prawicową telewizję.
0 x
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Ali » 03 lis 2008, 21:46

Z tego co wiem to Puls zmienił już koncesję z katolickiej na komercyjną.
0 x
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Obrazek
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TV Puls (HD)

Post autor: Ice » 03 lis 2008, 21:56

Sorry, że wpisuję się po raz kolejny, ale jak mam coś do napisania to piszę:
Ali pisze:Z tego co wiem to Puls zmienił już koncesję z katolickiej na komercyjną.
Wszystko pięknie, ładnie, ale ''od środka'' i tak ta stacja jest katolicka. Wystarczy tylko, że rządzą nią Ojcowie Franciszkanie. Akurat koncesja to tylko formalność - wszak wiadomo, że chcieli ograniczyć profil katolicki, który i tak zresztą występuje w tej telewizji.
0 x
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 55
x 258
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Tomek » 04 lis 2008, 0:03

Z tego co wiem to Puls zmienił już koncesję z katolickiej na komercyjną.
Trwam też jest stacją komercyjną, a trudno ją nazwać niekatolicką.

Jakoś nie wyobrażam sobie współpracy Agora - Franciszkanie. Zbyt odmienne poglądy, a ci drudzy to nie biznesmeni, żeby w ich interesach nie liczyły przekonania.
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 96
x 215

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 04 lis 2008, 9:52

W sumie szkoda że po raz kolejny nie udało się nic zrobić z tą stacją. Ostatnio ramówka Pulsu naprawdę była niezła. Sporo dobrych seriali takich jak Criminal Minds, Burn Notice, Las Vegas czy Highlander. Ciekawe czy teraz wyemitują kolejne odcinki/sezony tych seriali czy nie. Pewnie tyle ile mają zakupione tyle wyemitują.
0 x
Będę pisał to co chcę.
PRECZ Z CENZURA!!!
erkk
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: erkk » 04 lis 2008, 10:38

Właśnie przeczytałem artykuł na Media2 o tym, że Puls szuka nowego inwestora. I powiem tak: D. Dąbski (z całym szacunkiem) poraz kolejny pokazał, że nie wie jak się prowadzi telewizję. Odwołując się do jego wypowiedzi: Jakie Puls ma perspektywy na przyszłość?! W ciągu siedmiu lat trzy serwisy infomacyjne - wszystkie zdjęte z anteny, kilka planów odbudowy stacji - wszystkie poszły na marne.
Cytat za Media2.pl
Wystarczy spojrzeć na to, co udało nam się osiągnąć w ostatnim czasie - uniwersalna koncesja, prawie dwukrotnie zwiększony zasięg, wyposażone studia, ludzie. Przyszłość jest przed nami - podkreślił.
Co udało im się do jasnej ciasnej osiągnąć?!To prawda, że mają większy zasięg, uniwersalną koncesję i dobrze wyposażone studia. To niech bezpodstawną (bo dla mnie rosnące wyniki oglądalności nie są podstawą do likwidacji) likwidację Puls Raportu i zwolnienia wielu dobrych dziennikarzy, który teraz odnajdują się głównie w TVP też sobie dopiszą do osiągnięć.
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TV Puls (HD)

Post autor: Ice » 04 lis 2008, 13:48

Wystarczy spojrzeć na to, co udało nam się osiągnąć w ostatnim czasie - uniwersalna koncesja, prawie dwukrotnie zwiększony zasięg, wyposażone studia, ludzie. Przyszłość jest przed nami - podkreślił.
''Przyszłość jest przed nami''. :D Tak samo mówił wtedy, kiedy News Corp. został inwestorem Pulsu. Czy ten Dąbski wie co mówi? Przecież jego słowa są żałosne. Ale jakie kierownictwo taka telewizja.
Dąbski:

''Jestem optymistą, trzeba byłoby stchórzyć, by nie podjąć wyzwania w telewizji, która ma ogromne perspektywy na przyszłość. TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić. - powiedział Dąbski, który po wycofaniu się Murdocha powiększył swoje udziały w TV Puls z 5 do 49 procent.''
Ali:

Trzymam za słowo.
A sobie trzymaj. :D To tylko takie idiotyczne gadanie - przecież publicznie nie przyzna się do NAJWIĘKSZEJ PORAŻKI. Ile oni mają sukcesów? A ile upadków? W ogóle śmieszą mnie słowa tego człowieka. Odpowiedzcie mi - czemu niektórzy lubią się kompromitować?
0 x
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 55
x 258
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Tomek » 04 lis 2008, 14:12

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... l?skad=rss

Znowu się zaczyna... deja vu sprzed roku.
0 x
HENSHIN!
Conan
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Conan » 04 lis 2008, 16:02

http://satkurier.pl/news/43841/rtl-grou ... -puls.html

Zbyt piękne żeby było prawdziwe...
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil » 04 lis 2008, 16:21

Autor artykułu nie podał konkretnych informacji - są to wyłącznie domysły i spekulacje.

W TV PULS w sumie ludzie prawie w ogóle się nie przejęli sytuacją - mają nadzieję, tylko że stacja jeszcze trochę przetrwa. Czekają na to czy Edmund D. prezes sprzeda komuś udziały po News Corp. jak nie - pewnie będą szukać nowej pracy.

EDIT: A i jeszcze jedno... w stacji wiedzieli, że Murdoch się wycofa bo niestety kryzys finansowy dotknął jego imperium - News Corp. sprzedaje wszystkie udziały w Europie na rynkach telewizyjnych. Dlatego też te spekulacje. Zrobił by to pewnie od razu po wycofaniu się z Puls Raportu ale miał z nimi jakąś umowę która uniemożliwiała jego firmie sprzedaż udziałów.
0 x
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Ali » 04 lis 2008, 16:25

Jakoś nie wydaje mi się żeby RTL Group kupiła udziały w TV Puls. Ale wszystko może się zdarzyć. Byle by następny inwestor nie zrezygnował po roku działalności.
0 x

Obrazek
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

TV Puls (HD)

Post autor: Tomala » 04 lis 2008, 18:29

Kryterium0 pisze:Murdoch wycofał się z inwestowania w Puls. I na tym kończy się kolejny etap tej telewizji :). Zastanawiam się, czy na wiosnę dadzą nowe serie swoich programów, czy powtórki :D.
O jasne... Teraz jak zacząłem chętniej oglądać tą stacje... :/ Kurde czy Murdoch myślał, że w tak krótkim czasie zacznie zarabiać miliony na PULSIE? Szkoda, szkoda, szkoda bo naprawdę fajna stacja się tworzyła...
A przecież takie plany były - np. o stworzeniu 3 innych telewizji w tym informacyjnej...
0 x
CZYNY NIE CUDA... ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”