TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
domi
Junior
x 16
x 65

TV Puls (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: domi »

Puls stracił inwestora, ale trzyma się jak na razie dobrze.
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel »

Pitus pisze:A z tego co Ja teraz widzę w kolejnych ramówkach, to Nieśmiertelny jest tylko do 20 stycznia. Bo w środę 21 stycznia o 23:00 startuje nowy program publicystyczny w Pulsie.
Czyli znów sobie w kulki zaczynają lecieć z ramówką. A już miałem nadzieję że wyemitują Nieśmiertelnego do końca. Na tę chwilę zostało im dokończyć 4 sezon, potem wyemitować 20 odcinkowy 5 sezon i na koniec 13 odcinkowy szósty sezon i koniec.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TV Puls (HD)

Post autor: Ice »

domi pisze:Puls stracił inwestora, ale trzyma się jak na razie dobrze.
I co w związku z tym?

Pozory jednak mylą. Niby trzyma się dobrze, ale w środku stacji to jest po prostu miazga: wprowadzili cięcia finansowe, zlikwidowali redakcję katolicką, kolejne również będą się ponoć szykować do spakowania walizek, obniżyli budżet. Dąbski w wywiadach może chrzanić, że wszystko jest pięknie, ale nie oszukujmy się, że jest na razie nie wesoło.
krzysiek9215
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: krzysiek9215 »

efrekty juz mamy.

W styczniu 2009 r. Telewizja Puls dokona kilku zmian w swojej ramówce. Pojawi się program, "Nowy dzień"- codzienny, nietypowy program religijny, w którym będzie można posłuchać Ewangelii, dowiedzieć się informacji o patronie dnia, pomodlić się, ale i spotkać ciekawych ludzi, którzy powiedzą to, czego nawet pisma kolorowe nie wiedzą. Emisja od poniedziałku do piątku o 06:00, a w weekendy o 06:30. Od 2 stycznia 2009 r., serial "Z Boską pomocą" przesunięty zostanie z czwartku na piątek, na godzinę 12:30, natomiast serial "Dance Dance Dance" emitowany będzie od 5 stycznia, od poniedziałku do piątku o 10:00.

W poniedziałki emitowany będzie "American dreams" o 20:30, natomiast po serialu od 21:30 "Ale numer" oraz "Uwaga, żarty!", i "Światowe rekordy Guinessa". We Wtorki o 20:30 "Niesamowity wyścig", a w środy i czwartki o tej samej porze "Zabójcze umysły". "Puls Kultury" o 24:00, powtórki dnia następnego o 11:30.

Stacja zrezygnowała z emisji telenoweli "Bianka- droga do szczęścia", w to miejsce, przeniesione zostały programy religijne. W styczniu nie zobaczymy również dalszych odcinków serialu "Wszyscy kochają Raymonda".
www.upc.fora.pl - Nieoficjalne forum UPC Polska
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 38

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil »

@krzysiek9215 - wszystko ładnie pięknie, ale miło by było jakbyś podawał źródło swojej wiedzy. Pitus się napracował, żeby zebrać te wszystkie informacje. A co do Pulsu wiem, że wszystko się skrystalizuje dopiero w nowym roku. To trudny okres dla inwestycji bo kryzys finansowy dotyka wszystkie spółki na świecie - także te medialne które mogły by zainwestować w stację. A co do programów religijnych - TV PULS była jedyną komercyjną stacją która poświęcała na emisję tego typu programów ok. 6% czasu antenowego co w porównaniu np do TVP która takie programy emituje z obowiązku - daje spory wynik. Zresztą programy religijne będą pojawiały się nadal i jak widać pojawił się nawet nowy program do którego żadna redakcja nie jest potrzebna. A brak redakcji katolickiej może pomóc w znalezieniu inwestora - bo jak podkreślił niedawno E.Dąbski - zakon o. Franciszkanów może zrzec się udziałów na rzecz nowego inwestora lub ograniczyć je do minimum - wydaje mi się, że zdali sobie sprawę iż tworzenie komercyjnej stacji opartej na katolickich wartościach w doborze programu po prostu się nie uda. Dlatego chcą pokazać, że stać ich na laicyzację stacji.
domi
Junior
x 16
x 65

TV Puls (HD)

Post autor: domi »

Ice, przecież napisałem że trzyma się jak na razie dobrze.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TV Puls (HD)

Nie wiem o co Ci chodzi. Napisałem posta w którym dołączyłem swoje zdanie i wyjaśniłem obecną sytuację w TV Puls. O_o
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 584
x 2885

TV Puls (HD)

Post autor: Karol »

Ice pisze:Pozory jednak mylą. Niby trzyma się dobrze, ale w środku stacji to jest po prostu miazga: wprowadzili cięcia finansowe, zlikwidowali redakcję katolicką, kolejne również będą się ponoć szykować do spakowania walizek, obniżyli budżet. Dąbski w wywiadach może chrzanić, że wszystko jest pięknie, ale nie oszukujmy się, że jest na razie nie wesoło.
Jednak wydaje się, że z Pulsem jeszcze nie jest tak źle. Stacja nie jest już w stanie produkować wysokobudżetowych produkcji, także tych o średnich kosztach, jednak z tego co widać zawsze pozostają pieniądze na te mniejsze. A do nich nie potrzeba wielu ludzi, dlatego takie cięcia budżetowe w strukturach Pulsu. Myślę, że sytuacja Pulsu podczas powolnego upadku kilka lat temu była dużo gorsza. Tutaj jak widać udaje się zaoszczędzić pieniądze przynajmniej na niszowe programy, a nie nędzne powtórki. Różnica polega jednak na dochodach z rynku reklamowego, gdy Puls podupadał poprzednim razem, ten nie trzymał się najlepiej. Teraz Puls dochody z reklam może przeliczać w milionach złotych, wcześniej raczej w dziesiątkach lub setkach tysięcy.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TV Puls (HD)

Oczywiście, zgodzę się z tym, że obecna sytuacja to w zasadzie pikuś w porównaniu z tym co działo się wcześniej. Tego nie powiedziałem. Bardziej chodzi mi o słowa Dąbskiego, który sugeruje, że wszystko jest w porządku, ale tak nie jest. Jest cienko, ale mimo wszystko i tak jestem ciekaw jak dalej potoczy się sytuacja w tej stacyjce.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 19
x 40

TV Puls (HD)

Post autor: PPM »

Pawel pisze:Czyli znów sobie w kulki zaczynają lecieć z ramówką. A już miałem nadzieję że wyemitują Nieśmiertelnego do końca. Na tę chwilę zostało im dokończyć 4 sezon, potem wyemitować 20 odcinkowy 5 sezon i na koniec 13 odcinkowy szósty sezon i koniec.
Od 26 stycznia (poniedziałek) ,w ramówce pojawił się Nieśmiertelny, jak zwykle o 23:00.
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel »

Czyli być może jednak z pewnymi trudnościami ale wyemitują ten serial do końca.
A tak swoją drogą to w ostatnim numerze TV Okey jest informacja że wkrótce w TVPuls ma pojawić się serial znany z VOD Nki oraz z anteny AXN - Medium. Jeśli się to potwierdzi to polecam, bardzo dobry serial kryminalny z domieszką paranormalu.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 19
x 40

TV Puls (HD)

Post autor: PPM »

Była juz podana data emisji tego serialu, na 8 styczen. Niestety, kilka dni później dostałem korektę, ze zamiast tego serialu pojawi się Diagnoza morderstwo, tak więc nie wiadomo kiedy serial pojawi się w Pulsie.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 54
x 192

TV Puls (HD)

Post autor: Kamilo »

Czy Ziemiec nadal pracuje w Pulsie? Bo zdaje się, że dopóki przebywa na zwolnieniu lekarskim, to nic nie mogą z nim zrobić. Ale czy tak jest rzeczywiście? Orientuje się ktoś?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TV Puls (HD)

Krzysztof Ziemiec nadal jest zatrudniony w TV Puls.
Czaja
Obserwator

TV Puls (HD)

Post autor: Czaja »

Tylko pytanie czy jak wróci to znajdzie tam jakąś robotę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”