TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 41
x 81

TV Puls (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

direct39 pisze:Kilka dni temu zauważyłem, że w TV Puls pod koniec bloków reklamowych w prawym dolnym rogu ekranu pojawia się taki mały ozdobnik, a na nim podany jest czas, jaki pozostał do końca reklam. Chyba w żadnej innej polskiej stacji nie ma czegoś takiego. Ciekawe kiedy (i czy w ogóle) pojawi się to na innych kanałach.
Słabo oglądasz telewizję...
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 24
x 270
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Poland »

Coś podobnego oprócz Pulsu funkcjonuje także na MTV. I pewnie na jej pomyśle Puls się wzorował.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Maciek23
VIP Expert
x 1

TV Puls (HD)

Post autor: Maciek23 »

Już nie funkcjonuje, od czasu ostatniej zmiany oprawy. Nie wiedziałem tylko, że emisja czegoś takiego jest możliwa na kanałach posiadających polską koncesję.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 41
x 81

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil »

To koncesja ma coś do tego? Myślałem, że to indywidualna sprawa nadawcy.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Kpc21 »

Chodzi chyba o modyfikowanie reklam - czy u nas coś takiego jest legalne. Ale dlaczego nie?

We Włoszech na przykład na większości kanałów nie ma czołówek bloków reklamowych, tylko na początku każdej reklamy jest napis "reklama" po włosku.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Maciek23
VIP Expert
x 1

TV Puls (HD)

Wydaje mi się, że ma. Chodzi między innymi o to, że nadawcy na polskiej koncesji zdejmują logotypy na czas reklam. W przeciwieństwie do Discovery czy MTV, Jetix itp.
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel »

direct39 pisze:Kilka dni temu zauważyłem, że w TV Puls pod koniec bloków reklamowych w prawym dolnym rogu ekranu pojawia się taki mały ozdobnik, a na nim podany jest czas, jaki pozostał do końca reklam. Chyba w żadnej innej polskiej stacji nie ma czegoś takiego. Ciekawe kiedy (i czy w ogóle) pojawi się to na innych kanałach.
Jak już zostało wspomniane na MTV coś takiego istniało od całkiem dawno. Podobnie jest z Comedy Central. Także żadna to nowość.
Z tym że np. na Comedy Central licznik ten wyświetlany jest podczas całego bloku reklamowego, a nie tylko pod koniec.
We Włoszech na przykład na większości kanałów nie ma czołówek bloków reklamowych, tylko na początku każdej reklamy jest napis "reklama" po włosku.
W USA np. w ogóle nic nie piszą. Oglądasz film, nagle wskakuje reklama, potem zapowiedzi innych programów i dalej film. Żadnej czołówki, żadnego napisu "reklama".
Też mnie ciekawi czy w Polsce jest to jakoś prawnie uregulowane że te czołówki reklam muszą być, czy to po prostu widzowie są do tego przyzwyczajeni i stacje nie chcą tego zmieniać.
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: wojt.20 »

Dobry pomysł z tym odliczaniem pod koniec, w koncu widząc ze zostało kilkanaście sekund na pewno nikt nie przełączy juz na inny kanał.
tak z innej beczki...
Czy Puls ma nadal prawa do emisji Simpsonów i Will'a i Grace? Miło by było gdyby pokazali wszystkie odcinki Willa i Grace. Co do Simpsonów to chodzi mi zarówno o emisje już zdubbingowanych odcinków, jak i tych zakupionych czyli chyba wszystkich do 2008 (wtedy, kiedy Puls je zakupił).
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TV Puls (HD)

Maciek23 pisze:Wydaje mi się, że ma. Chodzi między innymi o to, że nadawcy na polskiej koncesji zdejmują logotypy na czas reklam. W przeciwieństwie do Discovery czy MTV, Jetix itp.
A co z Vivą?
Awatar użytkownika
Maciek23
VIP Expert
x 1

TV Puls (HD)

Viva nie zdejmuje logotypu na reklamy i nie nadaje na polskiej koncesji.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TV Puls (HD)

A na jakiej jeśli można wiedzieć?
Awatar użytkownika
Maciek23
VIP Expert
x 1

TV Puls (HD)

Viva należy do MTV Networks, playout znajduje się w Londynie. Koncesja jest o ile dobrze pamiętam Brytyjska, w każdym razie zagraniczna.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 634
x 3195

TV Puls (HD)

Post autor: Karol »

Ciekaw jestem kiedy TVN znów przysadzi się do Pulsu - tym razem o to, że obie stacje mają programy call-tv o podobnych nazwach - w tej pierwszej to "Nocne granie", w drugiej natomiast "Nocne i-granie" :D
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel »

Pewnie teraz kiedy nie ma już w Pulsie Murdocha to TVN nie widzi w tej stacji rywala ;).
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

TV Puls (HD)

Post autor: Direct »

Pawel, ja myślę, że jest wręcz odwrotnie. Przecież TVN ciągle składa jakieś skargi na TV Puls, a to o koncesję, a to o nowe częstotliwości. Widać, że Grupa ITI chce tak jakby "utrudnić" rozwój TV Puls :).
Pozdrawiam, Direct
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”