TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Pawel

TV Puls (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Najniebezpieczniejszy zawód świata (Deadliest Catch) - o, Boże, jakby mało tego szajsu powtarzali na Discovery.

Co do Las Vegas, to będą nowe odcinki czy powtórka pierwszego sezonu?

Deadliest Warrior - o proszę, nawet o nowość się postarali ze stacji Spike TV. Program z tego roku!
Fan telenowel
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Fan telenowel »

Fajna ramówka Pulsu...Szko tylko że El Rostro de ANalia tak wcześnie..jakby nie mogli emitowac o 17-18...a tak to wszystko good...Widac że Pulsik postawił w tym roku na 3 telenowele,nie licząc oczywiście Burzy bo to nie tela a serial obyczajowyOby tak dalej mam nadzieje żę nowy inwestor nie wycofa się tak szybko jak Murdoch
Obrazek
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: wojt.20 »

Na pewno zobacze produkcje pulsu "Dyżur". Co do nowości to wszystko rodem z kanałów tematycznych. Użyłbym nawet stwierdzenia połączenie romantiki, reality z clubem. Ponadto z godzin emisji wygląda jakby wyrzucono CJMOP na dobre, a szkoda. Ostatnia moja uwaga to raczej pytanie: Czy to bedzie nowy sezon Las Vegas na Pulsie, czy znowu powtórka?
Conan
VIP Expert
x 1

TV Puls (HD)

Post autor: Conan »

Spodziewałem się więcej seriali. Niekoniecznie nowych, ale przydałoby się coś hitowego choćby z lat 80 czy 90. Liczyłem też na powrót sitcomu Will and Grace.

Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty raczej na pewno się nie pojawi. No chyba, że powtórki w przyszłości.
dawe-19
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: dawe-19 »

A dla mnie ta ramówka beznadziejna... Mam uraż do pulsu ze skończyli z własnymi produkcjami typu Singa Dinga i tych kilka fajnych programów co mieli. A najgłupszą decyzją było zakończenie Pulsu Raportu. teraz to ta stacja kojarzy mi się z samymi powórkami, albo amreykańskimi pierdołami. Dlaczego nie mają własnych produkcji??!! Pewien okres lubiałem tę stację, to było do 1 września 2008 r. Potem zmienili logo na to co teraz jest, i same wykupione programy. Nic własnego! To jest debilne... A tak lubiałem oglądać co masz do stracenia singa dinga, najgorszy polski kierowca... PULS RAPORT. TO był najpiękniejszy okres pulsu. Teraz sami się zniszczyli swoimi wykupionymi programami...
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 41
x 81

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil »

Do Pulsu chce wejść czeska grupa CME :-) Nawet nie wiecie jak ucieszyła mnie ta wiadomość. Co nie co słyszałem już wcześniej, nie pamiętam czy pisałem o tym na forum, ale raczej tak. CME byłby idealnym inwestorem dla Pulsowej stacji. Spółka jest w ogóle pionierska jeśli chodzi o czeski rynek. Pierwsza wprowadziła HD i to od razu w głównym wydaniu wiadomości. Po za tym należy pamiętać, że to Czesi pierwsi stworzyli niezależną telewizją w po komunistycznej Europie, działającą w świetle prawa. I tą stacją jest TV NOVA.

Spółka CME wprowadzi także na czeski rynek kanał MTV. Z tego co słyszałem, raczej zmierzają ku muzyce, ale reality show i serialu młodzieżowych nie zabraknie.

PS. Ramówka jest pomostowa, dla niezorientowanych :-) Pasmo "Junior TV" i te inne cuda w Prime Time powstały po to aby coś było i aby bez żalu je zapełnić czymś od inwestora.
PS2. dawe-19 - To, że dany program podoba się Tobie nie znaczy, że musi być kontynuowany. Singa Dinga miała akurat kiepską oglądalność i nawet zmiana prowadzącej temu programowi nie pomogła. Puls Raport to temat wałkowany aż do znudzenia. News Corp. czuł, że nadchodzi kryzys i po prostu ciął to co nierentowne. Mieli nadzieję, że we wrześniu coś drgnie, ale jak wiemy Homer Simpson nie pomógł :-) Po za tym, produkcja własna stacji, nawet bez Murdocha miała żenująco niską oglądalność, więc wcale się nie dziwie, że prawie nic nie robią. Nie oszukujmy się :-) Czas reklamowy w Pulsie i tak sprzedaje At Media z innymi programami więc produkcje własne są nie opłacalne. Reklamodawcy na ogół wolą albo zagraniczne programy albo formaty dostosowane do realiów polskich. A na te ostatnie Pulsu nie stać, więc zrozumiałe, że emitują dużo zagranicznych seriali czy programów.
dawe-19
Użytkownik

TV Puls (HD)

I za to ich nie lubię. Powinni postawić na jedną kartę i zrobić coś porządnego a nie takie coś! W jeieni to już będę wolał oglądać VIVE. Bo same amerykańskie produkcje przełożone na polski język to włącze BBC i sam sobie przetłumacze. PULS sam zrobił sobie stype tą ramówka.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 41
x 81

TV Puls (HD)

Taki mądry jesteś? No to proszę wal śmiało, adresy dystrybutorów którzy za grosze sprzedadzą dobre formaty telewizyjne. Człowieku ONI NIE MAJĄ KASY ;-)
sziraczek17
Junior
x 2
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: sziraczek17 »

Uważam, że jak na swoje możliwości Puls ma dość dobrą ramówkę. Jestem im wdzięczny za emisje telenowel, a jeszcze bardziej za to, że kilka lat temu puścili w całości Isaure i Szipital na peryferiach. Też jako nieliczny kanał FTA puszcza kreskówki na dobrym poziomie np. Flinstonowie,a i filmy nie są najgorsze.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

TV Puls (HD)

Post autor: Direct »

@dawe-19:
Zgadzam się Tobą. Moim zdaniem najlepszy okres w TV Puls to czas od października 2007 do czerwca-sierpnia 2008.
Potem systematycznie niszczono kolejne programy: do "Czy jesteś mądrzejszy od" zatrudnili nową, bardzo kiepską prowadzącą, z "Najgorszego Polskiego Kierowcy" zrobili tez dość kiepskie "Nie-Dzielny Kierowca", zdjęto z anteny fajne programy, jak "Tylko Ty", "Puls o poranku", nie mówiąc juz o likwidacji Puls Raportu, który chętnie oglądałem. A juz najbardziej mnie wkurzyli dając we wrześniu 2008 "Simpsonów", z czego się ucieszyłem, ale potem wylazł ten okropny dubbing, a potem zdjęli ich w listopadzie. Cud, ze Murdoch nie kazał przerwać "CJMOP", bo to tez przeciez na licencji FOXa.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 41
x 81

TV Puls (HD)

Ale kupionej przez Puls :-) Czy Rogalska była kiepską prowadzącą? Nie sądzę. Oglądalność programu raczej wzrosła :-)
I kolejny raz okazujecie się wielkimi egoistami. Na "Puls Raport" nie było pieniędzy, po prostu News Corp. porwało się z motyką na księżyc - myśleli, że program szybko się zwróci ale okazało się, że dalsza produkcja może pociągnąć stację na dno. W Pulsie była taka sytuacja za tzw. "pulsującej kulki", produkowanie serwisu informacyjnego doprowadziło do bankructwa spółki. Mimo braku inwestora tworzono go dalej tańszym kosztem co było biznesowym nieporozumieniem.

Aha @direct39 - oglądalność stacji wzrosła więc idzie w dobrym kierunku.
dawe-19
Użytkownik

TV Puls (HD)

Oglądalność wzrosła, bo i zasięg powiększono. Gdyby tamte programy leciały, moge dać rekę, że oglądalność byłaby jeszczce wyższa. Właśnie "Tylko Ty" zapomniałem. Też mi się podobał :) Ale cóż, było minęło i zostało g***o. Jeszce logo beznadzieja, to PULS cofnął się przez ten rok o milę.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 41
x 81

TV Puls (HD)

1 mila = 1,609344 km więc tragedii wielkiej nie ma :-). @dawe-19 wierz mi w temacie Pulsu siedzę od dawna i wiem, że programy o których mówisz jeśli by miały dobrą oglądalność to były by kontynuowane. Tutaj po prostu tak nie było. Puls zamówił całą serię "Tylko Ty" i musiał ją wyemitować. A powiększenie zasięgu to naprawdę ułamek w oglądalności.

Pomyśl, jeżeli takie produkcje podbiły by serca widzów to pewnie gościły by na ekranach do teraz.
dawe-19
Użytkownik

TV Puls (HD)

No ok. Ale czy jakiś amerykański serial jest chętniej oglądany?
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

TV Puls (HD)

Post autor: Direct »

Ka.mil,
ja nie twierdzę, ze Marzena Rogalska jest "zła i głupia" sama w sobie. W "Kocham Cię, Polsko!" jest zupełnie inna, niz w "5-klasiście" i nie odpycha od TV. A w Pulsie w niektórych odcinkach lekko mówiąc przeginała, wymądrzała się trochę za bardzo, przedrzeźniała graczy/uczestników, krzyczała na nich, jednego złapała za rękaw i szarpała na boki, a momentami widać było jej zmęczenie, znudzenie, itp.
A wydaje mi się, ze krzyki i szarpanie uczestnika za rękaw nie są na specjalnie wysokim poziomie.
Pozdrawiam, Direct
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”