TV Puls

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3402
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

http://pulstv.eu/wiosna-w-tv-puls/ - Wiosenna świetna ramówka TV PULS!
Jerry Springer Show! Scooby Doo! Animki! Jetsonowie! Tom i Jerry!
- moje bajki dzieciństwa!
zbanowany
Użytkownik
Posty: 76
Rejestracja: 27 lis 2009, 14:27

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zbanowany »

lukasz933 pisze:Za czasów Polsatu, TV Puls emitowała tez siatkówkę. Zmieniając temat: czy ktoś wie kiedy tv puls zaprezentuje wiosenną ramówkę bo z tą oglądalność coraz mniejsza i według TNS tylko 1.02% w ostatnim tygodniu.
A wg AGB mieli oglądalność 1,46%. Nie można wierzyć do końca badaniom telemetrycznym.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ka.mil pisze:http://pulstv.eu/wiosna-w-tv-puls/ - Wiosenna świetna ramówka TV PULS!
Jerry Springer Show! Scooby Doo! Animki! Jetsonowie! Tom i Jerry!
- moje bajki dzieciństwa!
Rewolucji raczej nie ma. Dalej dążą strategią, na jaką postawili jesienią ubiegłego roku (rozwijają pasmo "Junior TV" i pasmo dla mężczyzn). I dobrze. Niech dążą i "rozwijają" drogę, która i tak przynosi im korzyści.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
Posty: 1235
Rejestracja: 21 wrz 2007, 22:38
Lokalizacja: 076
x 21
x 33

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Peter Parker »

Za Toma i Jerry'ego wieeeeeelki plus. Mam nadzieję tylko, że udźwiękowienie będzie od Master Film, na zlecenie CANAL+ :)
Paweł Ciupak
Obserwator
Posty: 312
Rejestracja: 02 gru 2007, 12:27
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweł Ciupak »

Ka.mil pisze:Animki!
Pssst, Animaniacy (The Animaniacs; ci od Pinkyego i Mózga) != Animki (Tiny Toons; ci od młodszych klonów postaci z Looney Tunes).
Tom i Jerry!
Ciekawe tylko z którego okresu – mam nadzieję, że z tego pierwszego…
Obrazek
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Nowa ramówka Pulsu to dno, wodorosty i muł...

Stacja, która ma większy zasięg naziemny niż Czwórka (i więcej zarabiająca) oferuje ludziom programy, które nadają się do stacji tematycznej, a nie do ogólnej.
Czy Dąbski nie potrafi wymyślić nic innego, jak ukrytą kamerę ? Przeglądanie katalogów od zagranicznych dystrybutorów kontentu chyba aż tak absorbuje czas prezesa, że nawet nie ma kiedy pomyśleć o produkcji polskiej. Wiem, sam się oszukuję - wciska ludziom tanią zagraniczną sieczkę, zbijając kokosy z reklam. Do czasu ;)

Wszyscy narzekali na Puls, kiedy wszedł News Corp. - były teksty o niskiej jakości programów, że niby telewizja z lat 90-tych. A co jest teraz ? Teraz mamy koszmarną ramówkę z praktycznie zerową produkcją własną. Oj, tak to się nie da robić telewizji. Dąbski liczy, że uda mu się opchnąć Puls zanim wyniki pójdą w dół, niech więc się spieszy bo to już niedługo...
sziraczek17
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:07
x 3
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sziraczek17 »

A mnie ogólnie odpowiada. Ukryta kamera jest nawet niezła, Jerrego Springera uwielbiam :). Dobrze, że emitują kreskówki dla dzieci, bo mało który darmowy program, prócz TVP, nadaje programy dla dzieci. Mogliby coś własnego zrobić, ale co? Teraz tych wszystkich show, jest tak dużo, że stacja z budżetem Pulsu ma mało do mówienia. Ramówka bardziej odpowiada mi niż czwórki, z powtórkami Big Brothera i "Włatcami móch".
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

O nowej ramówce powiedziałbym jedno: szału nie ma. Jedyna zaleta to nowe odcinki "Dyżuru". Ma być też jakiś polski dokument o strażakach - takie coś już było kiedyś w TV4. Najpierw PULS zrobił sobie świetną telenowelę dokumentalną o lekarzach, a teraz próbuje odcinać od tego kupony i robi podobny program, tyle, że o strażakach, który wcale nie musi powtórzyć sukcesu "Dyżuru", a Dąbski chyba na to właśnie liczy.

Poza tym za dużo jest ukrytej kamery, która mnie osobiście nie śmieszy. Bo ileż można? Telenowele w ciągu dnia niech już będą, bo w końcu czymś trzeba tę ramówkę wypełnić :).

Ogólnie PULS nadal ma za mało programów własnych. TV4 pod tym względem zdecydowanie wygrywa, mimo mniejszych wpływów z reklam. Brakuje mi też w TV PULS jakiegoś autorskiego talk-show, jak "Kuba Wojewódzki" w TVN albo "Jazda Figurowa" w TV4. Nie wiem, jak inni, ale ja lubię takie programy.

@sziraczek17:
TV4 emituje powtórki BB tylko w okresie powtórkowym, czyli latem lub zimą. W marcu na pewno one znikną, przynajmniej taką mam nadzieję, bo BB w wykonaniu TV4 jest tragiczny.
2009-2021
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Fakt, Puls bardzo nie popisał się wiosenną ramówką. Mimo to lepsze zagraniczne programy, niż powtórki "Żebra Adama" i innych gniotów, które były serwowane po przejęciu stacji przez Polsat... Mówię gnioty, bo nie gwarantowały stacji sukcesu komercyjnego, bo nie wiem czy wytrzymałaby ostatni kryzys finansowy, który odbił się także na reklamie.

Co mnie jednak zaskoczyło... "Jerry Springer Show". Ciekawe od której serii będą emitować ten program i w jakich godzinach... Teraz już w żaden sposób nie można ich skojarzyć z tym co wciskała nam Telewizja Familijna. Może ten program to tania sieczka, ale idzie się przy nim pośmiać. Dlatego czasem zerkam na niego gdy leci w Zone Club.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3402
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

TV Puls nie popisał się wiosenną ramówką bo zbytnio nie może. To jest jednak coś pomostowego.
Obserwuję od pewnego czasu, ze starają wypełniać to czego nie ma w innych stacjach - bajki, lifestyle.
Ewidentnie celują w widownię nieobytą, oglądającą podstawową ofertę i mniej zarabiającą.
Wielkim minusem jest dla mnie natomiast kilka programów "Ukryta Kamera" - to istny dramat.

To wygląda tak jakby chcieli a nie mogli. Produkcję własną widziałbym dopiero na jesieni - dopiero w zeszłym roku coś drgnęło w tej stacji (kto wie czy nie brali kredytów na programy) - zbyt dużym ryzykiem było by produkowanie nowych programów.

Choć o jakiś nowy serial mogli się pokusić. "Medium" jest fajne, ale przydało by się coś jeszcze.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Kryterium0 pisze:Stacja, która ma większy zasięg naziemny niż Czwórka
Masz jakieś dowody na podparcie tego? Bo mnie się wydaje, że jest odwrotnie.
dość
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Kryterium0 pisze:Stacja, która ma większy zasięg naziemny niż Czwórka
TV4 ma 20 nadajników naziemnych, a Puls tylko 12, więc to raczej ta pierwsza stacja ma większy zasięg naziemny. Zresztą co tu porównywać - TV4 cały czas się rozwija, a Puls kilkakrotnie startował od nowa.
2009-2021
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojt.20 »

Parę osób wspomniało o tym, że brakuje w Pulsie programów własnych. Jak najbardziej się z nimi zgadzam. Przecież tv bez takich audycji jest zwykłą kablową sieczką pokroju tvn7 i zone reality. Wspominacie również, że stacji nie stać na nowe 'show'. Moim zdaniem telewizje wielkości Pulsu stać na programy (b.popularne zagranicą) rozrywkowo-kulinarne typu 5-iu ludzi przez 5 dni u każdego kolejno organizują wykwintną kolację. Potrzeba do tego hali zdjęciowej? Wielkich nagród? Znanych twarzy? Nie no właśnie nagroda jest symboliczna a wnętrza to domy uczestników. To dałem jako przykład w miarę taniej produkcji, która nie musi być z fajerwerkami, milionem lub ferrari i Ibiszem frontem do kamery. Nie mówię zaraz, że tych produkcji ma być nieskończenie wiele ale takie programy własne co każdy zresztą wie nadają tonu stacji. Widzowie zaczynają je z nimi kojarzyć. Puls to póki co stacja szukająca swojego 'ja' na głównie latyno- amerykańskich programach i bajkach. Nie twierdzę, że to zła droga ale aspirując do wyższej ligi z tym co jest teraz będzie ciężko.
Można powiedzieć, że za dużo wymagamy od stacji z udziałem koło 1,3-4% jednak bez wątpienia jest to stacja tv, którą warto śledzić. Mam nadzieję, że z sezonu na sezon będzie coraz lepiej, a i może kiedyś zobaczę program "Podano do stołu", lub podobny. ;)
sziraczek17
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:07
x 3
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sziraczek17 »

Nie widzę żadnej zależności między Reality a TVN7. Jak dla mnie żaden z nich sieczką nie jest. Każdy ma swoich odbiorców i jakoś się jednak przez te kilka lat utrzymuje całkiem dobrze Siódemka to po prostu kanał filmowo-powtórkowy, a Reality, jest temetycznym kanałem. Puls jest ogólną stacją, i nie uważam aby nagle przez jakiś program kulinarny własnej produkcji stał się wspaniałą telewizją. Ramówkę ma jaką ma, napewno lepszą niż kiedyś miał. A gdyby takie kulinarne show miało w Polsce dużą rację bytu, napewno któreś z wiądacych stacji by się nim zainteresowało.
Też jestem za produkcją wlasną. Mieli dobre pomysły jak 5 klasista, czy Singa-dinga, lecz nie wiem dlaczego szybko z nich rezygnowali. Puls produkuje obecnie "Dyżur", który jest nawet dobrym programem.
Podobnie jak kolega mam nadzieję, że ramówka będzie coraz lepsza.
Kazik
Obserwator
Posty: 377
Rejestracja: 07 paź 2007, 18:09
x 1

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kazik »

Jestem bardzo ciekawy w jakich godzinach będą emitowali Jerry'ego, aż mi się nie chce wierzyć że tak kontrowersyjne show będzie emitowała taka stacja jak Puls.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości