TV Puls

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Telewizja Puls uruchomiła serwis internetowy dla telenoweli Dance,dance,dance. Co ciekawe piszą "Dance,dance,dance" to serial zrealizowany w technologii HD [sic!] - a oni go nie emitują nawet w 16:9
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

cmabb pisze:a oni go nie emitują nawet w 16:9
A Puls emitował kiedykolwiek w innym formacie, niż 4:3 ?
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Owszem, na przykład Co masz do stracenia jest stworzone w 16:9 ale logo stacji nakładane jest jak na obraz 4:3.
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator
Posty: 266
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:15
x 1

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Krewetka »

Tak samo jest z Nie-Dzielnym kierowca, nadawany w 16/9 a logo jak w 4/3. :/
Pawel

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

cmabb pisze:Telewizja Puls uruchomiła serwis internetowy dla telenoweli Dance,dance,dance. Co ciekawe piszą "Dance,dance,dance" to serial zrealizowany w technologii HD [sic!] - a oni go nie emitują nawet w 16:9
Wszystkie premierowe amerykańskie seriale, które emitują (Burn Notice, Las Vegas czy The Unit) są realizowane w HD. Niestety nasze stacje raczą nas beznadziejnym 4:3. Już letterboxa mogliby dać.

Co do oglądalności Pulsu to szkoda że nie podali danych dotyczących właśnie wspomnianych przeze mnie seriali. W sumie tylko to mnie interesuje w Pulsie.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Wczoraj na VH1 widziałem w bloku reklamowym reklamę "Co masz do stracenia?" z TV Puls. Nie różniła się ona prawie niczym od tej emitowanej na Pulsie. Na samym końcu tego spotu na Pulsie, lektor czyta "Co masz do stracenia? Czwartki godzina 21 - Telewizja Puls" a w spocie na VH1 było "Co masz do stracenia? Tylko w Telewizji Puls".

Jeśli chodzi jeszcze o reklamy to widziałem u mnie w Białymstoku 2 bilbordy Pulsu ale niestety oba były z reklamą programu "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty" i śmiem twierdzić, że w moim mieście nie ma innych np. tych z "Simpsonami", o których mówiliście.
Tv Puls
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 02 wrz 2008, 20:15

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tv Puls »

Ja widziałem reklamy z 5-klasistami na Comedy Central i MTV.
mfdtv4
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2008, 10:34

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mfdtv4 »

TV Puls postarała się z reklamą. Będąc ostatnio w Łodzi po przejechaniu 1/20 części miasta widziałem ok. 5 reklam TV Puls (5 klasisty, Simpsonów, Co masz do stracenia). W internecie widziałem kilka bannerów, w TeleTygodniu... Na razie w TV nie widziałem, ale przyznam, ze kampania jest ogromna. Jednak po pierwszym tygodniu września wyniki niezadawalają. 45tys dla Simpsonów? Przy takiej reklamie? Liczyłem na co najmniej 200 tys
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Te reklamy w pozostałych stacjach to za pewne wynik tego że zarządza nimi dom mediowy At Media, zależny CHYBA od News Corp.
mfdtv4
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2008, 10:34

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mfdtv4 »

Ale przyznajcie, że puls ma reklamę na poziomie. Jeżeli chodzi o inne stacje Polsat czy TVN to mają one taką samą reklamę jak Puls. Do tego Puls zwiększył zasięg kilka miesięcy temu, jego ramówka zmieniła się na lepszą i do tego rewelacyjna grafika, mają hasło, reklamy... A wyniki? Słabe... Myślę, że już coś konkretnego będzie można stwierdzić za 2-3 tygodnie, ale jak na razie 45 tys dla SIMPSONÓW i 200 tys dla Rogalskiej nie jest zbyt świetnym wynikiem. Ja liczyłem na 200 tys dla SIMPSONÓW, 500 tys dla 5 klasisty i 400 tys dla Grubasów a tu kicha :/

Do tego muszę wspomnieć o dobrze przygotowanych stronach internetowych tych programów, cieszę się, że stronę programu Rogalskiej i Ostrowskiej - Królikowskiej przygotowała Interia.pl.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

To może teraz na temat Wydarzeń Dnia. Zauważyliście że ten projekt czołówki miał być najpierw dla Puls Raportu? Dlaczego? W jinglu WD na początku widać napisy, a pod nimi obrazki. Podobny efekt jest w czołówce Puls Raportu. A na końcu widać ''biały promień'' który przelatuje przez napisy. Podobnie było w czołówce PR. Dźwięk także brzmi ''Raportowsko''. Myślę że ta oprawa graficzna miała być na początku dla PR, a potem po prostu zmieniono kolorystykę i napisy. Ze studiem pewnie podobnie.

Tu czołówka Wydarzeń Dnia (co prawda piszę ''Tygodnia'', ale są to podobne czołówki (zreztą chyba identyczne)

http://pl.youtube.com/watch?v=bZRBDQmvg ... re=related
erkk
Użytkownik
Posty: 171
Rejestracja: 01 wrz 2008, 12:20

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: erkk »

TiM napisał/a
Zauważyliście że ten projekt czołówki miał być najpierw dla Puls Raportu?
Już wcześniej o tym wspominałem ;) Ekrany w studiu raczej napewno są po Raporcie. Studio rzeczywiście jest lepsze, oprawa muzyczna fajna, ale bardziej mi się podobała czołówka PR. Ciekawe jakie projekty mieli dla sportu, pogody i "Pulsu o poranku". A ja przeanalizowałem obie czołówki pod względem podpisów pod obrazkami (WD) i podpisów pod tytułem (PR). Wydarzenia dnia: polityka, informacja, opinie, ekonomia, gospodarka, sport, zdrowie, analizy, ekologia, kryzys, społeczeństwo, oceny, konfrontacje, relacje; Puls raport: ze świata, polityka, biznes, zdrowie, sport, pogoda. Jak widać jest kilka podobieństw.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

No i co z tego że jest tam napis sport? Przecież może to oznaczać że rozmowy będą prowadzony na każdy temat - bo przecież tak będzie.
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Posty: 589
Rejestracja: 26 maja 2006, 21:23
x 1
Kontakt:

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majkell »

erkk pisze:A ja przeanalizowałem obie czołówki pod względem podpisów pod obrazkami (WD) i podpisów pod tytułem (PR). Wydarzenia dnia: polityka, informacja, opinie, ekonomia, gospodarka, sport, zdrowie, analizy, ekologia, kryzys, społeczeństwo, oceny, konfrontacje, relacje; Puls raport: ze świata, polityka, biznes, zdrowie, sport, pogoda. Jak widać jest kilka podobieństw.
I wyraźnie też widać, że jedna czołówka była robiona pod program informacyjny, druga - pod publicystyczny. Jak dla mnie, to nie ma o czym mówić. :)
Arek86
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 03 wrz 2008, 23:30

TV Puls (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arek86 »

Świetna sprawa, że chcą wprowadzić napisy zamiast lektora :)) Simpsonów będzie się oglądać jeszcze lepiej, a i parę słówek z angielskiego wpadnie zawsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości