TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Ice » 04 wrz 2008, 17:11

A nadajniki wlączyli już jakiś czas temu, a nie wczoraj...
A czy ja coś napisałem nie tak w tej kwestii?
Nie oszukujmy się Pulsomaniaku - dzięki nowym nadajnikom i reklamie Puls został zauważony a oglądalność zwiększyła się. Mimo, że zasięg Pulsu jest większy od TV4 stacja nadal sobie słabo radzi tak jak powinna. Teraz jest w miarę, w miarę, ale pozniej? Niczego pewnym być nie można, choć nie wiem jak tą telewizję można oglądać. Kiedyś ta telewizja była lepsza i nie skomercjalizowana - odróżniała się. Teraz nowe kierownictwo ją bardziej dobija - efekty ich działań widzieliśmy zupełnie nie dawno i będzie tego znacznie więcej. Trzeba tylko czekać co będzie dalej - sam jestem ciekaw jak TV Puls ze swoją ''wielką ofensywą'' (:D) poradzi sobie w tym sezonie.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Kryterium0 » 04 wrz 2008, 17:15

Pitus pisze:Mieli całe wakacje na to, i nagle w ostatni tydzien zrobili? A nadajniki wlączyli już jakiś czas temu, a nie wczoraj...

Pozyjemy, zobaczymy...
Jak to nagle ? Od początku wakacji (czyli od uruchomienia ostatniego nadajnika przyznanego w konkursie) oglądalność stacji zaczęła rosnąć. Zbliżali się do 1 % coraz bardziej - mieli po 0,96 %, później w połowie sierpnia zaliczyli spadek formy do 0,78 % i teraz dobili ponad wymarzony próg 1 % udziałów. To żaden sukces. Przy tym zasięgu przy dobrej (i niekoniecznie drogiej) polityce programowej spokojnie mogliby mieć z 2,5 % udziałów.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 04 wrz 2008, 18:02

Ale jak widać, powoli, ale do przodu. Oczywiscie, ze nie wiadomo co bedzie w przyszlosci.Kiedyś ta telewizja była lepsza? A kiedy? Bo dla mnie to tylko za czasów Telewizji Familijnej, i to tylko przez krótki okres, a potem same powtórki, i powtórki... Dlatego nazwa PULS źle się kojarzy, i mają problem z podniesieniem oglądalności. To tak moim zdaniem. Wiem ze tutaj jest wiele innych czynników działających na niekorzyść stacji. Ale Wy krytykujecie ich prawie na każdym kroku... Ja im daje szanse...

P.S. Przepraszam jeśli napisałem coś czego nie można zrozumiec, ale jestem w pracy, nie mam czasu na poprawki :)

P.S. Chyba zmienię login na Pulsomaniak- podoba mi się ta nazwa :D Taką już mam na własnym forum o Pulsie :)
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil » 04 wrz 2008, 18:11

Racja Pulsomaniaku vel.Pitusie. Stacja kruczowo trzyma się nazwy Puls ale po co? Tego zupełnie nie rozumiem. Według mnie to trochę kiepska nazwa jak na telewizję - pasuje bardziej do nazwy margaryny z sterolami roślinnymi. Teraz to już za późno. Po zlikwidowaniu Puls Raportu mogli zrobić reset stacji i nazwać ją jakoś na nowo. Nie mówię tutaj o Foxie bo News Corp nie da swojej nazwy stacji mającej niecały 1% widzów. Po za tym marka Puls kojarzy się ze stacją religijną choć nią już nie jest - ma uniwersalną koncesję. Ostatnio oglądając kolorowe szmatławce apropo ślubu M.Kożuchowskiej spotykałem się z określeniami "jej mężem jest Bartek Wróblewski pracujący dotychczas w katolickiej TV PULS" sprawdzałem u ciotek i babć 6 tych gazet jak nie więcej widziałem. Po prostu Puls kojarzy się ze stacją katolicką a młodzi wykształceni ludzie z dużych miast szukają laickiej rozrywki.
Paweł Ciupak
Obserwator
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Paweł Ciupak » 04 wrz 2008, 20:29

cmabb pisze:Nie mówię tutaj o Foxie bo News Corp nie da swojej nazwy stacji mającej niecały 1% widzów.
Hm, jakoś marginalnemu serbskiemu Fox televizija dała.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil » 04 wrz 2008, 20:39

Szczerze? Nie wydaje mi się aby to była byle jaka telewizja. Na serbskim rynku który dopiero się rozkręca jest jednym z lepszych graczy i ma duży potencjał - pewnie dlatego.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: SNOL » 04 wrz 2008, 22:04

Może mi ktoś powiedzieć, co jest napisane na tym małym pasku pod znakiem "PULS" na ekranie podczas "Wydarzeń dnia"? Ten kanał trochę mi śnieży i nie mogę rozczytać. Nie wygląda jak "na żywo".
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil » 04 wrz 2008, 22:09

To napis na żywo. Dzisiaj odbyła się premiera programu "Co masz do stracenia" powiem, że całkiem przyjemnie się to ogląda, prowadząca też jest całkiem fajna i są ciekawi uczestnicy - mają spory dystans do siebie. Podoba mi się kadrowanie. Tylko ten cały trener od jednej z grup strasznie wygląda.
Arek86
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Arek86 » 04 wrz 2008, 23:27

Program typowo praktyczny. Ja podczas emisji notuje ciekawe rady. Wydaje mi się że są bardzo cenne. Może dzięki TV schudnę ;) do tej pory działało to w drugą stronę.

Co do negatywnych komentarzy, to dużo osób kojarzy Puls ze stacją katolicką, a tu po prostej linii skojarzenie z Rydzykiem. Polecam na ten temat artykuł:

http://media2.pl/felietony/39335-nauczm ... media.html

Wprawdzie o Religia TV, ale ten sam problem.

Co do Zbrodni Niedoskonałych to słaby program jak na moje gusta, ale być może niektórzy lubią tego typu programy..
ARTUR B.

TV Puls (HD)

Post autor: ARTUR B. » 05 wrz 2008, 10:23

Program "Co masz do stracenia?" jest naprawdę dobrze zrobiony. Jestem pozytywnie zaskoczony. To chyba najlepszy program, który powstał w tej telewizji
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Tomek » 05 wrz 2008, 13:21

http://media2.pl/felietony/39335-nauczm … media.html

Wprawdzie o Religia TV, ale ten sam problem.
Możesz nie podawać tak beznadziejnych artykułów. "Dziennikarz" swoim językiem kompromituję siebie oraz Media2. Zastanawiam się, ile M2 płaci za wpisy blogowe tego człowieka.

A TV Puls będzie nadal kojarzony ze stacją katolicką, dopóki będzie miał tych samych właścicieli i ogólnie familijny charakter. Niedawno mogło się to zmienić, ale i tak ludzie z tej telewizji wpadli na pomysł cenzurowania niektórych scen, więc nadal chyba chcą być kojarzeni z konserwatyzmem religijnym, choć gorsze rzeczy nadawali za czasów Polsatu. W ogóle nie wiem, po co franciszkanom ten kanał jest potrzebny - religijnego formatu prawie zero. Mogli wymusić na News Corp. powstanie satelitarnego TV Niepokalanów, gdy z nimi uzgadniali warunki.

Mi nie przeszkadza religijny charakter telewizji Trwam - czasem oglądam ich, gdy nadają programy amerykańskiej sieci religijnej - problem tej stacji leży gdzie indziej.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Ali » 05 wrz 2008, 15:31

cmabb pisze:Według mnie to trochę kiepska nazwa jak na telewizję - pasuje bardziej do nazwy margaryny z sterolami roślinnymi.
Albo do ketchupu, jak to nam zaprezentował kiedyś Buka (vel Krewetka). :D

Moim zdaniem troszeczkę za bardzo najeżdżacie na TV Puls. Czego by nie zrobili, musi być jakieś słowo krytyki na tym forum (oprócz wyjątków). Stacja podniosła się w 2007r. po wielkim upadku a teraz pnie się w górę. Dajcie im trochę czasu na rozwój.
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Ice » 05 wrz 2008, 15:59

Kiedyś dawałem im szansę. Ale to, co w ostatnim czasie wyprawiali i to co zaprezentowali nam jesienią 2007roku zniechęciło mnie całkowicie do oglądania tej stacji. To, że teraz pnie się w górę nie oznacza, że będzie tak cały czas - dopóki nie popadną w kolejne problemy - między innymi finansowe. Kiedyś taki scenariusz już przerabiali kilkanaście razy - zapowiadało się dobrze, potem mieli problemy. I tak w koło. Po prostu nie mam zaufania do tej stacji.
adekpabianice
Obserwator
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: adekpabianice » 05 wrz 2008, 16:00

A czemu na stronie puls w programie tv Aktualności dnia są w odcinkach ? Czyli tak jakby to niebyły informacje ?
I tak te informacje niepodobają ale oprawa jest fajna :)
Tv Puls
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Tv Puls » 05 wrz 2008, 16:06

Program ,, Co masz do stracenia '' wyszedł pulsowi bardzo dobrze, mnie wkużyły tylko 2 min. napisy końcowe, a program ,, Zbrodnie Niedoskonałe '' też jest całkiem, całkiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”