TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Oksis
Użytkownik
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Oksis » 07 wrz 2008, 10:06

Nawet autobus cały zewnątrz oklejony Simpsonami widziałem.
Posiadam duże zbiory archiwalnych magazynów telewizyjnych.
Tv Puls
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Tv Puls » 07 wrz 2008, 18:27

Dzisiaj oglądniłem Nie-Dzielnego Kierowce i moje pierwsze wrażenie to nuda, pierwszy odcinek był nieciekawy i bezsennsowny, tylko przedstawienie uczestników. Mam nadzieje że kolejne będą ciekawsze, bo ten był na 3-.
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator

TV Puls (HD)

Post autor: Krewetka » 07 wrz 2008, 20:16

Na wrzuta.pl mozna zobaczyc reklame TV Puls dookola wideo :)
Oj, chyba Puls sie podnosi. oby tak dalej...
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Ali » 08 wrz 2008, 13:20

A swoją drogą, jak zetknęliście się z Pulsem, ale tak na poważnie?

Bo ja jakieś 10 miesięcy temu przeskakując z nudy po kanałach natrafiłem na "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty". Pomyślałem że obejrzę. Spodobało mi się. Drugim programem, który obejrzałem na Pulsie (w całości) był teleturniej Tylko Ty. Puls mnie zafascynował i przesunąłem go na 6 miejsce w moim telewizorze :) . Tak właśnie zaczęła się moja przygoda z tym kanałem.

P.S. Pamiętam także Puls za czasów "zielonej kulki", ale wtedy go nie oglądałem. Nie interesują mnie kanały religijne (a takowym był). Jeszcze pamiętam że w dawnych latach Pulsu (2001-2003) oglądałem tam tylko bajki. :P
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
sebol
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: sebol » 08 wrz 2008, 14:31

Na poważnie? Jego żywot śledzę od czasu Telewizji Niepokalanów, a zatem, od kolebki :)
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 08 wrz 2008, 14:47

Kurcze, za czasów Telewizji Familijnej, oglądałem Puls, tylko dlatego ze emitował serial "Pan wzywał milordzie', oraz "Zdarzyło się jutro". Potem przez okres powtórek, oglądałem..."Kacper i przyjaciele" :) i jeszcze "Eckhart- mysz o wielkim sercu" :) Stacją zainteresowałem sie w momencie powrótu Pulsu- programy "Nasza Antena", seriale polsatowskie, studio otwarte. Jak dowiedziałem się że stacją jest zainteresowane News Corp. to wtedy tak na poważnie zacząłem śledzic losy stacji.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: TiM » 08 wrz 2008, 17:51

Moje pierwsze zetknięcie z Pulsem było około 2003-2004, z powodu nadawania bajki ''Było sobie życie''. Potem ten kanał odłączyli mi z kablówki (chyba z powodu wstrzymania nadawania programu). Ponownie interesować się Pulsem zacząłem, kiedy News Corporations zainwestowało w tą telewizję. Głównie to Puls Raport ciągnął mnie do tej stacji. Niestety żal mi było że mało ludzi wie o tym programie (prawie zero reklamy). Po zdjęciu PR strasznie zawiodłem się na tej stacji (wkurzyło mnie zachowanie NC: ściągnąć program bez wcześniejszego powiadamiania dziennikarzy, i zwolnić 120 osób.) Teraz za bardzo nic mnie nie ciągnie do Pulsu (oprócz Simpsonów, ale nie wypełnia dla mnie pustki po Puls Raporcie). Ale różnymi wydarzeniami tej stacji się interesuje.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 08 wrz 2008, 21:27

Ja z Puls oglądam od 2002 roku. Początkowo oglądałem "Zdarzyło się jutro" oraz "Dotyk Anioła", później po części "Wydarzenia" i "Serwis Pulsu". Po powrocie kanału oglądałem seriale z cyklu "Było sobie...", czasem powtórki shitów z Polsatu i teraz na koniec "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty?" oraz "Puls Raport". W sumie to wszystkie pozycje, z jakimi się spotkałem bliższej w tej stacji.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: AtoMan » 08 wrz 2008, 21:30

A ja z kolei mniej więcej od początku Pulsu, głównie kultowe M^2, trochę Allo Allo, sporadycznie Gumitycy ;-)
dość
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 08 wrz 2008, 21:42

Ktoś kiedys napisał że słyszał o programie "Co masz do stracenia" że to produkcja niskobudżetowa. Oglądałem dopiero dziś pierwszy odcinek, i jakoś miałem wrażenie, ze program jest dobrze zrobiony, i nie wygląda na jakąś tandete...
Conan
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Conan » 08 wrz 2008, 21:49

Patrząc na dane oglądalności z medialinku po 1 tygodniu września spodziewałem się czegoś lepszego po Pulsie... Liczyłem że przynajmniej przekroczą ten 1%...
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil » 08 wrz 2008, 21:55

Znalazłem starą reklamę programu Gumitycy:
Obrazek

Ja zetknąłem się z Pulsem jako dziecko oglądając Domek na Prerii i Kacpra przyjaznego duszka. Z tatą oglądałem Wydarzenia, pamiętam jeszcze takie komunikaty o problemach w stacji na czerwonym tle pisane wielkim Arial Blackiem. Zielonego Pulsu nie oglądałem (oprócz Pulsu Dnia) aż to comebacku - teraz do robię regularnie :D

Spójrzcie na domenę internetową : tvpuls.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 08 wrz 2008, 23:25

Conan pisze:Patrząc na dane oglądalności z medialinku po 1 tygodniu września spodziewałem się czegoś lepszego po Pulsie... Liczyłem że przynajmniej przekroczą ten 1%...
Nie można w ciągu tygodnia od wprowadzenia ramówki podnieść sobie oglądalności. Najlepiej sprawdzić ile osób ogląda wybrane programy po po 3-4 tygodniach.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Kryterium0 » 09 wrz 2008, 10:13

Tu nie chodzi o podnoszenie oglądalności, ale utrzymanie jej na stałym poziomie chociaż. Mieli już ponad 1 % udziałów, fani już sikali z podniecenia, że w tym tygodniu będzie świetnie, a tu niespodzianka :).

Co do programu "Co masz do stracenia ?" to dość ciekawy - fajnie zrobiony. Uczestnicy może kiepscy, ale jest kilka fajnych osób (m.in. starsza Anna i licealistka Edyta, która -mam nadzieję- wygra ten program). Jako, że w czwartkowe wieczory nic ciekawszego nie leci to chyba będę to oglądał. A teraz powinno się zrobić ciekawie, bo w końcu zacznie się rywalizacja i eliminacja zawodników :)
erkk
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: erkk » 09 wrz 2008, 12:15

Pierwszy raz "Puls" zacząłem oglądać na początku jego działalności. Głównie ze względu na bajki (np. braci Grimm), a szczególnie na taką której tytułu nie pamiętam, ale pamiętam, że była o myszach i na początku pokazywali arras z rycerzem i on mówił: "Jam jest Martin. Za mie przemówi mój miecz". Później oglądaliśmy "Wydarzenia", po których był serial "Pan wzywał, Milordzie?". Jak przez mgłę pamiętam, że w studiu było dużo zieleni, a tło w prognozie było jasnoniebieskie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”