TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Arek86
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Arek86 » 05 paź 2008, 20:19

Ka.mil pisze:Przeglądam te komentarze na stronie 5-klasisty i widzę że niektórzy ją wręcz uwielbiają, schlebiają a niektórzy nienawidzą. Ona po prostu jest bardzo charakterystyczną osobą...
Ja także ją bardzo lubię, bo na tego Korólczyka nie mogłem już patrzeć, jeszcze ta scenografia wszystko takie ciemne i prowadzący nudny jak flaki z olejem. Teraz jest inaczej. Lepiej, ciekawiej, kolorowo.
No proszę. A moja babcia ma zupełnie odwrotnie. Poprzedniego prowadzącego wręcz uwielbiała, oglądała każdy odcinek, łącznie z powtórkami. Za każdym razem zachwycona ;) Teraz mówi że nie może na tą głupią babę patrzeć :D i nie ogląda.

Mnie za to trochę irytuje Rogalska momentami ale program jest bardziej żywy z drugiej strony.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil » 07 paź 2008, 7:54

Nadal nie wiadomo co dzieje się z serialem "Dance Dance Dance" nie ma go w programie zamiast niego emitowany jest program "Uwaga żarty" - na stronie internetowej tv puls istnieje w programie wyżej wymieniona pozycja - natomiast na wizji serialu brak. Dzisiaj jeszcze dodano konkurs o serialu "Dance, Dance, Dance"....

Jak oni mogą coś takiego zrobić? Widzę na blogu Pitusa - ludzie pytają się jego o serial a tu nie wiadomo czy przeniesiony na inną godzinę, zdjęty z ramówki, zawieszony na nieokreślony czas... Tam gdzie mogą sobie pomóc to się dobijają...
Conan
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Conan » 07 paź 2008, 19:05

No i mamy już informację że Dance Dance Dance znika z prime-time. Serial emitowany będzie już tylko rano.

Liczę że w tym paśmie zostanie wyemitowane coś sensowniejszego niż "Uwaga żarty". W końcu to 20:30.
Evil
Junior

TV Puls (HD)

Post autor: Evil » 07 paź 2008, 20:06

No i po co, po to, żeby emitować "Uwaga żarty", zamiast jakiegoś (zapewne dla niektórych, nie dla mnie) ciekawego serialu. No, ale w końcu to TV Puls i ich świetna polityka programowa. Być może szykują coś nowego ?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Ice » 07 paź 2008, 20:14

Evil: Być może szykują coś nowego ?
Nadzieja matką głupich. ;) Nie sądzę, aby szykowali coś nowego... To Puls - wszystko co mieli do przygotowania na jesień już emitują. Zresztą chyba nie muszę tego Tobie tłumaczyć, Evil.

A polityka programowa tej stacji owszem - jest tragiczna o czym wielokrotnie pisałem. TVN wprowadził korektę w ramówce tylko raz (ze względu na nowy serial ''Brzydula''), Czwórka chyba ze dwa razy w tym sezonie (ze względu na wyniki oglądalności seriali i nowe programy). Natomiast TV Puls? Kilka NAGŁYCH zmian i to dosyć poważnych w ramówce to poważny cios w plecy. Widzowie nie wiedzą co się dzieje i co mogą oglądać więc nie dziwmy się, że na wynikach oglądalności się to odbija. Tak naprawdę jest to wprowadzanie w błąd, prawie w ogóle nie podają informacji o zmianach nie nagłaśniając ich na antenie. Tak powinno być, aby widzowie wiedzieli, co i kiedy mają oglądać.

Co do ''Dance, dance, dance'' - zrozumiałbym inną porę poranną - np. godz. 7:00 - większość młodych jest jeszcze w domu, szykują się do szkoły i oglądają TV. Moim zdaniem swoją widownię serial by mógł osiągnąć. A tak? O beznadziejnej godzinie nikt tego nie będzie oglądał. No i młodą widownię też zrobili h*ja.

Nie wiedziałem, że Dąbski i jego ekhem ''czujność'' położy tą stację w tak szybkim tempie. Masakra.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: TiM » 07 paź 2008, 21:17

Za pewnie wycofali go z prime-time, bo nie spełniał zamierzonej oglądalności. Jeszcze trochę i pożegnamy Simpsonów bo ''oglądalność była poniżej 10%''. I robi nam się powtórka z października.....
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 08 paź 2008, 0:05

Żartujesz? Jak można wycofać serial, za który i tak się wcześniej zapłaciło? Podejrzewam, że osiągał lepsze wyniki niż "Uwaga żarty!".
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 08 paź 2008, 0:11

Pamiętam że program "Uwaga żarty" nadawany w niedziele o 14:30,dnia 17.02.2008 osiągnął 324 351 tyś ! Według danych AGB Nielsen.

Ale oczywiscie to było wtedy. Jestem ciekaw jak teraz jest
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 08 paź 2008, 9:53

No wreszcie mądra decyzja. Miejsce telenowel nie jest w prime time. Na 20:30 przesunąłbym te seriale, które do tej pory nadawane były o 21:30. No ale znając Puls to pewnie tego nie zrobią ;).
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 08 paź 2008, 11:23

W poniedziłki będa Uwaga Zarty, we wtorki NIEdzielny kierowca, a w środy i czwartki serial Zabójcze umysły.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Axel » 08 paź 2008, 14:21

A co do "Uwaga żarty" w prime time to czy to są nowe odcinki czy cały czas powtarzane te same stare odcinki, które zaczęli puszczać od 2007 roku ?
Tv Puls
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Tv Puls » 08 paź 2008, 14:40

Po prostu jest to już nudne, zamiast wprowadzic zmiany wtedy gdy dużo było zmieniane to nie trzeba robic zamieszanie tydzień później. Puls tak nigdy nie osiągnie chocby 1%, mając niezłom ramówke która zasługuje na 2% to rada nadzorcza pulsu się dobija i narzekają, że mają mało kasy. Nie dziwi mnie to!!! Mimo 32 mln. przychodów pulsowi to nie wystarcza, nic dziwnego głupie decyzje nie popłacają.

A co do zmiany godziny seriali nadawanych teraz o 21;30 to nie!!!!, prosze!!! przecież nie wygrają one z m jak.... i barwami...

EDIT Maciek23: Jeżeli się nie mylę, to już któryś raz widzę Twój post a pod nim następny, również Twojego autorstwa. Niestety tym razem jestem zmuszony dać Ci pierwsze ostrzeżenie. Aa... i jak to mówił mój nauczyciel od polskiego - "Osoby, które używają tylu wykrzykników, muszą mieć jakieś zaburzenia osobowości..." A "złom" to się oddaje na złomowisko :P
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 08 paź 2008, 16:02

Pitus pisze:W poniedziłki będa Uwaga Zarty, we wtorki NIEdzielny kierowca, a w środy i czwartki serial Zabójcze umysły.
No przynajmniej Zabójcze umysły się ponownie pojawią. Pytanie tylko czy nowe odcinki czy powtórki, bo wszystkiego się można po nich spodziewać ;).
Ciągle nie widać Ghost Whisperer, chyba więc się tego serialu w Pulsie nie doczekamy. Widocznie sierpniowe informacje o tym serialu to były tylko zwykłe plotki.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Poland » 09 paź 2008, 14:43

A tymczasem TV Puls coś kominuje
Nowe kanały - Puls News i TV Puls Rozrywka
Michał Rogowicz, 9 października 2008, godz. 10:50
8 października 2008 TV Puls złożyła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wnioski o udzielenie koncesji na nadawanie dwóch nowych wyspecjalizowanych kanałów telewizyjnych: kanału informacyjno-publicystycznego Puls News i kanału rozrywkowo-filmowego TV Puls Rozrywka.
W pierwszym etapie nadawania nowe kanały mają być rozpowszechniane za pomocą satelity. Docelowo zamiarem TV PULS jest sprowadzenie ich do nadawania cyfrowego w ramach multipleksów naziemnych.

Jesteśmy zainteresowani czynnym udziałem w procesie konwersji telewizji naziemnej w telewizje cyfrową, nie tylko jako operator multipleksu, ale również jako dostawca programów. Dlatego też staramy się o wzbogacenie portfela oferty programowej TV PULS – mówi prezes Telewizji Puls Dariusz Dąbski.

Kanał informacyjny Puls News ma być alternatywą dla istniejących kanałów informacyjnych. Kanał oferować będzie publicystykę i analizę informacji, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki międzynarodowej. Publicystyka międzynarodowa będzie ukazywać i tłumaczyć pozycję Polski na światowej arenie, objaśniać globalne procesy oraz ukazywać życie i kulturę narodów całego świata.

Istotnym elementem kanału Puls News będą produkowane przez zewnętrznych producentów reportaże, a także zagraniczne filmy dokumentalne. Duży nacisk zostanie położony na programy typu talk show, prowadzone przez znane osobowości dziennikarskie.

Oferta programowa TV PULS Rozrywka zawierać będzie zróżnicowane programy rozrywkowe, seriale i filmy fabularne oraz koncerty popularnych gwiazd muzyki. Ramówkę nowej stacji wypełnią teleturnieje i programy typu talk show, które zapewnią zabawę dla każdego widza. TV PULS zamierza produkować audycje w systemie wysokiej rozdzielczości HD. Zróżnicowana oferta filmowa i serialowa pochodzić będzie z bibliotek światowych dystrybutorów.

Źródło: TV Puls
Według mnie ten Puls jest w ogóle nie zdecydowany bo śwuieżo co zlikwidowali Puls Raportu. Mam nadzieje że niedługo się z tego Fox zrobi :) A poza tym ciekawe czy dzięki temu Puls będzie stacją całkowicie rozrywkową tak jak kiedyś. Ciekawe także czy to wpłynie na zmainę oferty zwykłego Pulsu ??
Przekonamy się już niedługo. Ciekawi mnie to co w nazwie Puls Rozrywki robi "TV" na początku a w Puls News już go nie ma.
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: TiM » 09 paź 2008, 14:58

Mnie ciekawi jak znajdą dziennikarzy do Puls News jak niedawno ich pozwalniano :lol:. Ciekawe kto im zaufa po raz czwarty. A co do tych kanałów tematycznych, to niech oni się zajmą porządnie TV Puls. Bo na razie to nadal słaba stacja telewizyjna, nie budząca zaufanie u widzów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”