TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
kruq
Użytkownik

TV Puls (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kruq »

Szkoda, że Puls nie zdecydował się na emisję dalszych odcinków serialu komediowego "Z boską pomocą". Podobał mi się :) W 2009 roku obejrzałem wszystkie powtórki
Awatar użytkownika
Stig
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: Stig »

Jeśli chodzi o nowe logo pulsu to faktycznie stare było lepsze. Jak ktoś napisał nowe bardziej by się nadawało do puls kids niż do głównej stacji ale poczekajmy jeszcze z oceną na oficjalne info odnośnie logo.

Co do ramówki to wydaje mi się dość ciekawa biorąc pod uwagę możliwości pulsu. Zastanawia mnie jedynie brak na jesieni w ramówce pozycji od discovery. Ostatnio było kilka pozycji z tej stacji i fajnie jakby kontynuowano nadawanie jakiś programów popularnonaukowych czy dokumentów. Jak na razie jedyną stacją ogólnotematyczną nadającą wieczorem jakieś programy o tej treści jest TV4 emitującą Galileo i czasem inne dokumenty. Fajnie jakby było więcej programów tego typu w TV.

Przydałby się moim zdaniem również jakiś sitcom ponieważ brak tego typu pozycji na jesieni w ramówce.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
x 5

TV Puls (HD)

Post autor: Mocny FULL »

Gazety z program tv (TO&OWO) zawsze tydzień na przód wstawiają nowe logo, zobaczę we wtorek, czy już jest TV Puls z nowym logo.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

TV Puls (HD)

Post autor: Direct »

Stig pisze:Zastanawia mnie jedynie brak na jesieni w ramówce pozycji od discovery. Ostatnio było kilka pozycji z tej stacji i fajnie jakby kontynuowano nadawanie jakiś programów popularnonaukowych czy dokumentów.
Będą nowe odcinki dwóch programów z Discovery: "Wojownicy wszech czasów" i "Podniebny horror".

Faktycznie mogłoby być więcej produkcji Discovery zamiast wątpliwej jakości merytorycznej "Szok Video", ale trzeba też patrzeć na to, że "Szok Video" jest zapewne tańsze.
Pozdrawiam, Direct
kruq
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: kruq »

Jutro w tygodnikach tv powinien pojawić się nowy logotyp. Ja sprawdzę Tele tydzień ;)
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Kpc21 »

Mocny FULL pisze:Gazety z program tv (TO&OWO) zawsze tydzień na przód wstawiają nowe logo, zobaczę we wtorek, czy już jest TV Puls z nowym logo.
To zależy, bo są i gazety gdzie ciągle można spotkać logo Polsatu sprzed 10 lat (* POLSAT).
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3274
x 1446

TV Puls (HD)

Post autor: Trzeciak »

Warto także dodać, że TV Puls rozpoczęła emisję zapowiedzi, jakie ukażą się w jesiennej ramówce stacji. Na razie opatrzone są obecnymi belkami TV Puls, oraz napisem "Już we wrześniu" czy coś w tym stylu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
x 5

TV Puls (HD)

Kpc21 pisze:
Mocny FULL pisze:Gazety z program tv (TO&OWO) zawsze tydzień na przód wstawiają nowe logo, zobaczę we wtorek, czy już jest TV Puls z nowym logo.
To zależy, bo są i gazety gdzie ciągle można spotkać logo Polsatu sprzed 10 lat (* POLSAT).
Też się spotykam z takimi gazetami, lecz już coraz rzadziej.
Na pewno we wtorek już będzie nowe logo TV Puls w tygodniku "TO&OWO TV", bo gdy Cartoon Network, TV 1OOO itd. zmieniali logo, to tydzień przed już było w gazecie.

INNA
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Kpc21 »

Ostatnio stare loga widziałem w Dodatku Telewizyjnym do Twojej Gazety (dodają to w moim mieście do lokalnego tygodnika, jednak jest to raczej tytuł ogólnopolski - bo nie ma np. programu regionalnej TVP).
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
x 105
x 61
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: rafik »

To nowe logo już jest w Tele Tygodniu.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Stig
Użytkownik

TV Puls (HD)

Czyli już wiemy że jednak tak będzie wyglądać logo. W zwykłej wersji pewnie będzie zawierać więcej jakiś efektów graficznych jak przy obecnym logo ale jednak "rybka" będzie oficjalnym logo. Zastanawia mnie tylko jak będzie wyglądać na ekranie. Na chwilę obecną ten logotyp wydaje się dość spory a na pewno wysoki i mam nadzieje że nie będzie zajmował sporej części ekranu
lukasz933
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: lukasz933 »

Mnie zastanawia dlaczego TV Puls nie emituje żadnych zapowiedzi swojej nowej ramówki. Startuje ona już za niecały tydzień a tu nic. Uważam, że to błąd bo inne stacje już od dawna się reklamują i zapoznają widzów z nową ofertą. Najwidoczniej aż tak im nie zależy na pozyskaniu nowych widzów.
Awatar użytkownika
Stig
Użytkownik

TV Puls (HD)

Puszczają
3q33 pisze:Warto także dodać, że TV Puls rozpoczęła emisję zapowiedzi, jakie ukażą się w jesiennej ramówce stacji. Na razie opatrzone są obecnymi belkami TV Puls, oraz napisem "Już we wrześniu" czy coś w tym stylu.
aczkolwiek chyba trochę żadko bo również nie trafiłem jeszcze na te zapowiedzi.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

TV Puls (HD)

Post autor: Direct »

Ja na razie widziałem tylko zapowiedzi nowych bajek w Stacji Porankowo.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
x 5

TV Puls (HD)

W nowym tygodniku "TO&OWO" jest już nowy logotyp stacji TV Puls.

INNA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”