TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

TV Puls (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Zanim pojawił się w TV Puls ten Zaborowski to dyrektorem programowym był Dąbski. W sumie nie dziwię się, że Zaborowski odszedł - zapewne niewielkie fundusze na ramówkę skutecznie ograniczały jego pomysły, bo pewno jakieś miał. A zamieniać propozycje programowe miejscami co kilka miesięcy, to i Dąbski potrafi :P.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 48
x 154

TV Puls (HD)

Post autor: matik »

Niestety, ale Puls się stacza
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 36
x 209

TV Puls (HD)

Post autor: Dominik »

Niestety Puls dalej ma taktykę kupowania filmów klasy B, nawet na święta, a oprócz tego jeszcze trochę powtórek. Świąteczna ramówka była o wiele lepsza rok temu, ba, nawet 2 lata temu. Bo kiedyś kupowali filmy starsze, ale lepsze. A teraz patrzą żeby kupować pozycje z 2010 cz 2011 roku, nie zwracając uwagi że są okropne. W ogóle ramówka Pulsu już w 50% opiera się na filmach, które emitowane są codziennie rano i wieczorem, a weekendy przez prawie cały dzień. Dąbski stracił u mnie kompletnie szacunek i jako prezes TV Puls i jako człowiek, bo nie cierpię kłamstw i bujania w obłokach - w tym wypadku obiecywanie większych inwestycji, a w ostateczności cofanie się w rozwoju i to bardzo duże!
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 21

TV Puls (HD)

Post autor: TiM »

Tektura pisze:Wigilia:
......................
00:00 - Ostatnia misja
Czy to ta nasza polska produkcja, czy jakiś przetłumaczony zagraniczny tytuł?
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 22
x 21

TV Puls (HD)

Post autor: Dijon »

To jest polska produkcja: "reż. Wojciech Wójcik, występują. Bogusław Linda, Janusz Gajos, Peter J. Lucas, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Fronczewski, Ewa Gorzelak".

Jeśli mnie pamięć nie myli, to film ten emitował jakiś rok temu TVN.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 48
x 154

TV Puls (HD)

Tektura pisze:Jeśli mnie pamięć nie myli, to film ten emitował jakiś rok temu TVN.
Ten film był w tym roku w pulsie już kilka razy.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

TV Puls (HD)

Dominik pisze:kiedyś kupowali filmy starsze, ale lepsze. A teraz patrzą żeby kupować pozycje z 2010 cz 2011 roku, nie zwracając uwagi że są okropne.
Widocznie "statystyczny widz TV Puls" woli film nowszy od lepszego :/.
Dominik pisze:ramówka Pulsu już w 50% opiera się na filmach, które emitowane są codziennie rano i wieczorem, a weekendy przez prawie cały dzień
Weekendowe filmy osiągają wysoką oglądalność, jakoś ponad 3% udziału w rynku, czyli sporo powyżej średniej tygodniowej stacji.

PS. Tektura miesiąc temu pisał, że z TV Puls zniknęły filmy erotyczne. I faktycznie chwilę ich nie było, ale znowu są.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 15

TV Puls (HD)

Post autor: piciu »

Tektura pisze:Jeśli mnie pamięć nie myli, to film ten emitował jakiś rok temu TVN.
Tak, miał fajną muzyczkę w zapowiedzi :D.
Obrazek
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 48
x 154

TV Puls (HD)

piotrekmessi pisze:
matik pisze:
Tak, miał fajną muzyczkę w zapowiedzi :D.
Ja nic takiego nie napisałem
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 22
x 21

TV Puls (HD)

Post autor: Dijon »

piotrekmessi pomylił się w tagach i dlatego tak wyszło.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 41
x 81

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil »

Dominik pisze:Dąbski stracił u mnie kompletnie szacunek i jako prezes TV Puls i jako człowiek, bo nie cierpię kłamstw i bujania w obłokach - w tym wypadku obiecywanie większych inwestycji, a w ostateczności cofanie się w rozwoju i to bardzo duże!
Guzik wiesz o tym co się dzieje w Pulsie i jaka jest tam sytuacja.
Dąbski wyciągnął tą stację od widma całkowitego upadku.
Fakt - nie ma może niesamowitych ociągnięć - ale przynajmniej stacja ma płynność finansową.

Wymagasz wielkich inwestycji a zapominasz, że pracują tam ludzie którzy mają dzieci na wychowaniu, kredyty itd...
Nie mówiąc o tym, że warto też rozejrzeć się dookoła i zobaczyć jaką mamy sytuację w mediach.

Ok - masz prawo krytykować postawę Dąbskiego jako biznesmena, ale nie jako człowieka...
Nikt Ci nie dał prawa do oceniania jego zachowania i jego postawy.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 21

TV Puls (HD)

Post autor: TiM »

Tak, leciało rok temu (30 grudnia), ale pamiętam też, że emitowali ten film z 2 albo 3 lata temu w niedziele o 20:00. W ramach ciekawostek, był on współtworzony przez WIZJE TV (znana jako platforma satelitarna, która została przejęta przez Cyfrę +). Zakończył on także emisje kanału Wizja Jeden.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

TV Puls (HD)

Widział ktoś program "Przyłapani"? Ja ostatnio miałem okazję się z nim zapoznać. Składa się z szeregu krótkich niby to śmiesznych filmików nakręconych niby to z ukrycia przez niby to przypadkowe osoby. Filmiki są tak ewidentnie i wybitnie nieumiejętnie udawane, że boli patrzeć. Poziom mojego zażenowania był jeszcze większy, niż w przypadku "Goło i Wesoło". Jak można było kupić takie g****?
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 15

TV Puls (HD)

Post autor: piciu »

Pewnie było tanie, to kupili :P.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 36
x 209

TV Puls (HD)

Post autor: Dominik »

Kamil pisze:
Dominik pisze:Dąbski stracił u mnie kompletnie szacunek i jako prezes TV Puls i jako człowiek, bo nie cierpię kłamstw i bujania w obłokach - w tym wypadku obiecywanie większych inwestycji, a w ostateczności cofanie się w rozwoju i to bardzo duże!
Guzik wiesz o tym co się dzieje w Pulsie i jaka jest tam sytuacja.
Dąbski wyciągnął tą stację od widma całkowitego upadku.
Fakt - nie ma może niesamowitych ociągnięć - ale przynajmniej stacja ma płynność finansową.

Wymagasz wielkich inwestycji a zapominasz, że pracują tam ludzie którzy mają dzieci na wychowaniu, kredyty itd...
Nie mówiąc o tym, że warto też rozejrzeć się dookoła i zobaczyć jaką mamy sytuację w mediach.

Ok - masz prawo krytykować postawę Dąbskiego jako biznesmena, ale nie jako człowieka...
Nikt Ci nie dał prawa do oceniania jego zachowania i jego postawy.
Z tym, że Dąbski ma duże osiągnięcia nie zamierzam polemizować. Zwiększył ponad dwukrotnie oglądalność stacji i przychody, przy kilkanaście razy mniejszych kosztach i to jest duży sukces. Ale jeśli prezes stacji mówi wiosną, że mają być duże inwestycje, że na jesień ma się pojawić KILKA polskich produkcji (a nawet dokładniej mówi że np. m.in. teleturniej rodzinny) a na końcu te plany nie są w całości zrealizowane, to uważam to za coś nienormalnego. Bo prezes stacji powinien mówić o czymś, co znajduje się w biznesplanie, a nie o tym, co może zrealizuje, a może nie.

I rozumiem, że pracownicy stacji muszą się z czegoś utrzymać, ale nie wierzę w to, żeby stacja zarabiała tak mało, żeby nie można było stworzyć lepszej ramówki. Ja uważam, że Dąbski dalej stara się odcinać kupony od sukcesu z 2009 roku, tylko że widzowie pomału oczekują czegoś lepszego. Stacja ma większą oglądalność, bo i większy zasięg, ale na razie nie może przebić powtórkowej TVN 7. Oczywiście rozumiem, że Puls jest w cięższej sytuacji niż TV4, czy TVN 7, bo nie jest kodowany i jeszcze musi otrzymywać nadajniki naziemne, a niedługo jeszcze drugi kanał, ale uważam, że tej jesieni jest gorzej niż na wiosnę, a to krok w tył.

Natomiast może rzeczywiście powinienem się zgodzić z tym, że nie powinienem Dąbskiego oceniać jako człowieka, bo nie znam go osobiście, więc jakim jest człowiekiem nie wiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”