TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 41
x 81

TV Puls (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Na chwilę obecną Pulsowi nie opłaca się inwestować znacznych kwot w swoją ramówkę.
Ruszy DVB-T pojawią się inwestycje. Zobaczycie :)
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

TV Puls (HD)

Post autor: Direct »

Ale DVB-T jest już dostępne niemal w całej w Polsce - do końca 2011 roku MUX2, na którym nadaje TV Puls, obejmie zasięgiem 94% mieszkańców Polski. Kiedy wg Ciebie, Kamil, "ruszy DVB-T"? Bo nie zanosi się, żeby NTC w ogóle zdobyła jakąś wielką popularność, a już na pewno nie w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

TVN7 w przyszłym roku dostanie serial przygotowany specjalnie na swoją antenę, TV4 robi coraz to nowe programy własne (może i marne, ale jednak robi), a TV Puls wciąż czeka na DVB-T, które już działa.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 41
x 81

TV Puls (HD)

Post autor: Kamil »

Na chwilę obecną DVB-T nie jest popularne gdyż, nie rozpoczęło się jeszcze wyłączanie nadajników analogowych.
Większe wrzucanie kasy w ramówkę TV Puls było by po prostu biznesowym bezsensem.
sziraczek17
Junior
x 2
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: sziraczek17 »

Nie koniecznie w całej Polsce. W tej chwili, w takich miastach jak np. Wałbrzych próżno szukać polskiego DVB-T. Szokujący jest fakt, że na zwykłej antenie bez wzmacniacza odbieram kanały czeskie (!). A Pulsu nie mam nawet w analogu. Myślę, że dopiero pod koniec 2012 roku będziemy mogli mówić o pełnym starcie DVB-T.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 23
x 21

TV Puls (HD)

Post autor: Dijon »

ObrazekObrazek

Chyba Puls jest jedyną (na pewno w DVB-T jest, jak inaczej - to już nie wiem) stacją nadającą w 16/9 i obniżającą logo podczas filmu w CinemaScope.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

TV Puls (HD)

Mała ciekawostka:
26 listopada o 20:00 TV4 wyemituje film "Phoenix" z 1998 r. Ten sam film TV Puls pokaże 5 grudnia o 22:30.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 36
x 209

TV Puls (HD)

Post autor: Dominik »

Jak widać umieszczenie "Wydziału śledczego RIS" o godz. 17:00 okazały się dobrym pomysłem, gdyż od grudnia będzie pokazywany kolejny sezon, tylko piszą że drugi, a do ten który się zakończy to 5, więc chyba się trochę cofną. w każdym bądź razie widać, że seriale kryminalne mogą znaleźć z powodzeniem miejsce w ramówce i widzów, ale nie emitowane w najlepszym czasie antenowym. tak samo Miami Medical, czy Gliniarz z Memphis mogły by się znaleźć w ramówce popołudniowej i pewnie spojrzałoby na nie więcej osób niż o 20:30, kiedy jest o wiele więcej ciekawych programów do oglądnięcia.
Mam nadzieję, że pasmo z kryminałami o 17:00 się utrzyma i pojawią się po RIS kolejne seriale tego typu. Pamiętam, jak kilka lat temu TVN miał takie pasmo o 14, czy 15 i to też było fajne, ale teraz TVN nie emituje już prawie żadnych zagranicznych pozycji.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 15

TV Puls (HD)

Post autor: piciu »

Często w wakacje TVN puszczał ok. 15 "Detektywa Monka". A co do seriali na TV Pulsie - naprawdę dobrze, że "Wydział..." przełożono na wcześniejszą porę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 36
x 209

TV Puls (HD)

Post autor: Dominik »

Jak widać kreskówki to jest nadal hit TV Puls, bo takie tytułu jak "Chip i Dale", czy "Timon i Pumba" potrafią zdobyć 400-500 tys. widzów. Także kreskówki to nadal mocna strona Pulsu.
Natomiast warto też nadmienić, że Puls ulepszył nieco swoją ramówkę świąteczną i pojawią się: "Dawno temu w trawie" - powtarzany wiele razy zdaje się przez TVN, "Na psa urok" - film z 2006 r., o dodatku był w kinach, więc będzie z dubbingiem, i "Jednostka przygotowawcza" - krótkometrażówka Disneya sprzed 2 lat, która dzisiaj wyszła na DVD.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 37
x 352
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: AtoMan »

Serio? Nie spodziewałem się takich usprawnień, ale generalnie na plus.

Co do "Na psa urok" to mam nadzieję na dubbing, chociaż TVP puszczała go z lektorem...
dość
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

TV Puls (HD)

Jeśli film był zdubbingowany, to TV Puls na 99% ma wersję z dubbingiem.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 37
x 352
Kontakt:

TV Puls (HD)

Tak nakazywałaby logika, ale niedawno emitowany film "16 życzeń" poszedł z lektorem, mimo że Disney Channel go zdubbingował, dlatego mam cień wątpliwości.
dość
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

TV Puls (HD)

Wyjątek, ale z reguły TV Puls kupuje wszystkie kreskówki z dubbingiem, w przeciwieństwie do np. Polsatu, gdzie aktualnie leci "Pinky i Mózg" z lektorem.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 37
x 352
Kontakt:

TV Puls (HD)

To prawda, Puls nawet wyciąga dubbingi, których nigdzie nie wyemitowano ani nie wydano (stare filmy anime od Toei, czy ostatnio "Niesamowity Jungo") - ale Szczenięce lata Toma i Jerrego po części emitują z lektorem.

No i jestem trochę zawiedziony, że ten popularny Disneyowy blok po niedzieli zniknie zastąpiony powtórkami Flintstonów i TiJ - liczyłem na jakieś inne serie Disneya.
dość
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

TV Puls (HD)

AtoMan pisze:stare filmy anime od Toei
Jak np. "12 miesięcy"? Bo ostatnio to w Pulsie oglądałem ;). Świetny dubbing tam był.
Pozdrawiam, Direct
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”