TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3190

TV Puls (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Co do filmu, to że nie pochodzi on z dużej wytwórni, która może poszczycić się zbyt dużą ilością popularnych produkcji, to muszę przyznać, że jest to dość ciekawa komedia, o jakie często trudno w dzisiejszych czasach. Film jest też dość nowy i przyznam, że to dobry wybór jak na TV Puls. Ostatnio pojawiają się tam filmy, na które warto rzucić okiem, tym bardziej, że oglądamy je w 16/9. TVP daje lepszy popis emitując ostatnio "Piratów z Karaibów: Na krańcu świata" w 4/3. Co prawda w pokoju mam stary, poczciwy telewizor 4/3 ale po przycięciu filmu dało się odczuć pewne braki na ekranie - podobny ból odczuwam przy oglądaniu seriali w Comedy Central i Disney Channel.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 22
x 21

TV Puls (HD)

Post autor: Dijon »

No a teraz Fantomas w 16/9. Puls się "ogarnia" :) Ostatnio kiedy film leciał w TVP, nadano wersję letterboxową.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

TV Puls (HD)

Post autor: Direct »

W najbliższą niedzielę 15 stycznia, do TV Puls wróci serial "Gliniarz z Memphis", którego emisję przerwano pod koniec września. Będzie emitowany o północy :).

A jeśli chodzi o oglądalność TV Puls, to w tygodniu 2-8 stycznia 2012 stacja uzyskała aż 2,38% w grupie komercyjnej.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 36
x 209

TV Puls (HD)

Post autor: Dominik »

Biuro Reklamy TVN pisze:Na rok 2012 [TV Puls] planuje dalszy dynamiczny wzrost oglądalności. Wszystko to, dzięki zwiększonym inwestycjom w programming. Wiosną pojawią się na antenie TV Puls dwa nowe seriale i dwie telenowele. Istotną część ramówki będą stanowiły filmy – od kina familijnego po kino akcji i horrory.
Z tej informacji wynika, że Puls wiosną nadal w ramówce nie znajdzie się nic ciekawego. 2 seriale i 2 telenowele... To ma być cała ramówka? A gdzie polskie produkcje i jakieś inne programy? Cała ramówka znów będzie opierać się na okropnej jakości filmach?
To jest jakaś porażka, bo widzę, że stacja zamiast iść do przodu, to od jesieni tego roku zaczyna się cofać. Nie wiem, czy szefostwo stacji myśli, że skoro mają już duży zasięg to oglądalność będzie rosnąć sama?
Już przez chwilę ,yślałem, że stacja idzie w dobrym kierunku bo ma zamiar zrezygnować np. z telenowel, a teraz widzę, że ramówkę znowu wypełnią aż 2 telenowele.
A skoro piszą, że istotną częścią ramówki będą filmy, to można się domyślić że będzie kilka tandetnych filmów dziennie powtarzanych po kilkanaście razy.
Ciekaw jestem kiedy będzie się można spodziewać w Pulsie ramówki chociaż na poziomie jesieni 2010...
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 37
x 352
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: AtoMan »

Możliwe, ze się wstrzymują z inwestycjami do ewentualnego startu Pulsu 2 - jeśli nie ruszy, to przynajmniej będą mieli "odłożone" na inwestycje (chyba, że grozi im kara?).
dość
Jantar
VIP Expert
x 8
x 57
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Jantar »

Dominik pisze:
Biuro Reklamy TVN pisze:Na rok 2012 [TV Puls] planuje dalszy dynamiczny wzrost oglądalności. Wszystko to, dzięki zwiększonym inwestycjom w programming. Wiosną pojawią się na antenie TV Puls dwa nowe seriale i dwie telenowele. Istotną część ramówki będą stanowiły filmy – od kina familijnego po kino akcji i horrory.
Z tej informacji wynika, że Puls wiosną nadal w ramówce nie znajdzie się nic ciekawego. 2 seriale i 2 telenowele... To ma być cała ramówka? A gdzie polskie produkcje i jakieś inne programy? Cała ramówka znów będzie opierać się na okropnej jakości filmach?
To jest jakaś porażka, bo widzę, że stacja zamiast iść do przodu, to od jesieni tego roku zaczyna się cofać. Nie wiem, czy szefostwo stacji myśli, że skoro mają już duży zasięg to oglądalność będzie rosnąć sama?
Już przez chwilę ,yślałem, że stacja idzie w dobrym kierunku bo ma zamiar zrezygnować np. z telenowel, a teraz widzę, że ramówkę znowu wypełnią aż 2 telenowele.
A skoro piszą, że istotną częścią ramówki będą filmy, to można się domyślić że będzie kilka tandetnych filmów dziennie powtarzanych po kilkanaście razy.
Ciekaw jestem kiedy będzie się można spodziewać w Pulsie ramówki chociaż na poziomie jesieni 2010...
Dominik, zapewniam cię, że telenowele są bardzo chętnie oglądane i fani z niecierpliwością czekają na podanie tytułów produkcji, jakie zagoszczą na antenie! a właśnie, jeśli je znasz to mogłbyś je podać?
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 36
x 209

TV Puls (HD)

Post autor: Dominik »

Oczywiście, że są chętnie oglądane, ale liczyłem na to, że Puls będzie miał więcej nowości w ramówce w tygodniu roboczym. Natomiast tytułów nie znam, bo cytuję informację z Biura Reklamy, a tam nie podali nazw.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

TV Puls (HD)

Gdyby reszta ramówki się poprawiała, a jednocześnie zostały telenowele, to nikt by nie miał o nic pretensji. Tak to telenowel przybywa, ramówka jak była kiepska, tak jest - coraz więcej raczej marnych filmów, a produkcji własnych/polskich w zasadzie nie ma, nie licząc powtarzanego 3 razy dziennie "Taki jest świat - pod lupą". Polskie programy to jest to, czego w TV Puls brakuje najbardziej.

Co do nowych seriali na wiosnę, to oby nie były to znowu jednosezonowce zdjęte po 10 odcinkach, bo to nie wypali tak samo, jak nie wypaliło jesienią.
Pozdrawiam, Direct
skoda096
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: skoda096 »

Nie wiem czy dobrze trafiłam ? , ale chciałabym zwrócić uwagę do TV Puls na te zmiany ,które wprowadzają nie informując widzów tzn.przerwano serial "Pustynna miłość" od ubiegłego roku nie emitowane ,a oglądaliśmy bez zakończenia,teraz emisja "Burzy uczuć"przeniesiona w takie godziny , gdy się pracuje i nawet nie ma powtórek ciekawe czy oglądając tyle lat następny film musimy skończyć na 583 odcinku - prosimy przywrócić godziny popołudniowe. Wierna na razie Waszemu programowi . Pozdrowienia w Nowym Roku.
Jantar
VIP Expert
x 8
x 57
Kontakt:

TV Puls (HD)

skoda096 pisze:przerwano serial "Pustynna miłość"
przepraszam bardzo, ale ten serial został wyemitowany w całości - ma 182 odcinki i tyle było emitowanych, więc zarzut bezpodstawny... mam zresztą komplet nagrany...
Awatar użytkownika
chris.sz
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: chris.sz »

witajcie

Jestem tu nowy, ale wiele razy wchodze tu i czytam wasze komentarze na temat TV Puls. Ciekawi mnie jedno, moze ten temat byl juz poruszany ale moze ktos z was odpowie mi. Dlaczego obecna TV Puls nie emituje filmow, seriali z okresu TV Familijnej 2001-2002. Bylo tam wiele ciekawych propozycji filmowych i seriali?

pozd. wszystkich
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

TV Puls (HD)

Bo w sensie prawnym obecna TV Puls to zupełnie inna stacja, niż Puls, o którym piszesz. Łączy je tylko taka sama, a właściwie podobna nazwa.
Pozdrawiam, Direct
Jantar
VIP Expert
x 8
x 57
Kontakt:

TV Puls (HD)

chris.sz pisze:witajcie

Jestem tu nowy, ale wiele razy wchodze tu i czytam wasze komentarze na temat TV Puls. Ciekawi mnie jedno, moze ten temat byl juz poruszany ale moze ktos z was odpowie mi. Dlaczego obecna TV Puls nie emituje filmow, seriali z okresu TV Familijnej 2001-2002. Bylo tam wiele ciekawych propozycji filmowych i seriali?

pozd. wszystkich
poza tym nie mają praw emisyjnych do tamtych filmów i seriali - musieliby wszystko na nowo kupować, a to kosztuje, więc wolą zakupić nowe tytuły, bardzo często nie emitowane w polskich stacjach... wyjątek dotyczy tylko polskich seriali TVP - te gościły na wszystkich możliwych kanałach i będą jeszcze nie raz...
Awatar użytkownika
chris.sz
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: chris.sz »

dzieki direct i jantar za odpowiedz ale ktora ze stacji ma te filmy i seriale. wiem ze adres tv familijnej to cybernetyki 7, obecnie jest to adres m.in Kino Polska. Fajnie byloby jeszcze raz zobaczyc "Domek na Prerii" czy np film "2 miliony napiwku" z Nicolasem Cage.
Awatar użytkownika
jack
Junior

TV Puls (HD)

Post autor: jack »

TV Puls jako czołowa stacja mogła by wreszcie pomyśleć o wprowadzeniu Teletekstu.

PS. W TV Puls nie ma aktualnie ani w dzień ani w nocy żadnych Telezakupów i żadnego calltv. TVP, POLSAT i TVN powinni wziąć przykład z TV Puls. To wyróżnia na pewno tą stacje na plus. Żadnych zapychaczy ramówkowych. Skoro TV Puls może to te duże stacje mogły by tymbardziej poprawić ofertę programową w mniej oglądanych pasmach i dać powtórki swoich programów zamiast Zagadkowych nocy, jedynki i innych telemarketów.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”