TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Jordi
VIP Expert
x 2169
x 2079

TV Puls (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Od początku roku coś złego zaczyna się dziać z Pulsem. Wiosna to już klapa za klapą i zastój (ostatnio spadki powolne w ratingach oglądalności). Albo ktoś bardzo źle doradza prezesowi, albo sam prezes o wszystkim decyduje, tylko pojęcie ma nikłe o potrzebach rynku...

Co do strony pulstv.eu, to od paru lat była daleko przed oficjalną stroną stacji w kwestii opisu programów, czy wiadomości. Szkoda, że włodzarzom Pulsu nagle się "odechciało" dawać info na jednak fanowską stronę stacji. I to bardzo dobrze prowadzoną...
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 871
x 1023

TV Puls (HD)

Post autor: N-O-R-O-N »

Szkoda pulstv.eu, to była dość fajna, ciekawsza strona niż strona oficjalna TV Puls. :( Nie docenili @Pitusa i jego dobrze prowadzonej strony włodarze Pulsu, co jest przykre. :(
#MEDIABEZWYBORU

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 15

TV Puls (HD)

Post autor: piciu »

Źle się dzieje w Pulsie, oj źle. Jeszcze niedawno naprawdę można było mieć szansę, że ta stacja odpali jeszcze bardziej, a teraz to właściwie na plus wypadają u nich tylko te lepsze premiery filmowe. @Pitus - good job man! Twoja strona przez naprawdę dłuuuugi czas podsyłała mnóstwo informacji o tej stacji.
Obrazek
piotrekzgr
Junior

TV Puls (HD)

Post autor: piotrekzgr »

Ja osobiście w ogóle na strone Pulsu nie zaglądałem, albo bardzo sporadycznie, u Ciebie było więcej info i bardziej przejrzyście to wszystko wyglądało. Nie żebym się podlizywał, ale mam wrażenie, że od odejścia p.Jacka stacja się wali, póki jeszcze w życie wchodziły decyzje p.Jacka było ok, a teraz to nie wiem co sie dzieje - ramówka coraz gorsza, strona prowadzona "charytatywnie" przez fana jest teraz olewana, w ogóle mam wrażenie, że podejście do fanów się zmieniło. Kompletnie nie rozumiem rezygnacji z hitowego dla Pulsu Arrow, nie ogarniam.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1609

TV Puls (HD)

Post autor: Trzeciak »

Nie wygląda na to, żebyś się podlizywał, bo ja ma wręcz podobne (by nie powiedzieć identyczne) wrażenia.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
rotalplus
Obserwator
x 23

TV Puls (HD)

Post autor: rotalplus »

Turecka telenowela SEZON NA MIŁOŚĆ zagości od czerwca w TV PULS
http://satkurier.pl/news/115482/turecka ... -puls.html

Czyżby zachęceni sukcesem WSPANIAŁEGO STULECIA?
dawid99
Junior
x 2
x 1

TV Puls (HD)

Post autor: dawid99 »

To raczej chyba współczesna telenowela. Na pewno po sukcesie MY uważają, że jak to również z Turcji, to będzie się dobrze oglądało.
Ja zerknę z ciekawości jak będę miał czas. Chociaż ubolewam, że to nie produkcja latino, to cieszę się, że Puls stawia na różnorodność. Może niedługo doczekamy się czegoś z Portugalii...

piotrekzgr
Junior

TV Puls (HD)

Post autor: piotrekzgr »

Ciesze się,że na okres wakacyjny, w którym nie będę miał czasu na TV, bo wolę spędzać czas na świeżym powietrzu dali to, co mnie nie interesuje :D
dawid99
Junior
x 2
x 1

TV Puls (HD)

Ja obejrzałem początek 1. odcinka (ok. 20 minut) i stwierdzam, że to lekka w odbiorze klasyka. Pasuje na wakacyjne popołudnia, taki klimat wakacji. Chyba będzie chodziło o to, że główną bohaterka (z klasy średniej) zakocha się w synu ulubionej projektantki mody. Banalna historia, realia podobne do naszych. Raczej klapy nie będzie. Dobry wybór. I przyjemna muzyka.

Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 52
x 37

TV Puls (HD)

Post autor: Dijon »

O proszę, film "The Sweeney" w TV Puls. Szykuje się całkiem niezła dawka brytyjskiego kina akcji ;) https://www.youtube.com/watch?v=9lOT2zRxrFU
dawid99
Junior
x 2
x 1

TV Puls (HD)

Od 8 czerwca pasmo serialowe w Pulsie od 7:00 do 19:00 - ciągłe przez 12 godzin i polskich produkcji. Jedynie nadal powtórki "Twój Puls" o 6:00.
7:00 "Gliniarz i prokuratur" - powtórka
8:00 "Gliniarz i prokuratur" - premiera
9:00 "Nash Bridges"
10:00 "Sekret" (8-15 czerwca) - powtórka/ "Za głosem serca" (od 16 czerwca) - powtórka
11:00 "Sekret" - premiera
12:05 "Królowa serc" - powtórka
13:00 "Królowa serc" - premiera
14:00 "Sezon na miłość"
16:00 "Łowcy skarbów" (do 12 czerwca)/ "Za głosem serca" (od 15 czerwca)
17:00 "Siły pierwotne"
18:00 "Atlantyda" (do 13 czerwca)/ "Łowcy skarbów" (od 15 czerwca)
Wychodzi na to, że od 15 czerwca aż 7 godzin telenowel. Nigdy tyle ich w Pulsie nie było. I wreszcie jak na razie koniec polskich powtórek w day-time. Widać, że powtórki amerykańskie cieszą się popularnością, głównie "ŁS".

Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 36
x 217

TV Puls (HD)

Post autor: Dominik »

Łoo matko... wypełnili napis 'Puls' w logotypie czerwonym kolorem. Wygląda strasznie. Najwyraźniej dopasowują logotyp do poziomu obecnej ramówki ;)
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 2
x 26

TV Puls (HD)

Post autor: TiM »

Obrazek
Jordi
VIP Expert
x 2169
x 2079

TV Puls (HD)

Post autor: Jordi »

Fakt czerwony aż dziki wręcz i boli patrzenie na to. Nie wiem tylko po co tę minimalną przeźroczystość zostawili... I tak nic nie widać praktycznie za tym logo...
dawid99
Junior
x 2
x 1

TV Puls (HD)

Dobrze, że całe logo nie jest czerwone, ale fakt - strasznie to wygląda.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”