TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
dawid99
Junior

TV Puls (HD)

Post autor: dawid99 » 02 cze 2015, 16:07

Ja akurat wolę nowości. A poza tym wiele jest nowych ciekawych telenowel. Dla odmiany mogą być nowości z Brazylii, Wenezueli, Argentyny, Chile, Portugalii, Peru czy Kolumbii albo Azteci.

piotrekzgr
Junior

TV Puls (HD)

Post autor: piotrekzgr » 02 cze 2015, 16:46

A ja tylko przypominam, że to nie jest kanał telenowelowy, więc 2 w zupełności by wystarczyły ;)
Jordi
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Jordi » 02 cze 2015, 16:51

Ciekawe co dadzą w lipcu. Na początku koniec "Królowej serc", więc 12-14 do zagospodarowania. "Sezon na miłość" pod koniec lipca się skończy, czyli kolejne dwie godziny dochodzą (14-16). Czy kolejne telenowele, czy jednak dadzą coś zgoła innego...
piotrekzgr
Junior

TV Puls (HD)

Post autor: piotrekzgr » 02 cze 2015, 16:53

Wolałbym jakiś serial amerykański, albo może jakiegoś klasyka. A jeśli telenowela, to mogliby się skusić na oryginalną Brzydulę, dziwię się, że do tej pory nikt tego nie zrobił ;)
Jordi
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Jordi » 02 cze 2015, 16:58

Nom zwłaszcza, że odcinki w necie nie są za bardzo dostępne. To byłby hicior o 15 na przykład.

Ale tak czy inaczej aż 4 godziny. Albo znowu uwalą Nianię i te inne polskie produkcje XD
Jantar
Activist
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Jantar » 02 cze 2015, 17:11

No właśnie, już za miesiąc będą wolne 2 godz po Królowej serc, a za kolejny miesiąc jeszcze 2 godziny po tureckim. Niezależnie od tego, czy dadzą telenowelę, czy serial amerykański, dobrze by było, gdyby były to pozycje dawno nie oglądane w polskich kanałach. Oczywiście nie mam nic przeciwko nowościom, ale jednak nowości nie mają tak świetnej oglądalności, na jaką stacja liczy. Sądzę, że powodem tego jest szeroka dostępność nowości z ostatnich lat w internecie - duża część widzów ogląda je na różnych serwisach zagranicznych w oryginale dzień po premierze, kolejna część na kanałach płatnych. Natomiast te klasyki mogą im oglądalność trochę podbić z racji kompletnego braku, albo szczątkowego w najlepszym wypadku dostępu do tytułów. Pan Jacek doskonale to wiedział, dlatego szukał przede wszystkim tytułów, które mogły zapewnić oglądalność i kupował je nawet, jeśli były stare i w 4/3.
dawid99
Junior

TV Puls (HD)

Post autor: dawid99 » 02 cze 2015, 17:13

Wiem, że to nie kanał telenowelowy. ;)
Ale te produkcje mogłyby wejść kiedyś po których z obecnych tytułów. Mimo wszystko ja niestety uważam, że po RdC nie będzie kolejnej telenoweli, bo to za dużo. Pewnie SnM dadzą o 12:00, a o 14:00 LQLVMR.

Conan
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Conan » 02 cze 2015, 21:52

piotrekzgr pisze:A ja tylko przypominam, że to nie jest kanał telenowelowy, więc 2 w zupełności by wystarczyły ;)
Dokładnie. Emisja telenowel od 10:00 do 17:00 na kanale ogólnotematycznym to jednak lekka przesada, ale z drugiej strony w Polsacie czy TVN prawie cały daytime wypełniają paradokumenty i nikogo już to nie dziwi.

Puls ostatnio u mnie traci. Rzadko oglądam telewizję, ale jeśli już to częściej wybieram nawet ATM Rozrywkę (ze względu na nieśmiertelnych "Bundych") i raczej nic nie wskazuje, aby miało się to zmienić. Pamiętam jak rok temu w okresie wakacyjnym emitowali włoskiego "Trzynastego apostoła", który był ciekawą odskocznią od produkcji amerykańskich. Szkoda, że w tym roku nie wpadli na coś podobnego.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: AtoMan » 02 cze 2015, 22:16

Degradacja Pulsu nie zaczęła się wczoraj, a grubo ponad rok temu i widać było w jaką stronę to zmierza - totalna tefałenizacja.
dość
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: wiatriwoda » 02 cze 2015, 22:50

Ja nie oglądam ani telenoweli ani paradokumentów -ale wybierając jakościowo chyba lepsze te pierwsze ,lepiej jakby na Polsacie czy TVN dali po jednej zamiast głupich trudnych spraw czy ukrytej prawdy.
piotrekzgr
Junior

TV Puls (HD)

Post autor: piotrekzgr » 02 cze 2015, 23:41

Kolejny raz się z Tobą zgodzę, wolałbym telenowele niż paradokumenty ;)

Conan fakt, Ci telenowele, ci paradokumenty i niby wszystko jest ok...Dla mnie degradacja Pulsu zaczęła się, gdy zakupy p.Jacka się skończyły. Za jego czasów non stop były newsy o rekordach Pulsów, a dzisiaj jest coraz gorzej. Szkoda, bo mieli mega potencjał, ja praktycznie każdy wieczór i popołudnie, o ile byłem w domu i miałem czas spędzałem z Pulsem. Dziś rzadko go włączam, niestety...
Jantar
Activist
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Jantar » 03 cze 2015, 1:49

Trudno się nie zgodzić z powyższymi opiniami. Od kiedy pan Jacek odszedł z Pulsu, stacja systematycznie idzie w kierunku klonu TVN-u i Polsatu. Wprowadzenie morning show prawie w południe, kiedy tego typu programy na innych kanałach już się kończyły, też nie było dobrym pomysłem. Do tego wszystkiego jeszcze zamiast starać się o jakąś różnorodność tematyczną i produkcyjną (lata produkcji), skupiają się wyłącznie na HD i tech nowinkach. Jednak na te wakacje przynajmniej rzucili się z pasmem telenowel, co przy daytime Polsatu i TVN-u wygląda znacznie lepiej - te 2 kanały od lat omijam bardzo szerokim łukiem, natomiast Puls oglądam w miarę regularnie i to nawet sporo pozycji z ramówki. Ale jak wspominaliśmy, to jeszcze są częściowo licencje emisyjne kupione przez p. Jacka. Jak tylko się skończą, będzie tak naprawdę wiadomo, jak potoczą się sprawy w Pulsie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 03 cze 2015, 8:01

Co telenowel... Niech kupią "Catalinę i Sebastiana". Deklaruję, że nawet ja będę oglądać :D
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: zesepo » 03 cze 2015, 9:57

Paradokumenty są be - to wiemy wszyscy ale za bardzo poziom telewizji bez nich nie wzrosnie, paradokumenty to seriale, tylko inaczej nazwane. Juz nie wspomnę o poziomie tych produkcji...Kto oglądał Szkołę w zeszlym tygodniu i odzywianie się energią kosmiczną?
https://www.facebook.com/forummedia2

Cztery lata na forum! 02.2012 - 02.2016 O0
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Kpc21 » 03 cze 2015, 18:34

Nie. Poziom paradokumentów jest dużo niższy. A te przerywniki z wypowiedziami bohaterów - są denerwujące do porzygu.

Jeśli chodzi o widzów - ci, którzy to oglądają, robią to tylko po to, żeby pośmiać się z poziomu tych programów :)
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”