TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Axel » 01 lis 2007, 17:30

Pitus pisze:W rozmowie telefonicznej przekazałem wszystkie wasze negatywne sugestie do stacji.
No właśnie a niby kim ty jesteś ze przekazujesz im takie uwagi ? Już lepiej poinformuj ich o tym temacie na forum i podaj im link i niech sobie czytają opinie ludzi to może będą poprawiać swoje błędy.
ktosiuf
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: ktosiuf » 01 lis 2007, 19:22

Kryterium0 pisze:Majkell, kłócił się z Tobą nie będę. Polecam zobaczyć pierwszy lepszy podręcznik (nieważne do której klasy) i tam, jak byk jest, że Polska zajmuje 312 z hakiem. Może to wina systemu edukacji :)
Nie ma się co kłócić bo to prawda. Powierzchnia terytorium lądowego to 312 tys.km2, ale z morzem terytorialnym to już 322 tys., a że tej drugiej wielkości rzadko się używa to było ono bardziej "podchwytliwe". No ale, żeby nie było- Władysław Skrzypczak "Geografia społeczno-ekonomiczna Świata i Polski" , Warszawa 2003 : "Polska zajmuje obszar 322,6 tys. km2, z czego 8,7 przypada na morze terytorialne, zaś 2 na morskie wody wewnętrzne(...)" s.221
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 01 lis 2007, 21:04

Tak, mocno zżyty :) :)
Po prostu przekazałem wasze sugestie:)

Aha, i nie jestem pracownikiem. Jestem zwykłym widzem. Tylko że jeszcze prowadze blog o tv puls :)
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: arczi13_90 » 01 lis 2007, 22:03

Jakie wrażenia po "Najgorszy Polski Kierowca"?? Mi się spodobało, ale jezdżą lepiej niż w brytyjskiej edycji :D
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 01 lis 2007, 22:06

Myślałem że nie będe tego oglądał, ale powiem ze nawet nawet. Przynajmnije ten pierwszy odcinek. Tylko to studio pod koniec programu takie jakieś. No i myślałem że poznamy opinie jury. Bo według zapowiedzi jury miało komentować poczynania kierowców!
Awatar użytkownika
iSiO
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: iSiO » 01 lis 2007, 23:07

Jak tylko zobaczyłem reklamę polskiej wersji tego programu, obiecałem sobie że go zobacze i sie nie zawiodłem. Fajny program, podobny do angielskiej wersji. Studio pod koniec programu, przypominało to oryginalne angielskie, wiec jest ok.
Czekajać na "Najgorszego kierowce.." oglądałem program "Czy jesteś madrzejszy od 5klasisty" i według mnie to jakis koszmar. Nic mi sie nie podobało. Sam pomysł na program jest głupi, prowadzący też zachowuje sie jak idiota, i na końcu zmusza ludzi do przyznania sie że jest sie głupszym od 5 klasisty (może to jest odgórnie w regulaminie, bo cały program jest chyba na licencji). Ogólnie jestem zdecydowanie na NIE, dawanie tego w prime time o 20.00 to już w ogóle głupota, wolałbym juz chyba Macguyvera (nie wiem jak sie to poprawnie pisze)
Spooky
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Spooky » 01 lis 2007, 23:50

Powinni zrobic w Polsce "Czy jesteś mądrzejdzy od polityka" Ale naprawde ten program mi sie nie podoba taki jakiś dziwny a te dzieci sie nie zachowują na 5 klasistów.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 01 lis 2007, 23:56

Widziałem powtórkę "Tylko Ty". Trochę amatorka. No sam muszę to przyznać.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 02 lis 2007, 0:01

Ale fajnie się ogląda ten program. Moze i amatorka, jednak dla mnie nie robi to większej różnicy.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Axel » 02 lis 2007, 1:26

No ja także oglądałem "Najgorszy polski kierowca" program wypadł całkiem dobrze. Prowadzący Stefan Friedman spisał sie dobrze w swojej roli. Jedynie irytowali mnie niektórzy uczestnicy programu a dokładniej to ci, którzy pomagali kierować dla osoby za kółkiem i mówili teksty, które sie w pale nie mieszczą np. "zawracaj do przodu" ;) Program nawet jest w porządku, będę starał sie go oglądać dalej bo mi sie spodobał.
A jeszcze dodam jedna ciekawostkę. Na napisach końcowych na samym początku pojawił sie napis: Scenariusz i reżyseria Wojciech Pijanowski. Jak myślicie, czy to chodzi o tego samego Pijanowskiego znanego z "Kola Fortuny" ? :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 02 lis 2007, 1:39

Tak, chodzi dokładnie o tą samą osobę.
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: arczi13_90 » 02 lis 2007, 8:04

ja czekam na dzisiejszy "Uwaga żarty". Nie pamiętam żeby jakaś telewizja teraz pokazywała ukrytą kamerę.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Kryterium0 » 02 lis 2007, 8:16

iSiO pisze:"Czy jesteś madrzejszy od 5klasisty" według mnie to jakis koszmar. Nic mi sie nie podobało. Sam pomysł na program jest głupi, prowadzący też zachowuje sie jak idiota, i na końcu zmusza ludzi do przyznania sie że jest sie głupszym od 5 klasisty (może to jest odgórnie w regulaminie, bo cały program jest chyba na licencji).
Prowadzący akurat zachowuje się jak najbardziej właściwie do tego formatu. Za granicą są jeszcze gorsi prowadzący :). I po pierwsze to on nikogo nie zmusza ! Uczestnicy wiedzą, na co się decydują i przed przystąpieniem do gry podpisują regulamin oraz już w studio obiecują, że wypowiedzą tę kwestię, jeśli przegrają lub zrezygnują. Stwierdzenie, że nie jest się mądrzejszym od piątoklasisty jest najważniejszym punktem tego programu (jak pokazały badania, w USA ludzie oglądający ten program czekają właśnie na to niecodzienne wyznanie dorosłych). Bez tego ten program nie miałby najmniejszego sensu.

Ja muszę pochwalić wczorajszy odcinek :). Był dużo lepszy niż poprzednie - tak jakby zmniejszył się pogłos w studio. No i realizacja też jakby na wyższym poziomie.

Czy może Wy też to zauważyliście, czy tylko mi się wydaje, że Puls ma teraz lepszą jakość obrazu ? (Wczoraj zauważyłem poprawę w stosunku do dni poprzednich)
Awatar użytkownika
iSiO
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: iSiO » 02 lis 2007, 9:45

A to wypowiedzenie tego stwierdzenia jest punktem kulminacyjnym całego programu?! No to ciekawe.
Jeśli mówisz że wczorajszy program był lepiej realizowany niż poprzednie to aż sie zastanawiam jak tamte musiały być realizowane.
Dla mnie realiazcja tez nie była najwyższych lotów, szybkie zmiany obrazu (nie wiem jak to sie poprawnie nazywa, ale momentami to był slidshow), w pewnym momencie, kiedy grała ta ostatnia kobieta, pojawiła się na moment 1-2 klatki z wystepu tego faceta poprzedniego.
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 02 lis 2007, 10:06

Faktycznie wczorajszy odcinek trochę lepiej zrealizowany niż poprzednie. Wkurza jednak ten pogłos, panujący w tej hali, o którym już wspominał @Kryterium0. Polecam obejrzeć jakieś fragmenty z wersji w USA lub z Kanady (może coś się znajdzie na np. YouTube) to zobaczycie jak nasi producenci spieprzyli świetny program. Swoją drogą zobaczyłem że na serbskim FOX też jest ten program. Ciekawe jak tam wygląda realizacja ;).

Co do Najgorszego polskiego kierowcy to nawet ciekawy program. Zobaczymy jak się rozwinie dalej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”