TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Kamilo » 05 lut 2017, 14:02

Domyślam się, że nie od dzisiaj ;) natomiast oczyma wyobraźni widzę już to przesilenie linii telefonicznych, jak każdy po przeczytaniu informacji bierze się za obdzwanianie znajomych. :P
Tradycjonalista
Thinker

TV Puls (HD)

Post autor: Tradycjonalista » 05 lut 2017, 14:06

TV Puls ciągle wraca do tematu listy kanałów na CP? Abonenci CP już przyzwyczaili się do nowej pozycji - 157. I jeśli TV Puls ma ciekawą ofertę programową to abonent Cyfrowego Polsatu z łatwością przełączy na pozycję 157. Faktycznie, dalej nie mogą tego przeżyć.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Manieq » 05 lut 2017, 14:09

Kamilo pisze:Domyślam się, że nie od dzisiaj ;) natomiast oczyma wyobraźni widzę już to przesilenie linii telefonicznych, jak każdy po przeczytaniu informacji bierze się za obdzwanianie znajomych. :P
Już wyobrażam sobie rozmowy w stylu: "Halo, Grażynka? Mam do ciebie sprawę, bo Pulsa tam, gdzie oglądasz te swoje telenowele, przesunęli na inny kanał i kazali to przekazać swoim znajomym" ;D
POZDRAWIAM | MANIEQ
Frontowiec
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Frontowiec » 05 lut 2017, 14:11

Dąbskiemu ucieka kasa, więc dlatego każe puszczać ten pasek informacyjny. Ja TV Puls nie oglądam od bardzo dawna.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Kamilo » 05 lut 2017, 14:30

Od tego, że cały czas będzie wrzucał pasek, niestety kasy mu nie przybędzie. ;) I tak oglądalność przy tym kontencie i przy tym szacunku do widza jest całkiem niezła. Teraz wiosna nadciąga, natrzaskają z kilkadziesiąt odcinków "Ale numer!", będzie do nocnych powtórek na kilka następnych lat - a telenowele po miesiącu przywrócą.
Jantar
Activist
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Jantar » 05 lut 2017, 15:22

Ja na Pulsie jestem tylko na 2-ch telenowelach, ale teraz po przeniesieniu na blady świt po prostu będę obie programować na dekoder i nie włączę Pulsu ani razu. Po co, skoro nie ma nic innego ciekawego, bo albo są to paradokumenty, które omijam bardzo szerokim łukiem, albo przewałkowane po innych kanałach seriale, albo w ostateczności powtórki Pulsowe? Mam inne kanały do oglądania, które emitowane seriale nadają w stałych godzinach i na dodatek można liczyć prędzej czy później na kolejne sezony.
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 05 lut 2017, 22:10

Jeśli nie masz telemetra to twoje żale nikogo z Pulsu nie obchodzą :). Brutalne ale prawdziwe.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

TV Puls (HD)

Post autor: Trzeciak » 07 lut 2017, 0:38

Tyle, że nawet żale ludzi z telemetrami także mało kogo interesują, a szczególnie Dąbskiego. Jak wciąż jest robienie za małe pieniądze, i wciąż oferuje się widzom słaby kontent, to i słupki oglądalności nie podskoczą. :)

Swoją drogą widać, że nawet najlepszy PR nie pomoże, skoro to kolejna w ostatnim czasie nowa osoba odpowiedzialna za działania marketingowe i wizerunek stacji w innych mediach: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ag ... z-wiaderek
Pozdrawiam, Trzeciak
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 07 lut 2017, 22:15

Akurat Dąbski jak miał mamone to wcale słabego kontentu nie prezentował.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

TV Puls (HD)

Post autor: Direct » 07 lut 2017, 22:46

Nie od Dąbskiego zależało, co jest na antenie, jeśli masz na myśli czasy News Corp.
Pozdrawiam, Direct
tvp2
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: tvp2 » 07 lut 2017, 23:59

Tymczasem na antenie TV Puls pojawi się PLMMA
http://www.mmarocks.pl/plmma/plmma-tv-p ... owa-piatek
TAK DLA HD W DVB-T
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 08 lut 2017, 8:58

Direct pisze:Nie od Dąbskiego zależało, co jest na antenie, jeśli masz na myśli czasy News Corp.
Mam na myśli niedawne czasy, kiedy emitowali Arrow, Wikingów, The Walking Dead czy dobre filmy. Prezentowało się to nawet lepiej niż za czasów News Corp.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

TV Puls (HD)

Post autor: Direct » 08 lut 2017, 9:44

Okresy doinwestowania miewało też w ostatnich latach Tele 5. Na dłuższą metę taki poziom się jednak, niestety, nie utrzymywał. TV Puls, co już kiedyś pisałem, przy obecnej strategii doszła do ściany. Stabilność jest, zyski są, nie przeczę. Z biznesowego punktu widzenia to świetnie działająca maszynka, ale w historii telewizji taką ramówką prezes Dąbski się nie zapisze, ani pewnego poziomu nie przeskoczy. Odmienić sytuację może tylko inwestor zagraniczny, ale takowy się nie pojawi dopóki w stacji rządzi Dąbski, który przecież sam siebie nie wyrzuci.
tvp2 pisze:Tymczasem na antenie TV Puls pojawi się PLMMA
http://www.mmarocks.pl/plmma/plmma-tv-p ... owa-piatek
Niszowa dyscyplina z pewnością przyciągnie miliony widzów... To, że Polacy "całymi rodzinami" oglądali w środku nocy walki z udziałem Pudzianowskiego, nie oznacza, że w tak samo licznym gronie będą oglądać nieznanych laikom zawodników. Fani z pewnością mają miejsca, gdzie sobie to oglądają i im transmisje w TV Puls nie są do szczęścia potrzebne.
Pozdrawiam, Direct
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 08 lut 2017, 11:12

Jeśli chodzi o PLMMA to zadowolona może być na pewno sama federacja. Wcześniej jej gale były na niszowym Orange Sport, teraz mogą być w stacji ogólnodostępnej.

Co do samego TV Puls:
Direct pisze:Z biznesowego punktu widzenia to świetnie działająca maszynka(...)
No i myślę że to do szczęścia Dąbskiemu akurat wystarczy.
Parowka09
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Parowka09 » 08 lut 2017, 15:38

Direct pisze: Niszowa dyscyplina z pewnością przyciągnie miliony widzów... To, że Polacy "całymi rodzinami" oglądali w środku nocy walki z udziałem Pudzianowskiego, nie oznacza, że w tak samo licznym gronie będą oglądać nieznanych laikom zawodników. Fani z pewnością mają miejsca, gdzie sobie to oglądają i im transmisje w TV Puls nie są do szczęścia potrzebne.
Szymon Kołecki jest znanym sportowcem. Do tego występuje tam znany z "Warsaw Shore" "Trybson", więc z oglądalnością tragedii może nie być.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”