TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
dominooo
Użytkownik
Kontakt:

TV Puls (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dominooo »

Ogólnie o pulsie:
Puls nie jest na razie najlepszy na rynku i nie oszukujmy sie dlugo nie będzie. Jednak w porównaniu do tego co było jest o wiele lepiej niz było niedawno. Macie racje że ramówka nie jest piękna ale mozna sie przyzwyczaić. Co do programów, na razie oglądam chętnie czy jesteś madrzejszy od piątoklasisty?-mimo niezbyt trafnej hali jest to całkiem fajny program, tylko ty-scenografia brzydka, ale andrus dodaje uroku, najgorszy polski kierowca-badzo fajny program, program ale numer jest super a jego urywki można oglądac na www.milanos.pl, jako ukryta kamera. Co do serwisu inforatycznego puls raport, małe studio, a prognoza tylko na kolejny dzien. Nie jest źle i czekam aż będzie dobrze bo puls się rozwija :-)
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
x 1
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Majkell »

Kryterium0 pisze:Stwierdzenie, że nie jest się mądrzejszym od piątoklasisty jest najważniejszym punktem tego programu (jak pokazały badania, w USA ludzie oglądający ten program czekają właśnie na to niecodzienne wyznanie dorosłych). Bez tego ten program nie miałby najmniejszego sensu.
Bez sensu byłby chyba tylko dla Amerykanów z tą ich głupią mentalnością, która wychodzi na każdym kroku w tego typu zapożyczonych formatach. Mają mózgi przeżarte colą z hamburgerami i i podniecają się byle czym. Dla mnie ten motyw przyznawania się w programie mógłby zupełnie nie istnieć - tylko dłużyzny wprowadza, a nie wnosi zupełnie nic ciekawego. Myślę, że większość polskich widzów (choćby z tego forum) ma podobne zdanie.
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel »

Zupełnie sie z Tobą @Majkell nie zgadzam. Przyznanie się gracza że nie jest mądrzejszy od piątoklasisty jest bardzo ważnym punktem tego programu.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 653
x 3387

TV Puls (HD)

Post autor: Karol »

No właśnie. Takie są wymagania tego formatu. Jeśli nie byłoby tego punktu, program mógłby w ogóle stracić sens. A tu przecież o to chodzi.
Evil
Junior
x 2

TV Puls (HD)

Post autor: Evil »

Coś wcześniej zapowiadano program "Ciekawy rekordy Guinessa" czy coś takiego, rzeczywiście to było w planach Pulsu, czy tylko wymysł kogoś z forum?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 653
x 3387

TV Puls (HD)

A nie możesz sobie tego sprawdzić w ramówce stacji? To jest jedna z pozycji TV Puls.
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
x 1
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Majkell »

Zapowiedź filmu dokumentalnego o FOX-ie, Murdochu i "obiektywizmie" tychże... Emisja niebawem na kanale Planete. Polecam uwadze...

http://planete.pl/?prog&7049
Evil
Junior
x 2

TV Puls (HD)

Post autor: Evil »

Wczoraj po raz pierwszy obejrzałem "czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty" Nasunął mi się wniosek - ten program to jakieś nieporozumienie. Prowadzący jedynie fajny. Te dzieci takie przemądrzałe, a jedna z uczestniczek - 20 letnie studentka nie potrafi ułożyć w kolejności alfabetycznej nazw miesięcy. Powiedziała, że styczeń jest 12, przecież wrzesień jest wcześniej. Studentka? Dobre sobie. Najmądrzejszy był jedynie starszy Pan, który był blisko 2500, ale przejechał się na "Pies, który jeździł koleją"...
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 25
x 265

TV Puls (HD)

Post autor: Kryterium0 »

FanTIVI pisze:Te dzieci takie przemądrzałe
Przemądrzałe są, ale mądre nie. Zamiast pomagać dorosłym one same nie umieją wykonać podstawowych zadań z matematyki. Oglądając to można odnieść wrażenie, że one same nie znają odpowiedzi, więc chyba tak naprawdę, skoro piątoklasista nie wie to dorosły też - czyli nikt nie jest on nikogo głupszy :). Ale spokojnie, wczoraj przedstawiona była klasa "5 a", "5 b" jest moim zdaniem bardziej bystra. Ale nie mogę chyba obiektywnie ocenić, bo z problemem niewiedzy piątoklasistów produkcja sobie poradziła w bardzo ciekawy sposób :). A przecież o to w tym formacie chodzi, że dziecko wie, a dorosły nie :).
edna z uczestniczek - 20 letnie studentka nie potrafi ułożyć w kolejności alfabetycznej nazw miesięcy. Powiedziała, że styczeń jest 12, przecież wrzesień jest wcześniej. Studentka? Dobre sobie
A czy studentka się nie może pomylić ? Różne osoby były w programie i odpadały na różnych poziomach. Byli ludzie z tytułem doktorskim, nauczyciele.

A koledze zamiast krytykować polecam zgłosić się do tego programu i przekonać się na własne oczy, czym jest taki teleturniej i z jakim stresem się to wiąże. Stań sobie przed na środku, kilkadziesiąt osób na widowni na Ciebie patrzy, światła rażą w oczy, no i 8 kamer, które nie dają o sobie zapomnieć. Łatwo się takie coś ogląda sprzed telewizora.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 653
x 3387

TV Puls (HD)

loter56 pisze:@arczi13_90 a rtl7 to co???
Po pierwsze nie pisz posta pod postem, po drugie czytaj dokładniej. Teraz żadna stacja nie emitowała programów z cyklu ukryta kamera.
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: arczi13_90 »

no właśnie, chodziło mi o to że TERAZ żadna stacja nie emitowała takich programów. Ale w końcu się doczekałem i jestem bardzo zadowolony, choć niektóre "gagi" już gdzieś widziałem.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 76
x 394
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Tomek »

Zapowiedź filmu dokumentalnego o FOX-ie, Murdochu i "obiektywizmie" tychże... Emisja niebawem na kanale Planete. Polecam uwadze...

http://planete.pl/?prog&7049
Widziałem wczoraj ten program. Wiedziałem, że Murdoch jest stronniczy, ale nie myślałem, że aż tak bardzo. Przy nim Radio Maryja to pestka :lol:.

Ok. 50% dokumentu to same fragmenty programów Fox News, które w dobitny sposób potwierdzają słowa autora programu. Najbardziej mnie rozbawił cynizm jednego z prezenterów, gwiazdy tego kanału, który uważa, że nie popieranie Busha i jego polityki wobec Iraku to zdrada kraju. Śmiesznie wygląda też wspieranie kampanii Busha w ostatnich wyborach i widły na jego przeciwnika.

Polecam obejrzeć ten program i zastanowić się, czy jest jakikolwiek sens wprowadzać w Polsce serwis informacyjny Murdoka (na szczęście na razie Puls Raport nie przesadza z polityką".

Jeszcze nie wypowiedziałem się na temat Pulsu, więc powiem kilka słów. Dziwi mnie atak na tą stację. Jak dla mnie po raz pierwszy od 2001 ma ta telewizja jakiś kształt. Czego się spodziewaliście? Drugiego TVN-u? (tak nawiasem mówiąc Puls nie dorównuje nawet jego możliwościąz jego początków, raczej początkom TV Wisła :lol:). Przecież nie zrobią sukcesu w jeden dzień. Na to potrzeba kilku lat, więc nie widzę powodu wydawania wszystkich pieniędzy jednorazowo.

1. Logo na ekranie. Moim zdaniem lepiej się prezentuje niż poprzednie, które było szczytem tandety. Fakt, jest trochę rozmazane, ale jego zadaniem nie jest być pięknym, a informować jaki kanał się ogląda. Gdyby miało być dokładniejsze musiałoby być większe. Przezroczyste logo nie wchodzi w grę. Myślę, że wyglądałoby jeszcze gorzej (pamiętacie przezroczyste logo RTL7? tutaj byłoby jeszcze gorzej).
2. Oprawa. Wreszcie Puls ma jingle z charakterem, żywszą, a nie bezpłciową oklepaną animację. Zupełnie nie wiem, co wam się w niej podoba. Fakt nie jest wybitna, ale za to konkretna i krótka. Jedynie mam małą uwagę do zwiastunów. Ich końcówka ma za duże belki z podpisami przez co prezenter występujący w nim ma zasłoniętą połowę głowy.
3. Programy. Nie w moim guście, robione na półamatorsko. Widać wyłożone pieniądze: duże studia, dużo kamer, za to ich wyposażenie budzi śmiech. Puste ściany, słabo wykonane dekorację. W szczególności widać to w "Czy jesteś mądrzejszy...". Jeśli chodzi o ten program strasznie mnie irytuje od samej piosenki. Rozumiem, że jest to teleturniej rodzinny, ale takie produkcję powinny być nadawane o 17, a nie o 20 (dzieci mogą już spać). Przecież TV Puls miał mieć popołudniowe pasmo teleturnieji? Coś go nie widać. Jak już kiedyś mówiłem: języki tych ludzi z Pulsu nadają w ADHD, czyli dużo gadanie, mało robienia i w szczególności brak profesjonalizmu. Reszta teleturniejów też w nie moim guście, więc jak na razie dam sobie spokój z programami TV Puls.
4. Tym bardziej, że nawet Puls Raport nie zachwyca. Czy mi się zdaje, czy serwis miał być w HD? ;p W każdym razie program jest prowadzony bez wyrazu, jedyne, co mi się podoba to, że jest mniej polityki, za to odstrasza mnie kompletnie czołówka, wygląd studia. Mam wrażenie, jakby wzorowali się Trwam. Już o wiele lepsze było studio Wydarzeń Tv Puls z 2001 r.
5. Filmy i seriale. Przynajmniej wreszcie mam co oglądać - Star Trek: Remastered :). Na pozostałe nie mam czasu, bo moim głównym zajęciem jest ostatnio nauka. Jednak już po programie TV widać, że nadają trochę lepsze produkcje ^^.

Ogólnie mówiąc TV Puls jest o wiele lepszy. Co za ironia: wy wszyscy, którzy byliście podekscytowani kolejnymi newsami na temat tej stacji, narzekacie, za to ja, który narzekałem na ich bełkot i przeciąganie, jestem zadowolony. Mam nadzieję, że to was nauczy nie wierzyć w głupie newsiki. Ja mam nadzieję, że z Pulsu kiedyś wyrośnie drugi RTL7 :]. Na więcej nie liczyłbym.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 653
x 3387

TV Puls (HD)

Bo nie każdemu się musi podobać. Przecież programu nie krytykują Ci, którzy go nie widzieli.
ARTUR B.

TV Puls (HD)

Post autor: ARTUR B. »

Mnie sie osobiście format podoba, ale studio trochę odstrasza.
Awatar użytkownika
dominooo
Użytkownik
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: dominooo »

Do arczi13_90:
Możliwe, ze ukrytą kamere widziałes nahttp://www.milanos.pl/ukryta-kamera.php?id=ukbo tam sa rózne gagi :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”