TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Dominik » 20 lip 2017, 17:13

A tak z innej beczki. Zwróciliście uwagę, że ostatnio loga Pulsu i Pulsu 2 często pojawiają się wśród patronów medialnych na plakatach filmowych? W ostatnim czasie widziałem z pięć plakatów. Tylko co komu po takim patronacie. ;)
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 21 lip 2017, 10:24

Dalej Pulsy zaśmiecają ekran beznadziejnymi kolorowymi logosami (zamiast jak Polsat czy TVN szarymi) i beznadziejnymi wstawkami dźwiękowymi przy pojawianiu się loga po reklamach?
Lex

TV Puls (HD)

Post autor: Lex » 22 lip 2017, 8:51

Trudno tobie podejść do telewizora i sprawdzić?
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 22 lip 2017, 9:39

Pisałem już że obecnie nie korzystam z żadnego operatora tv (nawet naziemnej nie mam pociągniętej). Tak trudno się domyślić że skoro się o to pytam to nie mam możliwości sprawdzenia?
Lex

TV Puls (HD)

Post autor: Lex » 22 lip 2017, 9:42

Tak dla przypomnienia. TV Puls i Puls 2 są dostępne drogą naziemną. Jak nie masz w ogóle telewizora, to w ogóle nie rozumiem po co ci ta informacja? :P
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 22 lip 2017, 9:46

Czytać potrafisz?
Pawel pisze:(nawet naziemnej nie mam pociągniętej)
A do czego mi ta informacja to nie twoja sprawa. Zadaję pytanie i tyle. Jak masz możliwość sprawdzić i mi odpowiedzieć na zadane pytanie to będę wdzięczny, jak nie to daruj sobie tworzenie off-topu.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

TV Puls (HD)

Post autor: Direct » 22 lip 2017, 9:48

Nadal są kolorowe. Czerwone litery na TV Puls i czerwona kropa w Puls2. Dodatkowo na TV Puls logo wydaje dźwięk gdy wchodzi na ekran.
Pozdrawiam, Direct
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 22 lip 2017, 9:54

Dziękuję za informacje. Mnie się to nigdy nie podobało, myślałem że może chociaż już z tych dźwięków zrezygnowali. Logo bez tych czerwonych liter na głównym Pulsie też było lepsze.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

TV Puls (HD)

Post autor: Direct » 22 lip 2017, 9:58

W wersji HD są jeszcze wielkie litery "HD" w TV Puls. Wysoka rozdzielczość staje się pomału standardem, powinno się z tego dopisku rezygnować, a jeśli już musi być, to można zrobić mniejszy, wszak HD to HD i elementy nie muszą być tak duże.
Pozdrawiam, Direct
Lex

TV Puls (HD)

Post autor: Lex » 22 lip 2017, 10:00

Pawel pisze:Czytać potrafisz?
Pawel pisze:(nawet naziemnej nie mam pociągniętej)
A do czego mi ta informacja to nie twoja sprawa. Zadaję pytanie i tyle. Jak masz możliwość sprawdzić i mi odpowiedzieć na zadane pytanie to będę wdzięczny, jak nie to daruj sobie tworzenie off-topu.
Twoje niektóre posty są tak chamskie, prostackie i bezczelne, że czasami zdarza mi się je omijać. Wybacz ;)
Ostatnio zmieniony 22 lip 2017, 10:05 przez Direct, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Tego typu wymiany zdań polecam uskuteczniać przez PW, bo nijak mają się do tematu.
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 22 lip 2017, 10:02

Direct pisze:W wersji HD są jeszcze wielkie litery "HD" w TV Puls. Wysoka rozdzielczość staje się pomału standardem, powinno się z tego dopisku rezygnować, a jeśli już musi być, to można zrobić mniejszy, wszak HD to HD i elementy nie muszą być tak duże.
Dokładnie. Takie AMC jak wystartowało to od razu bez dopiska HD bo i nie jest on potrzebny.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

TV Puls (HD)

Post autor: Direct » 22 lip 2017, 10:09

Zwłaszcza, że w nazwie kanału na dekoderach są literki HD, więc dublowanie tego dodatkowo na ekranie jest pozbawione sensu.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 22 lip 2017, 14:41

Premiera serialu "Rewir" przesunięta na czwartek 2 sierpnia na godzinę 16:40 z powtórką dnia następnego o godzinie 8:00.
"Rewir" zastępuje serial "13 Posterunek 2".

Jest również krotki opis na stronie TV PULS:
Rewir jest produkcją telewizji AXN. Serial to nie lada gratka dla fanówkryminalnych zagadek i zabójczych tajemnic.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: Dominik » 23 lip 2017, 13:41

Liczą, że uda im się osiągnąć choć w minimalnym stopniu sukces 'Policjantek i policjantów'. Pewnie gdyby serial się oglądał, to sami zleciliby nakręcenie kolejnej serii, bo chyba AXN już zrezygnował z tego projektu.
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 23 lip 2017, 21:44

I bardzo słusznie że AXN zrezygnował z tego czegoś. Słusznym by było aby i TV Puls nie szło w takie tematy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”