TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 06 gru 2007, 23:53

A wiesz, Ja tego serialu nie ogladalem, bo nie wydawal mi sie ciekawy... Zobaczylem jeden odcinek i zmienilem zdanie:)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 09 gru 2007, 5:47

Zauważyłem już to dawno, tylko zapomniałem napisać. Początkowo po zmianach w TV Puls w nocy zamiast planszy emitowany był ident stacji, który non stop był powtarzany. W sumie nie dało się tego oglądać, bo denerwowała puszczana ciągle ta sama muzyczka. Teraz zauważyłem, że od kilkunastu dni ident nadawany jest w zwolnionym tempie i ze zmienionym podkładem. Po zakończeniu nagranie zaczyna być emitowane w drugą stronę (coś jak powolne odtwarzania nagrania od końca do początku).
hiszpan
Użytkownik

TV Puls (HD)

Post autor: hiszpan » 09 gru 2007, 12:59

Puls 0.68 % kolejne wyniki ogladalnosci pokazuja ze jednak puls pnie sie w gore

dane podaje za agb nielsen media
Awatar użytkownika
dominooo
Użytkownik
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: dominooo » 09 gru 2007, 15:12

Ja osobiście coraz częściej oglądam Puls. Podobają mi się np. Najgorszy Polski kierowca. Niesamowity wyścig, Tylko Ty, Zabójcze umysły, Czy jesteś mądrzejszy...? , Ale numer, Uwaga żarty, a także zdarzają się ciekawe filmy-więc jest tego trochę. Porównując jeszcze 3 miesiące temu nie było takiej pozycji, która by mnie zainteresowała ;)
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert

TV Puls (HD)

Post autor: PPM » 12 gru 2007, 23:28

Zgodnie decyzją działu programowego nowy serial "Miłość jak czekolada" został przeniesiony na bliżej nie określony czas.
Ufff... Czyli nie będzie 4 telenoweli :) Od 18 grudnia, po zakonczeniu telenoweli "Bianka..." Puls będzie emitował seriale "Nieśmiertelny","Władca Zwierząt" oraz"Amatorzy przygód". Ponowna emisja tych seriali w Telewizji Puls.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 13 gru 2007, 1:38

Podwójnie odgrzewane kotlety, bo nie dość, że Puls je pokazywała, to o ile pamiętam taki "Władca zwierząt" leciał w RTL7, TVP3 i jeszcze gdzieś tam.

Poza tym widzę, że TV Puls wprowadziła świąteczną autopromocję, niestety tylko jeden ident. Mam nadzieję, że wprowadzone zostaną kolejne. Należy spodziewać się podobnych działań także w innych stacjach.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Axel » 13 gru 2007, 2:40

Ale te seriale i tak i tak na pewno zostały by powtórzone bo przeciwnym wypadku po prostu by sie zmarnowały - a tak to można jeszcze je wyemitować bo zawsze ktoś obejrzy i przy okazji można zarobić na reklamach. A po za tym nadchodzi przecież okres zimowy czyli okres powtórek i emitowania zapchajdziur. Założę sie, ze nawet po zakończeniu emisji "MacGyvera" po jakimś czasie i tak powtórzą ten serial.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Puls (HD)

Post autor: Karol » 13 gru 2007, 8:14

Nie no "MacGyvera" niech wyrzucą jak najdalej od siedziby. Może zima to okres powtórek, ale nie seriali, tylko produkcji własnych. To jest ta różnica. TVN jakoś nie powtarza "Na Wspólnej" albo "Dowodów zbrodni".
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 13 gru 2007, 10:13

TVN to w ogóle amerykańskie seriale traktuje jak zapchajdziury i albo emituje je w nocy albo właśnie w czasie zimowych i letnich powtórek.

Mnie tam szczerze mówiąc mało interesuje co Puls emituje w paśmie porannym czy południowym. Lepiej powtórki seriali niż programy typu Sędzia jakaś tam (w USA bardzo dużo tego typu programów emitowanych jest w paśmie day-time) czy Mody na sukces ;).
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Hubert » 13 gru 2007, 14:58

Od nowego roku będą emitowali Dextera ,więc mam nadzieję ,że dadzą go w przyzwoitych godzinach tak 21:00-23:00.
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 13 gru 2007, 15:42

Hubert pisze:Od nowego roku będą emitowali Dextera ,więc mam nadzieję ,że dadzą go w przyzwoitych godzinach tak 21:00-23:00.
Ja słyszałem że Dextera ma emitować TVN po nocach.
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: wojt.20 » 13 gru 2007, 16:23

Pawel pisze:(...)Mnie tam szczerze mówiąc mało interesuje co Puls emituje w paśmie porannym czy południowym. Lepiej powtórki seriali niż programy typu Sędzia jakaś tam (w USA bardzo dużo tego typu programów emitowanych jest w paśmie day-time) czy Mody na sukces ;).
Nie zgodzę się z tobą bo już lepiej oglądać Oprah ,Jerrego Springera czy jakiś court show.
Natomiast Sędzia Wesołowska to naprawdę dobrze zrobiony program typu court show. Choć nie lubię tvn to winszuje im za to ,że chcą emitować Sędzie... niż jakąś żałosną opowiastkę miłosną dla kur domowych.
Dla kontrastu Puls woli by w daytime oglądały go tylko kury domowe bo dla innych ludzi nie ma nic ciekawego między 15 a 18 i niech skończą z tymi operami mydlanymi bo to nie lata 90' i nie jest to Polonia1 by to oglądać. Inaczej oglądalność nie skoczy im powyżej oglądalności Czwórki do której w końcu zmierzają.
Puls nie dorasta do pięt Tv4 i Tvn7 bo to ,że robią jakieś newsiki to nie oznacza ,że są lepsi. Trochę zboczyłem z tematu :/ ale nadal uważam,że Puls = Minus ,pomimo tej korekty w programie z 28.10 :(
Awatar użytkownika
dominooo
Użytkownik
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: dominooo » 13 gru 2007, 18:40

Na razie ciekawi mnie jedna rzecz. Puls emituje w weekendy, czy w tygodniu świąteczne filmy. Ciekawi mnie, czy kiedy nadejdą święta także będą puszczać świąteczne hity filmowe??? Bo na razie pokazują ich wiele ... :)
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: AtoMan » 13 gru 2007, 18:52

W święta dadzą planszę: "A ty bucu jeden, zamiast telewizję oglądać, z rodziną byś posiedział!" ;-)
dość
Pawel

TV Puls (HD)

Post autor: Pawel » 14 gru 2007, 10:25

wojt.20 pisze:Nie zgodzę się z tobą bo już lepiej oglądać Oprah ,Jerrego Springera czy jakiś court show.
Natomiast Sędzia Wesołowska to naprawdę dobrze zrobiony program typu court show. Choć nie lubię tvn to winszuje im za to ,że chcą emitować Sędzie... niż jakąś żałosną opowiastkę miłosną dla kur domowych.
Dla kontrastu Puls woli by w daytime oglądały go tylko kury domowe bo dla innych ludzi nie ma nic ciekawego między 15 a 18 i niech skończą z tymi operami mydlanymi bo to nie lata 90' i nie jest to Polonia1 by to oglądać. Inaczej oglądalność nie skoczy im powyżej oglądalności Czwórki do której w końcu zmierzają.
Puls nie dorasta do pięt Tv4 i Tvn7 bo to ,że robią jakieś newsiki to nie oznacza ,że są lepsi. Trochę zboczyłem z tematu :/ ale nadal uważam,że Puls = Minus ,pomimo tej korekty w programie z 28.10 :(
Widzę że zapominasz o tym że w Polsce dalej są "oglądacze" tych południowoamerykańskich telenowel. Widocznie w obecnej formie Pulsowi opłaca się właśnie w day time dawać te telenowele i powtórki seriali. Być może właśnie dzięki tym kurom domowym i telenowelom Puls uzyskuje w tym czasie dobre wyniki i nie chcą na razie tego zmieniać (przynajmniej do powiększenia zasięgu i wpompowania większej kasy przez Murdocha).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”