TV Puls (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
ManiakTV
Obserwator
x 23
x 19

TV Puls (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ManiakTV »

Zdzichu, od przaśności trza zaczynać xd
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 50
x 39

TV Puls (HD)

Post autor: Giovanni »

Jakiś nowy (stary) serial na tym kanale pt Biblia co sobota 2 odcinki
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Adix2004
Poster
x 44
x 50

TV Puls (HD)

Post autor: Adix2004 »

17 kwietnia ostatni odcinek "Reporterów", w zamian powtórki "Rodzinnego interesu". 22 kwietnia ostatni odcinek "Lombardu..".
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 50
x 39

TV Puls (HD)

Puls to chyba nie ma co nadawać skoro od lipca znowu "Zaklinaczka duchów"
https://programtv.naziemna.info/program ... s,03-lipca
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Fan_Internado
Użytkownik
x 2

TV Puls (HD)

Post autor: Fan_Internado »

Jestem ciekaw jak będzie wyglądać ramówka na jesień 2020 Tv Puls ale nie spodziewam się rewolucyjnych zmian że np może nie koniecznie oczekiwałbym telenowel latino na tej stacji ale choćby jednego zagranicznego serialu z USA na tej antenie i dobrych premierowych filmów w Tv Puls. Bo wiem że tej stacji nie opłaci inwestować w telenowele latino jak będą co chwilę przerywać i zmieniać godziny emisji i więc nawet już Zbuntowanego Anioła w porannych wczesnych godzinach za nawet 2-3 lata wątpie byśmy ujrzeli. :( :)
Jantar
Activist
x 8
x 54
Kontakt:

TV Puls (HD)

Post autor: Jantar »

Sądząc po obecnej ramówce to chyba nie ma na co liczyć. A zresztą dla mnie to lepiej. Po co mam się denerwować, że wyemitują 20-40 odcinków serialu i zdejmą go z anteny, by po 3-ch latach przywrócić w godzinach 2-4 nad ranem premierowe odcinki, jak ostatnio zrobili z Moonlighting. A teraz lecą z emisją powtórkową serialu prawie od początku, codziennie w nocy w tych godzinach.

Nie wspominając o tym, że po pół roku skończyli kolejną emisję Nasha Bridgesa i tego samego rozpoczęli kolejną powtórkę też gdzieś od środka 3-go sezonu.

Oglądanie jakiegokolwiek serialu na tej stacji nie ma sensu, bo albo będzie emisja pierwszych odcinków, albo emisja gdzieś od środka - wszystko jeszcze w środku nocy, bo cała ramówka dzienna i popołudniowa to wszelkiej maści Lombardy i inne podobne produkcje.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 128
x 268

TV Puls (HD)

Post autor: Direct »

Pamiętam jak wiosną 2010 stację w 100% przejął Dąbski. Sądziłem, że po kilku latach wyrośnie z tego coś fajnego. Prezes zapowiadał kanał dla dzieci, kanał religijny, potem internetowy serwis poświęcony wierze (czy coś w tym rodzaju). Minęło 10 lat, mamy rok 2020. Nie licząc jedynego sukcesu o nazwie "Lombard" ramówka jest taka sama jak dekadę temu. W tygodniu ciągle te same filmy, głównie klasy "B", które kina nie widziały. W weekendy od lat niemieckie baśnie braci Grimm i ostatnio uber maratony "Lombardu". Żadnych hamulców, teraz leci już po 10 odcinków jeden po drugim przez 10 godzin (w soboty). Drugiego hitu na horyzoncie nie widać. Jeszcze rok, dwa i widzom "Lombard" zbrzydnie, a TV Puls znów będzie w punkcie wyjścia bez niczego konkretnego na antenie. Finansowo to pewnie ładnie się kręci, ale kto się nie rozwija, ten się cofa. Tam trzeba inwestora. Szkoda, że prezes Dąbski go nie szuka. Oby zmienił zdanie.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 12
x 141

TV Puls (HD)

Post autor: Kryterium0 »

Dąbski to nie jest człowiek skłonny do współpracy z kimkolwiek... Ma swoją wizję taniej telewizji i o dziwo świetnie mu to wychodzi - oglądalnościowo lepiej od TTV (gdzie Kazen musi się nieźle napocić, by zaskoczyć widza), a przede wszystkim finansowo. 27 milionów złotych zysku (!) za 2019 rok, ponad 120 milionów w rezerwie...
To jest akurat kasa, która pozwala na doinwestowanie ramówki w niewyobrażalnym - jak na dotychczasowe poczynania Dąbskiego - stopniu. Ale tu chęci prezesa nie ma, dlatego tak często zmieniają się ludzie w tej stacji. Ktoś przychodzi z pomysłem, ale prezes by chciał za 1/10 budżetu...

Dąbski to jest jak Solorz z początków działalności: po co 2 kamery, skoro na jedną też da się to zrealizować, tych lamp też musi być dużo? :)
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 50
x 39

TV Puls (HD)

Ja w Pulsie widzę niewykorzystany potencjał.
Ta stacja powinna mieć:
- Świetny program informacyjny
- 2 dobre polskie seriale (Kryminalny i historyczny)
- Program telewizji śniadaniowej (Powinni wznowić Puls o poranku -Ale na żywca)
Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły ?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3102
x 1370

TV Puls (HD)

Post autor: Trzeciak »

@Giovanni - to wszystko (poza serialem kryminalnym i historycznym( stacja miała w ciągu 12 lat temu. Jak się to skończyło - świetnie wszyscy wiemy.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 242
x 1152

TV Puls (HD)

Post autor: Abbott »

Giovanni pisze:
10 lip 2020, 8:00
Ja w Pulsie widzę niewykorzystany potencjał.
Ta stacja powinna mieć:
- Świetny program informacyjny
- 2 dobre polskie seriale (Kryminalny i historyczny)
- Program telewizji śniadaniowej (Powinni wznowić Puls o poranku -Ale na żywca)
Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły ?
Marzenia nic nie kosztują. A na poważnie by musiał zmienić się prezes, bo Dąbski chyba przez najbliższe kilka lat nie zamierza zmieniać swojej polityki.

Rotacja pracowników w TV Puls pewnie jest nawet podobna co na infolinii.
#STOP BZDUROM
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 50
x 39

TV Puls (HD)

Puls zaliczył dziś wpadkę podczas filmu Lochy i smoki, w pewnym momencie puścili film od początku.
Potem była reklama a po reklamie wszystko było ok.
Adix2004
Poster
x 44
x 50

TV Puls (HD)

Post autor: Adix2004 »

Od 13 lipca Plus nadaje "Zaklinaczkę Dusz" cztery razy dziennie. Od 10.00 do 14.00. Od 12.00 dwa "premierowe" odcinki, następnego dnia od 10.00 powtórki tych odcinków.
Soy tu fan
Użytkownik
x 4
x 5

TV Puls (HD)

Post autor: Soy tu fan »

Boże, i po co to? :x
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 462
x 1099

TV Puls (HD)

Post autor: Medyk24 »

Tylko w Pulsie zapowiedź...zapowiedzi nowego sezonu serialowego hitu jakby co najmniej wyprodukowali oscarowy film, chociaż z drugiej strony prezesik pewnie tak uważa :lol:
POZDRAWIAM, Medyk24
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”