Cartoon Network

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Niktowicz
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2009, 8:59

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Niktowicz »

Dzisiaj zauważyłem o 17:35, że Cartoon Network poprawił jakość węgierskiej i rumuńskiej fonii
Canton
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 23 maja 2009, 13:24
Kontakt:

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Canton »

Cartoon Network to przed laty oglądałem często. A teraz jedynie "Scooby Doo" oraz "Tom i Jerry".
Z tych starych kreskówek to opróćz dwóch wyżej wymienionych niezbyt wiele już pozostało.
Tak zerknąłem niedawno w gazecie telewizyjnej jakie tam jeszcze filmy animowane, które kojarzę zostały. No i znalazłem jeszcze "Jam Łasica", oraz "Krowa i Kurczak". Coś tam jeszcze mówi mi tytuł "Bliźniaki Cramp". To chyba zaczęli emitować wtedy jakoś, kiedy ja zaprzestałem codziennego oglądania programu o nazwie Cartoon Network.
Natomiast takie tytuły kreskówek jak: "Co gryzie Jimmy'ego" , "Robotboy" , "Tajemniczy Sobotowie" czy "Xiaolin" (które teraz są na omawianej stacji) absolutnie nic mi nie mówią.
Niedawno dowiedziałem się, iż słynne produkcje emitowane na Cartoon Network obecnie lecą na kanale o nazwie "Boomerang". Zobaczyłem więc w ramówkę tejże stacji, no i rzeczywiście mnóstwo filmów animowancyh zrobiło transfer z Cartoon do Boomerangu.
Ale czy wie ktoś może, czy jest to transfer definitywny? Czy "Flinstonowie" , "Jetsonowie" i "Odlotowe Wyścigi" będą mogły jeszcze wrócić do Cartoon Network?
WYDARZENIA SPORTOWE Z POLSKIM KOMENTARZEM Z LAT 1994-2007
http://www.youtube.com/user/CantonTwierdzak
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Niestety tak, tak już jest od dawna. Wszystkie starsze kreskówki zostały przeniesione do Boomerang'u. Nikt nie wspominał o wprowadzeniu nowej oprawy na CN. Głównym motywem są strzałki które łącząc się, przekształcają się w logo. Bardziej młodzieżowa niż poprzednia i trochę bardziej rozbudowana.
vicar
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 18 lip 2008, 21:31

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicar »

Tak z ciekawości - są jakieś plany odnośnie wprowadzenia Boomeranga (Boomerangu?:P) do Cyfry+?
dominikptaszynski
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 29 gru 2008, 19:09

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dominikptaszynski »

Cyfra+ jak narazie nie doda tego kanału
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Mógłby ktoś wyjaśnić co się stało z logiem Cartoon Network? Co ma oznaczać ten napis "TV"?
Obrazek
dominikptaszynski
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 29 gru 2008, 19:09

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dominikptaszynski »

Scarpe TV od 8-13
Awatar użytkownika
wenter13
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 25 mar 2009, 14:59
Lokalizacja: pochodzi głupota?
Kontakt:

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wenter13 »

Pozwólcie mi że wyjaśnię. SkarpeTV, (a nie Scarpe TV) to taki blok programowy na CN emitowany porankami i wczesnymi popołudniami. Jest on prowadzony przez... SKARPETKI [LOL] XD XD XD, a szczególnie przez piękną pannę Lalunie i Romka. To wszystko.
Powiedz dwa razy, zanim pomyślisz - moje motto.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Niktowicz
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2009, 8:59

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Niktowicz »

Czy wiecie, że w roku 2002 dodano rumuńską i węgierską fonię do polskiego CN, ale mimo to był tylko podawany adres "www.cartoonnnetwork.pl"? Pytacie dlaczego była tylko jedna strona? Otóż węgierski i rumuński CN mają swoją stronę od 2006 roku.
urbanski
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2009, 18:59

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urbanski »

Cartoon Network zniknie z ekranów!!!
Awatar użytkownika
Maciek23
VIP Expert
Posty: 1127
Rejestracja: 05 lip 2006, 13:07
x 3
x 27

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciek23 »

Litości. Może jakieś źródło tych informacji? Link? Cokolwiek więcej niż to jedno zdanie? Chyba że pomyliło Ci się z Jetix...
Awatar użytkownika
Locked
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 30 sie 2009, 10:32

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Locked »

No więc tak,możecie mnie nie popierać,znienawidzić czy coś,ale ja uważam,że teraz są najlepsze czasy na CN,to akurat kwestia gustu,mi się podobają te seriale na CN,te nowe kreskówki też,a zaś stare kreskówki mnie w większości....nudzą?Jestem tzw."Dzieckiem Nowego CN".A co do zniknięcia CN; to bzdura totalna.A teraz co do wrześniowej ramówki:
Cieszę się z premiery sequela Wyspy Totalnej Porażki,który nosi Plan Totalnej Porażki,oglądałem ten sequel w języku angielskim,i jest bardzo fajnym,głupio by było,gdyby CN wykupił tylko 13 odcinków Planu Totalnej Porażki,bo aktualnie w Kanadzie nie ma nowych odcinków PTP od któregoś czerwca.
Cieszę się także z nowych odcinków Szkolnej Agencji Wywiadowczej,seria I przynudzała,oglądałem 1 odcinek 2 serii,i jest całkiem całkiem,nie mogę się doczekać nowych odcinków tegoż serialu.Fajnie,że wracają Przygody Sary Jane,i będą emitowane w weekendy o 13 z groszami,a to normalna pora,i normalny dzień.

Pozdrawiam.
Sigi
Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 08 gru 2008, 13:13

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sigi »

Co do bajek pokazywanych przez CN to się cieszę że wychowałęm się na klasyka typu Królik Bugs i Scooby Doo czy Johnny Brawo. Teraz szczególnie nie interesuje mnie ramówka CN (za stary już jestem).
Szkoda tylko że polska wersja CN tak jak ta Amerykańska nie pokazuję od 22 seriali dla starszych typu Family Guy czy King The Kill.
Awatar użytkownika
wenter13
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 25 mar 2009, 14:59
Lokalizacja: pochodzi głupota?
Kontakt:

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wenter13 »

@Sigi Chodzi ci o Adult Swim? Wystarczy pojechać do USA, żeby go obejrzeć! :lol: A poza tym, zauważyliście że CN ostatnimi czasy zaczęło przerywać kreskówki reklamami?
Powiedz dwa razy, zanim pomyślisz - moje motto.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Warblade52
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:11

Cartoon Network (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Warblade52 »

Teraz Cartoon Network jest okropny!Za dużo bajek w rodzaju Ben 10 obca potęga,gwiezdne wojny,sobotowie,
młodzi tytani i innych.Wychowywany jestem na Ed,Edd i Eddy oraz Bliźniaki Cramp.A i jeszcze Scooby Doo i Johnny Test.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości