AXN (HD) / AXN Black / AXN White

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: RaPi » 04 gru 2006, 17:39

Nie muszę czytać newsów bo mam dostęp do tego kanału i na bieżąco mogę oceniać jego ramówkę. Na razie żądnych rewelacji na tym kanale dla mnie nie ma....
Tematyka Sci Fi mnie wogóle nie kręci jeżeli już to wolę oglądać AXN Crime i pozostałe seriale z głównego AXN....
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 04 gru 2006, 22:34

Jak dla mnie, AXN powinien zainteresować się takimi produkcjami jak "Seaquest" (świetny serial!) jak również "Zagubionym w czasie" (to też tylko zachwalać!!).
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 19 gru 2006, 11:29

Widzieliście nową oprawę graficzną AXN? Moim zdaniem fajna - miła i przyjemna, jednak za bardzo przyzwyczaiłem się do poprzedniej :)
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: RaPi » 19 gru 2006, 11:47

Wcześniej dominowała czerwień a teraz biel :) Stara oprawa była fajna ale nowa też jest OK. Minie trochę czasu i przywykniemy do tej....
Pawel

Post autor: Pawel » 19 gru 2006, 18:13

Całkiem miła odmiana, jednak jeszcze nie wszystko jest ok. Podczas zapowiedzi seriali tam gdzie piszą dzień w jakim ma lecieć dany serial ucina im polskie znaki. I zamiast "w każdy piątek" mamy "w kady pitek" :D.

Przynajmniej w niedziele tak jeszcze było, teraz nie wiem gdyż nie sprawdzałem.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 19 gru 2006, 20:11

Pawel pisze:Przynajmniej w niedziele tak jeszcze było, teraz nie wiem gdyż nie sprawdzałem.
To ja w niedzielę widziałem "Za chwil: Jericho" :)
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. » 27 gru 2006, 21:55

Nie wiem czy zauwarzyliście, ale na AXN coraz częściej można obejrzeć filmy pełnometrażowe w tej chwili leci film "Morderstwo prawie pewne". W sobotę można obejrzeć "Porachunki", we wtorek "Przyczajony tygrys, ukryty smok", za równy tydzień 2 filmy: "Błękitny Demon" oraz "Pociąg widmo", a 9 stycznia "Kolekcjoner kości".
Przeważnie na tym kanale film puszczali raz na tydzień i to w soboty o 21.00. Wyglada na to, że oferta filmowa AXN zaczyna systematycznie się poszerzać. I tak trzymać :)
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: RaPi » 28 gru 2006, 13:31

W sumie to nawet dobrze...
Tylko że czasami zdarza się że filmy tam emitowane nie mają wiele wspólnego z akcja i przygodą. No i są to raczej starsze produkcje filmowe...
Awatar użytkownika
Oscar
Użytkownik

Post autor: Oscar » 28 gru 2006, 17:12

Ostatnio mam staly dostep do trzech kanalow AXN i powiem szczerze ze po za kilkoma filmami jakie puscili to z seriali ogladam tylko "Herkulesa" na glownym AXN i na AXN Sci-Fi. Niestety reszta mnie wcale nie ciekawi a oferta kanalu AXN Crime jest jest dla mnie calkowicie do kitu.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Witu » 28 gru 2006, 22:25

Ja tam uważam, że AXN-y puszczają bardzo dobre filmy... Moimi przykładami między innymi są takie filmu: Ciężarówki, Przeczucie zbrodni, Puerto wallarta... Było ich wiele ale najbardziej mi isę podobał taki film o gwałcie niewidomej kobiety która skazała, że zrobił to niewinny człowiek lecz po czasie stwierdziła że się pomyliła ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 29 gru 2006, 0:54

Mnie wkurzają kretyńskie filmy o mafiach, sądzonych sprawcach itd., a takie ostatnio serwuje AXN. Mam nadzieję, że wypełnią swoją ofertę jakimiś filmami przygodowymi (ostatnio pokazali "Jumanji" - świetna produkcja) i science-fiction. Ogólnie cieszę się, że się poprawiają, tylko czekać na zmiany w AXN Crime i AXN Sci-Fi. Na AXN Adventure i reszte nie czekam.
Pawel

Post autor: Pawel » 29 gru 2006, 10:21

Puerto wallarta
Chyba jakoś inaczej się pisało tytuł ale mniejsza z tym. Też podobał mnie się ten film.
Ale dla mnie AXN to głównie seriale i tutaj na głównym AXN zawsze znajdę sobie coś ciekawego, na AXN Sci Fi też coraz lepiej: Star Treki, Lexx do tego powtórki kilku ciekawych seriali (np. Sliders). Gorzej z AXN Crime, ale może i tutaj coś się będzie zmieniało na lepsze.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Witu » 29 gru 2006, 10:26

Karol pisze:Mnie wkurzają kretyńskie filmy o mafiach, sądzonych sprawcach itd., a takie ostatnio serwuje AXN. Mam nadzieję, że wypełnią swoją ofertę jakimiś filmami przygodowymi (ostatnio pokazali "Jumanji" - świetna produkcja) i science-fiction. Ogólnie cieszę się, że się poprawiają, tylko czekać na zmiany w AXN Crime i AXN Sci-Fi. Na AXN Adventure i reszte nie czekam.
No fajny ten film Jumanji, ale już był emitowany dobre kilka lat temu na polsacie ;)

@Pawel
Po wpisaniu w google tego tytułu poprawili mnie na taki tytuł puerto vallarta więc pewnie tak się pisze :)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: RaPi » 29 gru 2006, 11:46

Puerto Vallarta (czy jak tam to się pisze) podobał mi się.
Oglądałęm tez ostatnio Diamentową Aferę.

Co do Jumanji to film może i fajny ale jednego dnia to chyba 3 razy można go było zobaczyć na AXN
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: RaPi » 02 sty 2007, 1:38

AXN w związku ze zmianą oprawy graficznej zaktualizował swoją stronę internetową. Jak dla mnie poprzednia była o niebo lepsza. Ta ma jeszcze spore braku. Oprócze tego że nie działają wszystkie funkcje to nie jest do końca przetłumaczona.

Sama oprawa graficzna AXN ma tez wady. Nie wyświetlają polskich czcionek. Np zamiast Piątek jest Pitek :)

Plusem dla kanału jest Premiera III sezonu ALIAS (polskie makabryczne dla mnie tłumaczenie Agentka o Stu Twarzach) w Piątek o 20.
Ci którzy widzieli poprzedni sezonu na pewno chętnie będą go oglądać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”