TO!TV/Gold TV

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

iTV

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

No oczywiście, że tak. Po co zadajesz kolejny raz pytanie, skoro na nie udzielona jest już odpowiedź?
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

iTV

Post autor: Ali »

Rzeczywiście. Nie zauważyłem. Oglądałem na stronie jezarka fragment programu Rolanda. Na prawdę żenujący. Już Koterski ze swoim programem był lepszy. :D
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Ogrodnik99

iTV

Post autor: Ogrodnik99 »

Tak z takich ramówkowych informacji to są one takie:

On, czyli Ja Roland - emisja poniedziałek, środa, piątek godz. 18:00 (na żywo) sobota 17:00, niedziela 13:00 i 17:00 (powtórka)
Njusy - emisja codziennie 16:45 (premiera) , poniedziałek - piątek 17:45, sobota 17:45, 19:00, niedziela 12:15, 15:00, 19:00 (powtórka)
Disocstacja - emisja poniedziałek, środa, piątek 17:00 (na żywo), wtorek, czwartek 17:00, sobota 8:45, 18:00, niedziela 8:45, 14:00, 18:00 (powtórka)
Ezo TV: Lecznicza aura - emisja poniedziałek - piątek 19:00 (na żywo), niedziela 19:30 (powtórka)
Teleshoping - emisja codziennie o 8:00 i 15:15
Ezo TV: poranek - emisja poniedziałek - sobota 9:40, 11:40, 13:40 (na żywo), niedziela 9:40 (powtórka)
Ezo TV: wieczór - emisja codziennie 20:00, 21:40 (na żywo)
Ezo TV: Ezo prognozy: - emisja poniedziałek - sobota 9:30, 11:30 (na żywo), niedziela 9:30, 11:30 (powtórka)
WpTV - emisja: poniedziałek, środa, piątek 22:45, wtorek, czwartek 18:00, sobota 16:00, niedziela 16:30, 22:45
First Class Extreme: emisja niedziela 12:30
Podróże First Class - emisja wtorek, czwartek 18:30
Blok autopromocyjny: sobota, niedziela 19:15
Pasmo muzyczne: poniedziałek, środa, piątek 5:00, 8:45, 16:00
Wtorek, czwartek: 5:00, 8:45, 16:00, 22:45
Sobota: 5:00, 19:30, 22:45
Niedziela: 5:00, 12:45, 16:00, 22:45
Laski Vanilli - emisja poniedziałek, piątek 23:00 (na żywo), wtorek, środa, czwartek, sobota, niedziela 23:00 (powtórka)
Pasmo nocne - emisja codziennie 0:00
Ogrodnik99

iTV

3q33 pisze:EDIT: Przed chwilą wystartował program Ronald Pieczkowskiego - "On czyli Roland".
I co niby wystartowałten program. Zaznaczam niby. Zarówno w piątek (święto) jak i poniedziałek nie było tego programu. O co chodzi? Warto dodać, że powtórki programu zaplanowane w ramówce również nie miały miejsca. Nie ruszyły również takie programy jak "First Class Extreme" oraz " Podróże First Class".
Awatar użytkownika
Misiekfan
Użytkownik
Kontakt:

iTV

Post autor: Misiekfan »

Co do iTV, to uważam, że ma beznadziejną jakość. I te urywane teledyski - wstaję spod biurka.
Wszystko o Brendzie i panu Whiskersie
Jestem raczkującym userem, proszę o Wyrozumiałość :D
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

iTV

I te urywane teledyski - wstaję spod biurka.
W innych listach przebojów np. niegdyś w TVP i Polsacie urywano teledyski. To nie Viva czy VH1. Mógłbyś poza tym coś świeżego wnieść do tematu... Lepiej nie wstawaj spod biurka.

Co do jakości - cóż iTV kiedyś było lepsze, chociaż go namiętnie nie oglądałem. Pamiętam jeszcze jak oglądałem Music Phone Fun i Moje Logo News które były chyba najlepszymi magazynami w tej stacji - prócz SMS'ów można było się z nich czegoś dowiedzieć. W dodatku zrobili wrażenie audycją podczas żałoby z powodu śmierci papieża. Przecież to nie będzie drugi TVN. Teraz stacja upada, ale i tak jeszcze jakoś się trzyma. Pewnie niedługo powrócą stare programy, bo to dosyć normalne w tej telewizji.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 554
x 2685

iTV

Post autor: Karol »

Uważam, że ten kanał najlepiej trzymał się w czasach niebieskiego, kwadratowego logo. Było wtedy bardzo dużo programów interaktywnych, dość ciekawych oczywiście. Lubiłem "Moje Logo News" nie tylko dlatego, że znam się z prowadzącym, ale ogólnie uważałem ten program za najbardziej wartościowy z całej stacji i nie walił komerchą jak programy call-tv, które też pojawiały się na antenie. Szkoda tylko, że teraz program podbiły wróżki czy magazyny z prawnikami....
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

iTV

Ja jestem ciekawy czy sytuacje jakie zaszły w ''Moje Logo News'' były spowodowane przez samo iTV czy właśnie przez Piotra, który postanowił odejść. Chodzi mi krótko mówiąc o powód. Ale cóż, tego nikt nie wie i raczej się nie dowiemy.

Z tego co osobiście wiem - i jeżeli Karol może niech to potwierdzi - słabo płacili osobom pracującym przy kanale (między innymi właśnie prezenterom). To zwłaszcza w okresie zimowym i wiosennym tego roku. Powoli, powoli osoby znaczące wiele w stacji odchodziły.

Jeszcze co do ''Moje Logo News'' - program wypracował sobie niezły styl przedstawiania informacji i formę - to w dużej mierze dzięki prowadzącemu który decydował o całym kształcie programu. Co jeszcze - jednym z dosyć fajnych programów był ''FiK - Film i książka''. Dość sporo materiałów ze świata kultury, mogłoby być całkiem nieźle po dopracowaniu formuły.
Kanał może i na bazie programów call-tv, ale znacznie na lepszym poziomie niż już ''nie żywa'' TVN Gra.
Ogrodnik99

iTV

Ja tam miło wspominam program młodzieżowy "Fast club". A właściwie poierwszy rok. Bo potem program zmienił nieco siei b ył tragiczny. Pierwszy rok doskonały. Najlepisi prowadzący i najlepszy program. Oglądając każdy odcinek programu śmiałem siedo łez :). A teraz w tej stacji wieje nudami :/
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

iTV

Post autor: arczi13_90 »

ja też prawie codziennie oglądałem Fast Club i Moje Logo News. Piotrek, Rozi, Pavko - to byli prowadzący! Tak samo program Music Phone fun, gdzie Paweł Usarek prowadził rozmowy z "gwiazdami" Polskiej sceny muzycznej. Teraz gdy włączam na iTV to jest albo jakaś powtórka, albo taroty... Niestety...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 554
x 2685

iTV

Ostatnio przypadkiem natrafiłem na "Nijusy". Bardziej żenującego programu jeszcze nie oglądałem. Myślałem, że wielkie plany reanimacji iTV to podniesienie jakości obrazu, dźwięku oraz zwiększenie ilości merytorycznych programów. Okazało się, że "Nijusy" nie dorastają żartobliwością nawet Pudelkowi. Program prosty, żarty beznadziejne, a jakość obrazu tragiczna.
Awatar użytkownika
cycuszek
Użytkownik
Kontakt:

iTV

Post autor: cycuszek »

Moim zdaniem z iTV nic już nie będzie,swoja ramówką skończy jak TVN GRA
pozdrawiam :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

iTV

Znalazłem projekt loga iTV:

Obrazek

Pewnie zaraz będzie gadanie, że to projekt jakiegoś internauty. Nie. Projekt loga został wykonany przez osobę zajmującą się grafiką iTV. Szczerze powiedziawszy taki logotyp chciałbym zobaczyć w tej stacji. Ale to dałem jako ciekawostkę.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 554
x 2685

iTV

Z tą jakością obrazu pewnie widać by było tylko samo kółko. No cóż.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

iTV

Hmmm... Daję małą ciekawostkę:

Promocja TV w bloku iTV:
http://www.satnews.pl/promocja-tv-w-bloku-itv,1410.htm

Już lepiej nadawać blok takiej audycji niz tworzyć całą stację o podobnym profilu. A zresztą - tonące iTV brzytwy się chwyta...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”