TO!TV/Gold TV

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

iTV

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arczi13_90 »

dziś przez jakieś 10 minut oglądałem w ITV program o poszukiwaniu nowych gwiazd (czy coś takiego) i muszę stwierdzić, że poprawiła im się jakość obrazu i dźwięku. Ale to tylko takie moje spostrzeżenie.
Miś Uszatek
Użytkownik

iTV

Post autor: Miś Uszatek »

Tak na marginesie to w tym programie stratuje siostra Natalii Jakuły, Ola. Natalia to jedna z dziewczyn w bikini. Może ktoś wie co ona teraz porabia? W tym programie zachwalała siostrę :)
Kazik
Obserwator

iTV

Post autor: Kazik »

Jest prezenterką w stacji Viva Polska.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

iTV

Post autor: Ice »

Tak drogą wyjaśnienia dodam, że Ola Jakuła jest pepeszą w programie ''Happy Hour'' w Czwórce. W zasadzie to nie wiem po co zgłosiła się do tego badziewia w iTV. A Natalia Jakuła jest prezenterką Viva Polska.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 541
x 2585

iTV

Post autor: Karol »

arczi13_90 pisze:dziś przez jakieś 10 minut oglądałem w ITV program o poszukiwaniu nowych gwiazd (czy coś takiego) i muszę stwierdzić, że poprawiła im się jakość obrazu i dźwięku. Ale to tylko takie moje spostrzeżenie.
Zależy też skąd mają program. W miarę dobrze prezentuje się WP.tv w iTV, jakość całej reszty woła o pomstę do nieba.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

iTV

Post autor: Axel »

Ja nie wiem jakie ITV ty oglądasz Karol ale jakość tych materiałów WP.tv, które są emitowane na ITV jest krótko mówiąc: tragiczna ! Oni chyba dostarczają do ITV jakieś materiały przekompresowane i w rozdzielczości 320x240 takie jakie udostępniają na stronie www.wp.tv . W ogóle nie da się tego oglądać, obraz jest nieostry i rozmazany. To już małe lokalne stacyjki w kablówkach mają lepszą jakość niż te WP.tv na ITV.
Natomiast inne rzeczy, które pokazuje ITV według mnie mają całkiem dobrą jakość np. program "Zapytaj Mecenasa", który jest nadawany na żywo albo pasmo Ezo TV. Jedynie zauważyłem kiepską jakość obrazu w tym programie o plotkach co prowadzi taka blondyna (nie wiem jak się nazywa ten program ani co to za prezenterka).

Poza tym zauważyłem, że nasz forumowy Karol ma zwyczaj do jechania po ITV za każdym razem gdy o niej wspomina. Zawsze mówi coś o tragicznej jakości ale jak do niedawna pracował tam jeszcze jego kolega Piotr Galus to zachwalał tą telewizje pod niebiosa chociaż niczego ciekawego tam nie można było uświadczyć a jedynie zbijanie kasy z Call-tv. Dopiero teraz coś cię polepszyło w tej stacji bo więcej tu zwykłych programów, co prawda większość to programy też nakłaniające do dzwonienia i wysyłania sms-ów ale już jest lepiej i da się to oglądać dłużej niż 5 minut.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

iTV

Axel: Jedynie zauważyłem kiepską jakość obrazu w tym programie o plotkach co prowadzi taka blondyna (nie wiem jak się nazywa ten program ani co to za prezenterka).
Sprawa jest prosta - programy ''na żywo'' są lepszej jakości, czyli np. ''Zapytaj Mecenasa''. Te nadawane z puszki - czyli ''Nijusy'' w znacznie gorszej. No cóż. Może czas zainwestować w lepszy sprzęt...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 541
x 2585

iTV

Post autor: Karol »

Proponowałbym Ci poczytać moje poprzednie posty dotyczące ITV. Mam nadzieję, że zmienisz zdanie. Nigdy nie zachwalałem tej stacji, bo byłoby to gryzłoby się to z moim sumieniem. Fakt, że znam osoby, które tam pracowały ma się nijak do tego, co stacja prezentowała oraz prezentuje. I w ogóle skończyły się czasy, gdy ten kanał był tworzony z pasją. Na początku gdy emitowano programy ze studia z bluebox można było ich pochwalić, że z byle czego starają się zrobić nawet telewizję na poziomie. Podobnie było gdy wprowadzono np. nowe studio "Moje Logo News" oraz różnego rodzaju informacje o nowinkach technicznych. Można je było wtedy chwalić, ale ja i tak nie robiłem tego tutaj na forum.

Mówisz, że coś się teraz dzieje. Oczywiście, że się dzieje. Zmalała ilość programów call-tv ponieważ te przestały być na tyle opłacalne, by je w ogóle produkować. Przekonało się o tym TVN Gra, które mimo, że przynosiło zyski, to konkursy na żywo nie pozwalały na rozwój tego kanału w przyszłości. Dzienne pasma programowe zbyt nabite różnego rodzaju programami, by niszowa stacja mogła konkurować poprzez call-tv, natomiast w nocy ludzie najczęściej oglądają filmy, seriale oraz powtórki programów. Wydaje mi się, że rzadko zwraca się uwagi na kanały typu iTV.

No i odnośnie tego co widziałem podczas WP.tv. Mianowicie obraz - jak na ITV - był nawet w dobrej jakości na 30-calowym telewizorze. "Zapytaj mecenasa" oglądałem na 15'' w moim pokoju i jakoś nie byłem zbyt zadowolony. Dźwięk monofoniczny + mgła w telewizorze = tragizm.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

iTV

Oglądam właśnie ''Discostację Extra'' na iTV. Całość montowali chyba programem Windows Movie Maker, animacje belek niczym z animacji niestandardowych w Power Poincie. Masakra.

Nadal uważam, że ten kanał za czasów magazynów muzycznych, kulturalnych i technologicznych stał o niebo lepiej. I nie tylko programowo, ale także i realizacyjnie.
Ogrodnik99

iTV

Post autor: Ogrodnik99 »

A od dwóch, trzech dni logo jest nieco rozciągnięte i przesunięte w lewo i ogólnie jakieś brzydkie, niewyraźne i dziwne. A trójkąt jest u góry po lewej. A za to program "Zapytaj mecenasa" od 2 tygodni jest ciągle powtarzany.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

iTV

Ja wczoraj zerknąłem i był ''na żywo'', chyba, że mi się coś pokićkało. Ale w sumie jeśli tak jest to bym się wcale nie dziwił.
Ogrodnik99

iTV

Możliwe, ze był, ponieważ wczoraj akurat nie zajrzałem, bo byłem przekonany, że znowu powtórka :). W środę na 99% była powtórka programu.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

iTV

Zauważyłem, że iTV zmieniło chyba playout, bo z tego co widzę po każdym programie czy zapowiedzi nie wchodzi ''czarny ekran''. Wszystko przechodzi płynnie tak jak w innych stacjach. Logo też jest wprowadzane inaczej, tak jak kiedyś.

Poza tym z tego co widzę Ola Jakuła została tam prezenterką. W zasadzie to mnie dziwi, że przechodzi z Czwórki do miernego iTV. No cóż.
Ogrodnik99

iTV

A co niby prowadzi w tej stacji Ola Jakuła?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

iTV

Miałem okazję pooglądać ten kanał trochę dzisiaj także dzielę się spostrzeżeniami. Ola prowadzi jakiś magazyn z grami na telefon i ''Discostację Extra''. Lepiej jednak wyglądała w ''Happy Hour'' w Czwórce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”