TO!TV/Gold TV

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

iTV

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arczi13_90 »

Właśnie. Wiedziałem, że gdzieś już tą panią widziałem. Tylko nie wiedziałem gdzie. Ale wydaje mi się, że "STREFĘ JAVA" prowadzi ona znacznie lepiej niż pani Magda z "Discostacji".
Ogrodnik99

iTV

Post autor: Ogrodnik99 »

arczi13_90 pisze:Właśnie. Wiedziałem, że gdzieś już tą panią widziałem. Tylko nie wiedziałem gdzie. Ale wydaje mi się, że "STREFĘ JAVA" prowadzi ona znacznie lepiej niż pani Magda z "Discostacji".
To wiem już która to ta Jakuła. Ostatnio właśnie Jakuła prowadziła ów "Discostację"
dxs
Użytkownik

iTV

Post autor: dxs »

nowe logo i oprawę graficzną itv.

EDIT Ice: Aha. Co...? :rolleyes:
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

iTV

Post autor: Ice »

Oglądałem iTV po południu i nowego loga nie zauważyłem. Zauważyłem jedynie stary, szary logotyp na ekranie.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 11

iTV

Post autor: TiM »

...i oznaczenia wiekowe są przezroczyste. To raczej chwilowe zmiany (mam taką nadzieję, bo te szare logo wygląda gorzej od kolorowego :P)
Evil
Junior
x 1

iTV

Post autor: Evil »

Póki co, to szare logo nadal mamy.
Obrazek
Obrazek

Swoją drogą widzieliście nowy (a może tymczasowy) jingiel reklamowy ITV? Są pokazywane różne części jakiegoś miasta, a w prawym, dolnym rogu małą czcionką jest napisane "reklama". Dosyć długi jest ten jingiel.
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3021
x 1325

iTV

Post autor: Trzeciak »

Rzeczywiście wprowadzili nowy jingiel reklamy, ale ident główny pozostał bez zmian. Poza tym nie zmieniono jeszcze loga ekranowego, kiedy są emitowane napisy "na żywo" i "powtórka" pod logiem.

Swoją drogą jingiel reklam przypomina jakby był z oprawy life-action.
Pozdrawiam, Trzeciak
domi
Junior
x 16
x 65

iTV

Post autor: domi »

Mógłby mi ktoś powiedzieć czemu "Nijusy" są od 16 lat?
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 11

iTV

12- sekundowa czołówka reklamy, tyle trwa normalny ident. A co do Nijusów, to naprawdę żałosny program. Jeszcze te kącik starej babci (to ma być śmieszne? To jest żałosne) obniża poziom programu. Coś z stylu ''Magla Towarzyskiego'', tyle że w gorszej wersji. Co do oznaczenia tego programu, to widocznie są tam niektóre tematy, które mogą oglądać tylko 16-letni widzowie w górę.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

iTV

Coś w stylu ''Magla Towrzyskiego''? Widać, że dokładnie nie obejrzałeś tego programu. ;)

Radzę także oglądać częściej ''Niujsy'' bo nie zawsze można tam spotkać żałosne tematy tam poruszane. Obejrzałem też inne programy, na razie nie mam o nich wyrobionego zdania.
A już wiosną - kolejne programy. Na razie jest nieźle, oglądalność wzrosła o 100%,, iTV się z tego cieszy. A już niebawem pojawią się kolejne formaty wzorowane na zagranicznych programach.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 541
x 2585

iTV

Post autor: Karol »

iTV przywróciło stare logo, czy nie usunęli jeszcze kolorów w przypadku wersji z dopiskiem "powtórka"?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

iTV

iTV - z tego co widziałem - ma szare logo podczas programów z puszki. Podczas programów na żywo i tych powtórkowych logo jest kolorowe. Czyli pomarańczowe.

Od marca - podobno - mają zmienić logotyp i oprawę graficzną, zresztą sami wysłali ponownie komunikat prasowy z tą informacją. Ale za nimi się nie dojdzie.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 11

iTV

Ice pisze:Coś w stylu ''Magla Towrzyskiego''? Widać, że dokładnie nie obejrzałeś tego programu. ;)
Masz rację, to było tak żałosne że od razu przełączyłem na inny kanał :P Może wcześniej były ciekawsze tematy, ale ja niestety chyba trafiłem na gorsze :P
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 541
x 2585

iTV

Post autor: Karol »

Ta telewizja przechodzi samą siebie. Oglądałem "Milionerię" - nie mam pojęcia na czym ten program polega, jednak z tego co usłyszałem, któryś wysłany do studia SMS pozwala wygrać nagrodę. Dzisiaj iTV chciało dać odtwarzacz DVD firmy Manta - pomijam już fakt, że szkoda kasy na koncie na takie ścierwo. Na koniec programu zabrakło niby 4 SMS (ściema jak zawsze) aby wygrać odtwarzacz i konkurs przeniesiono na jutro. Fajny wałek na widzach - co głupszy, który dzisiaj wysłał SMS pewnie zrobi to ponownie jutro.

Żaaal.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

iTV

Obrazek
Źródło zapa: www.mediaboss.pl

Moim zdaniem nowe logo iTV jest znacznie lepsze od poprzedniego - może dlatego, że nie oklepane, bo poprzedni logotyp i ID były emitowane długo. Chociaż trzeba przyznać, że jest cholernie nie wyraźne. Jak cała jakość obrazu tej stacji. Zresztą zdaje mi się, że już widziałem wcześniej ten projekt na stronie grafika iTV, ale nie jestem pewien. Zmiana zdecydowanie na plus, niestety oprawy nie widziałem. I pewnie nie zobaczę dzisiaj bo teraz erotyki lecą... ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”